Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28) GoMEE


GoMEE
csendes tag

Na hali mindenkinek, én sülysápi vagyok, és február ota üzöm a dsl-es netezést, nekem eddig semmi bajom nemvolt a monorral, azonkívül, hoyg kib*szott drága a net, a sebességem stabilan 380-390kbit/sec körül mozgott, és mivel a monornál nincs 24 órás bontás, ezért volt, hoyg 9 napot ment egyfolytában a net.

Egy hónappal ezelőtt kezdődtek a gondok, hogy minden második nap este 6 és 10 között nem lehetett netezni, mert 15 másodpercenként ledobott.
Be is telefonáltam párszor, hogy most mi a f*sz van, és mondták, hogy elnézését kérjük, de a fejlesztések miatt előfordulhat. Szal várjak, mig befejezik, hát mondom qrvajo.

Most már kb 5 napja müxik rendesen a net, és tegnap emelték a sávszélemet is 512-re, már csak azt a kibaszott árakat nyomhatnák lejjebb, mert reménykedtem benne, hoyg ilyen árak mellett 768-ra fognak emelni, de valahoyg most jöttem rá, hoyg ilyennek nemis szabadott volna megfordulni a fejemben.

Amin nagyott röhögtem hogy a 768-at is csak 1mbitre emelték, és havi 23ért :))
Havernak a TVNETnél 9900+áfa a 1,5mbit ami a monornál igencsak 40ezer felé van, szal csak annyit akartam mondani, hoyg ultra sux helyzetben vagyunk, de nemlehet mit tenni, ha netezni akarsz, fizetheted a gatyádat. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.