Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola W397

Hozzászólások

(#1) Cola889


Cola889
tag

Sziasztok.Én most fogok egy ilyen telót szerezni,kiváncsian várom akiknek iylen telefonkészülékük van.Én egy tesztet találtam róla,kár hogy itt a mobilarénán nincs tesztelve a készülék.
Az én általam talált teszt: TESZT

(#2) Cola889


Cola889
tag

Windows 7-nél nemtudom rádugni az adatkábelt,mert nem észleli a telót.Valakinek valami ötlete esetleg?

(#3) k850 válasza Cola889 (#2) üzenetére


k850
addikt

Szia!
Megnézted, hogy mikor jelent meg ez a készülék, mert a általad linkelt teszt 2008. szeptember 26. 08:00 készült. Ez nem is volna baj, csak most 2011 01 29 írunk. Mobil berkekben ez nagyon sok idő különbség. Ne is csodálkozz, hogy nem izgat senkit ez a mobil már, talán a Retro teló rajongó topicba kellett volna írnod. Félő, ha nem állsz elő valami szuper újdonsággal a telóval kapcsolatban, akkor zárolni fogják ezt a topicot.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#4) Cola889 válasza k850 (#3) üzenetére


Cola889
tag

hmm nemtudtam hogy mikor jelent meg a teló :D
Jó tudni,de azért egész jó kis teló,főleg hogy az akksija nagyon jól bírja a strapát :)

(#5) k850 válasza Cola889 (#4) üzenetére


k850
addikt

Hát igen ez is lehet egy szempont, de a mobil rajongókat ez most nem hatja meg annyira.
USB drivert kellene letöltened a W397-hez és frissítened a PC, vagy Motorola szinkronizáló programot.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola W397
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.