Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Carambola


Carambola
tag

Igen sokan vagyunk és nem csak hazánkban, akik nagyon szerettük a Defy majd Defy + telefonokat. Kicsi volt, strapabíró, méretéhez képest hatalmas képernyővel.
A mai napig használom. Azonban az idő elérkezett a váltásra, és a mai napon rátaláltam az utódra.
MOTOROLA RAZR i. Intel processzorral (2 GHz) fröccsenésálló tokozás, gorilla glass, Super amoled 4.3 display, ICS, de jön a JB még az idén, erős akku és akkuidő, full HD video, 8 mp kamera, tűrhető árazás.

Ajánlom minden motorola rajongónak és minden nem motorola rajongónak, akinek a 130 mm nél nagyobb telefonok már tepsinek számítanak, azok használata és főleg zsebben vagy tokban tartása enyhén szólva is nehézkes. Ekkora kijelzővel tudomásom szerit nincs hasonló (kis) méretű telefon

Bevezetőnek egy video a londoni bemutatóról.
Remélem, hogy nálunk is hamarosan üdvözölhetjük, ahogy Angliában és Németországban már kapható.
Ha így lesz egy tesztet is olvasnék szívesen, bár nem hinném, hogy a teszt alapján csalódott leszek...

a video:

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_72353&feature=iv&src_vid=CT9Aqk80PXY&v=clOHHXYFwy8

[ Szerkesztve ]

(#2) mukibuci válasza Carambola (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez nem ez :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) Carambola válasza mukibuci (#2) üzenetére


Carambola
tag

Elnézést, ha már van topicja én nem találtam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.