Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal kombat topic

Hozzászólások

(#1) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Ezennel megnyitom a Mortal Kombat Topic-ot!
Remélem sokan emlékeznek rá! Újra elkezdtem mortálozni 5-6 év útán! megint fiatalnak érzem magam! :B
Körbekolbászoltam a neten, és találtam patch-et mk4-hez, vmi enhanced patch, állítólag szebbek lesznek a modellek, plusz pár karakter, de még nem volt időm kipróbálni!
Valahogy ki kell próbálnom a DECEPTION-t IS!

(#2) mr.ki válasza Hercooles (#1) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Éljen a retro, bár én még csak 18 leszek kedden. (ha biztonságban átjutok a Soroksári úton;])
Béke az Acclaim poraira:O (évforduló)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#3) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Megvan 1-től 4-ig a sorozat. Én speciel a 3. és 4 résszel tudtan jól játszani.
ismeri valaki a Little Fighters 2 nevű játékot?

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#4) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én a 4-gyel néha játszok még... Azt szoktam csinálni, hogy levszem a kreditek számát nullára, tehát 1 élettel megpróbálom minél tovább vinni médiumon. Sikerült is már végig jópárszor. Scorpionnal szoktam lenni, de az egyben mindig Sub-Zero-val voltam.

I am having fun staying poor.

(#5) Hercooles válasza mr.ki (#3) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Most szereztem patch-et a triologiához, mert ragoncátlankodott windows/akármelyik alatt! A mortal 4 kezelhetőségileg tetsztett nekem a legjobban, mert még ultimate fokozaton is végigtudom vinni, nem úgy mint az mk2-őt, ott csak a very easy-n megy!

(#6) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Ha jól látom van deception psx-1re, a bleem! emulátor még valamikor jól futott a gépen, lehet egy próbát megér! Vagy veszek egy x-box-ot, engem nem érdekel!

(#7) tatarka-haj


tatarka-haj
csendes tag

Szevasztok!

Nem tudjátok hogy windowsXP alatt miért nem akar futni a mortal?
Ha valki tudja a választ akkor írja már ide légyszi!
Ja és még egy kérdés:
A Mortal Trilogy-nak van PC-re átírt verziója?
:F

(#8) Hercooles válasza tatarka-haj (#7) üzenetére


Hercooles
aktív tag

A mortal triónak van pc-re irt változata! xp-ben mondjuk nem fut rendesen, kell hozzá egy patch, ha szükséges majd belinkelem! Mk1-2 nekem indult xp-ben! mortal 3 az nem szerette, pedig majdnem mindent megtettem érte! bár, ha bootolnál win98as lemezről és fat32-es meghajtód lenne, lehet elindulna dos-ban!

(#9) anyonyimus válasza Hercooles (#8) üzenetére


anyonyimus
tag

A legegyszerübb megoldás az mk3-hoz az,hogy letöltesz egy mame32 nevü emulátort,és beletöltöd az eredeti arcade verzióját a játéknak.Én igy játszok az mk1,2,3.ultimate mk-val.

Aláirtam,kéremszépen..

(#10) Hercooles válasza anyonyimus (#9) üzenetére


Hercooles
aktív tag

arcade verzióját? azaz vmi emu fájlt? gondolok én sega v ninteno emulátorra!

(#11) HolloW


HolloW
senior tag

Nekem még megvan a Sega Megadrive 2 höz a jó öreg MK2 :DDD Bár már szegénykének nincs hangja :(

STEAM - KOBRA KAI!

(#12) anyonyimus válasza Hercooles (#10) üzenetére


anyonyimus
tag

Igen,emu file,de az eredeti játéktermi gépet emulálja.Vagyis ugyanazt a játékot kapod,ugyanazzal a kezeléssel,amit a játéktermekben láttál

Aláirtam,kéremszépen..

(#13) Hercooles válasza anyonyimus (#12) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Hol lelem azt a progit?

[Szerkesztve]

(#14) HAYES válasza Hercooles (#8) üzenetére


HAYES
csendes tag

Be tudnád linkelni azt a patch-et a trilogihoz?

thx!

