Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Bogyó bá' #21935 üzenetére

    Semmi konkrétat nem írnak, itt csak egy szolgáltatást hirdetnek. Azt írja benne, hogy 300 különböző féle motorhoz van raktáron megoldásuk, melyek vagy elektronikus beavatkozás a gyújtásba, vagy fojtással operálnak, vagy mindkettő. Arról, hogy ennél a konkrét motornál mit csinálnak, egy szó sincs.

    Fattyu: áááá :( Az intő jelek már múltkor, amikor felmentünk a Normafához, már akkor megvoltak. Én is így tanultam meg, egy gumival pár esés után, egy hasonló esetben (igaz pályán, de szép szabályos fékezés - és mindkét kerék csak csúszott) - ekkor lett nyilvánvaló, hogy a gumit mostazonnal, s inkább tapadjon rendesen, mint tizenezer km-eket kibírjon kopás (és tapadás) nélkül.
    Lábtartó konzol vagy a fékpedál? Sajnos mindkettő vmi ultrakönnyű habosított alu-származék, egyszer próbáltam a konzolt meghegesztetni, egy elborulásnál ugyanott törött el, és a törésben látszott is, hogy a hegesztés hője miatt az anyag belső szerkezete is megváltozott. Ricsi bontó, nekem 10k-t mondtak a konzol párjára.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés