Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#36) x360elite válasza blue01song (#35) üzenetére


x360elite
őstag

Tehát akkor PC.

Ha a régi rendszer szerint (nagy ütés, kis ütés, nagy rúgás, kis rúgás) nézzük, akkor a legegyszerűbb, ha leírom gyorsan.

1-es - kis ütés
2-es - nagy ütés
3-as - kis rúgás
4-es - nagy rúgás

Ez a default beállítás. Természetesen van ahol ezt játékon belül megnézheted. PC-n gondolom options/controller vagy customize controls, vagy valami ilyesmi.

Az 1, 2, 3, 4 magyarázatot leginkább a videóhoz írtam, de ez általában az alap is. Amúgy a legjobb, ha magadtól jössz rá, hogyan kell jól játszani, mert különben egy másik ember stílusát fogod erőltetni és egyáltalán nem biztos, hogy az neked menni fog, ezáltal nem tudod kihozni magadból a legjobbat. (Szerintem)

Én legalább is ezt csináltam és sikerült egy online versenyt megnyernem még MK 9-ben. MK X-ben pedig lett egy 3-dik helyezésem, amiért cserébe kaptam 1db MK X kontrollert ajándékba. El sem akartam hinni, mikor hozta az UPS....

A legfontosabb: szerezz be egy jó kontrollert és felejtsd el a billentyűzetet. Az ok egyszerű... Sokkal gyorsabb a kontroller, mint egy billentyűzeten zongorázni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.