(#15) (Bundás) válasza HAYES (#14) üzenetére


(Bundás)
addikt

bocs: itten van: [link]

(#16) (Bundás) válasza Hercooles (#1) üzenetére


(Bundás)
addikt

itt a mortal 4-hez az Enchanced Patch! kicsit szebbek azért a modellek! -> [link]

(#17) Kanczy


Kanczy
veterán

van valamilyen oldal ahonnan leszedhetném a játékot? legális ,,illegális'' érdekel...(miért van idézőjelbe az lejjebb)

nem illegális a tartalmak letöltése,a terjesztése az...

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18) (Bundás)


(Bundás)
addikt

hát ez tényleg szánalmas! :DDD [link]

(#19) Iceman MC


Iceman MC
csendes tag

az MK Trilogyt nem tudjátok honnan lehet leszedni?

''Megcsavarlak baszki mint egy szintetikus laszti, ütemre ring a tested, a hangomra megy a maszti, megreped a kasztni, a mélyünk szét fogja baszni...''

(#20) Lionhe4rt válasza (Bundás) (#18) üzenetére


Lionhe4rt
tag

Hát ez nagyon gáz :D

Forza Squadra Azzura

(#21) Iceman MC válasza (Bundás) (#18) üzenetére


Iceman MC
csendes tag

ezek kajak buzik
Lehet hogy én vagyok szar angolból de szereintem ''Fight'' és nem ''Fite'' :D :DDD :D :F :F :F :F

''Megcsavarlak baszki mint egy szintetikus laszti, ütemre ring a tested, a hangomra megy a maszti, megreped a kasztni, a mélyünk szét fogja baszni...''

(#22) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Hali!
Régen nagyon sokat nyomtam a mortal kombatot barátomnál nintendon. Most valahogy eszembe jutott, hogy jó lenne visszahozni azt a régi feelinget.:D Nem tudja valaki, hogy honnan lehet megszerezni? Az első résztől a trilogy-ig mindegyik érdekel. A 4. rész már nem nagyon tetszett.:(

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#23) Iceman MC válasza c4-eXp (#22) üzenetére


Iceman MC
csendes tag

[link] <- itt fönn van az 1,2,3 a Trilogy kéne nekem is

''Megcsavarlak baszki mint egy szintetikus laszti, ütemre ring a tested, a hangomra megy a maszti, megreped a kasztni, a mélyünk szét fogja baszni...''

(#24) (Bundás) válasza Iceman MC (#21) üzenetére


(Bundás)
addikt

Fiatalság, bolondság! :DDD annó én is képes lettem volna ilyenre! :B

(#25) c4-eXp válasza Iceman MC (#23) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Ezer hála.:R
Ha valaki megtalálná a trilogy-t, akkor ne titkolja el.:D

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#26) XanD3R válasza c4-eXp (#25) üzenetére


XanD3R
aktív tag

megpróbálom felteni valahova, azt majd adok linket

(#27) (Bundás) válasza c4-eXp (#25) üzenetére


(Bundás)
addikt

nem sokat fogsz vele játszani szerintem! :P nagyon nehéz, eléggé elbták a nehézséget! :(

(#28) c4-eXp válasza XanD3R (#26) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Azt nagyon megköszönném.:R

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#29) c4-eXp válasza (Bundás) (#27) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Szóval nagyon nehéz lett? Hát akkor lehet tényleg hamar meg fogom unni, mert már a 2-vel is szenvedek rendesen.:DDD De lehet, hogy a billentyűzet miatt van, nintendon gamepad-del valahogy könnyebb volt.:)

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#30) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Na már sikerült kintaro-ig eljutni, de őt egyszerűen nem bírom megölni. Kivel érdemes próbálkozni ellene? Nekem talán még scorpion-nal ment a legjobban. De vele is csak max a fél életerejét tudtam levenni.:D

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#31) (Bundás) válasza c4-eXp (#30) üzenetére


(Bundás)
addikt

kitanával! hátra hátra vmi ütés amikor közel jön a mocsok, felizgatja a levegőbe onnan rárugsz egyet, és ezt addig csinálot amíg kifekszik! de vigyázz, ne engedd túl közel!

(#32) (Bundás) válasza c4-eXp (#29) üzenetére


(Bundás)
addikt

nem segít azon gamepad sem! még őrökélettel is kín-szenvedés volt végigvinni, annyira csal a gép! :D

(#33) c4-eXp válasza (Bundás) (#31) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Na ezt a kitanás dolgot kipróbálom. Csak most meg sehogy se sikerül kintaroig eljutni.:DDD Pedig mediumon játszok. Milyen lehet akkor a very hard?:F

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#34) csizzah


csizzah
aktív tag

Vazzzeg!!
Nem is tudtam, hogy van ilyen topik! Én azok közé a régi motorosok közé tartozom, akinek még megdobban a szíve, hogyha meghallja azt h MORTAL KOMBAT.
Annak idején még Sega Megadrive-on nyomtuk az első és második részt a 3.-4. nekem már nem jött annyira be. Igazából játékteremben láttam először, hát akkoriban az a grafika... :Y :Y .
Na mielőtt végleg elérzékenyülnék ajánlanék egy számomra kedves linket, egy francia nyelvű oldal én innen töltögettem le a gyűjteményem nagy részét (több mint 3GB retro :C )
Szinte mindenféle konzolra ill. Arcade gépre van emulátor, illetve rengeteg játék :DD .
Mindenkinek jó töltögetést, jó szórakozást[link]

(#35) csizzah


csizzah
aktív tag

Hogy ne kelljen sokat keresgetni[link]

(#36) R3ĐßuŁŁ válasza csizzah (#34) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kösz a linket! :R

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#37) noobsaibot


noobsaibot
tag

Nekem nem sikerült normálisan elindítani!Az xp pach működésére sem sikerült rájönnöm!Nekem mindig hibát jelez!+zene nincs!

Xiaomi MI8

(#38) csizzah válasza noobsaibot (#37) üzenetére


csizzah
aktív tag

Pontosan mit nem sikerült elindítani? Ha a pc-verzióra gondolsz Xp-alatt, akkor azzal nem igen érdemes pöcsölni, kettővel feletted ott a link, és nyomulhatsz a játéktermi verzióval, sokkal szebb grafika, és hang.

A MAME32 nevű emulátort kell letölteni, majd hozzá amelyik részt akarod (a mk4 még nem működik), az emu rom-könyvtárába kicsomagolod, majd indítod a gamét. :)
A játék közben a TAB gomb lenyomásával léphetsz be a menübe, itt tudod többek között konfigurálni a billentyűzetet, ill a control padot, kinek mi tetszik.

(#39) Iceman MC


Iceman MC
csendes tag

na a trilogy-t sehogy se tuttam elindítani mindig lefagy :( de leszettem ps-re és emulátorral megy csak kicsit szar a grafika innen lehet leszedni torrentről [link] ha valaki tuggya honnan lehet leszedni Mame32-re akkor lécci agyon linket kössz

''Megcsavarlak baszki mint egy szintetikus laszti, ütemre ring a tested, a hangomra megy a maszti, megreped a kasztni, a mélyünk szét fogja baszni...''

(#40) csizzah válasza Iceman MC (#39) üzenetére


csizzah
aktív tag

Ha egy kicsit feljebb olvasnál nem kéne sokat keresgetned!

Még egyszer, mert ulátom nem jó a link[link]

[Szerkesztve]

(#41) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Azért jól megcsinálták... [link]

Na még egy: [link]

[Szerkesztve]

(#42) Bencus88 válasza (Bundás) (#41) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon lol.Király

(#43) csizzah válasza (Bundás) (#41) üzenetére


csizzah
aktív tag

Az agyatlan marhák :D

(#44) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Na mééég! :DDD [link] Hosszú, uncsi, de vannak benne okosságok...

(#45) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Hehe! [link] :))

(#46) P.Dude


P.Dude
őstag

Annyira durva videók! Nagyon király! Nagyon jól megcsinálták

Zoll

(#47) P.Dude


P.Dude
őstag

a kivégzésekből összeálított videók a legjobbak!

sokat toltam a 3-mal de nemtudtam egy kivégzést sem megcsinálni most végre végig nézhettem milyenek vannak

Zoll

(#48) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Nagyon halottság van itt...

Pedig szeretnék vkivel mortal-ozni. Ugyanis lehet neten keresztül.

(#49) P.Dude válasza ßrainiac (#48) üzenetére


P.Dude
őstag

valóban? na gyerünk!

Zoll

(#50) P.Dude válasza ßrainiac (#48) üzenetére


P.Dude
őstag

Na ha lehet onlineozni akkor mutazsd oszt kiállok ellened!

Zoll

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal kombat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.