Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Mohács és környéke adok-veszek-beszélgetek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Fey


Fey
csendes tag

Hello Mindenkinek!

Eddig láttam már néhány adok veszek forumot, és ha jól láttam mindegyik észak Magyarországon van. Úgy gondoltam, hogy legyen egy déli adok - veszek. Emberek, akik itt laktok Mohácson, Pécsen, vagy a közelben, és van felesleges megunt számítógép alkatrészetek, eladnátok, elcserélnétek, ide írhatjátok. Hadd szóljon! :R :C :DD

(#2) bibimad válasza Fey (#1) üzenetére


bibimad
aktív tag

Hát el kell szomoritsalak,ilyen már van.Csak a keresőt kell használni. :) [link]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3) Kriss válasza Fey (#1) üzenetére


Kriss
tag

van valami jó cuccod még jobb árban?

(#4) Fey


Fey
csendes tag

Nekem máris van egy laptopom, amit elcserélnék egy másik laptopra! 4 hónapos. Acer Aspire 3002 lc. Ezt elcserélném egy jó állapotban lévő Acer Travelmate 2201 Lc-re! A laptopom adatai: AMD Mobile Sempron 2800+, 256 Mb memória, Cd/dvd Combo, 15'' Xga kijelző, 3 db 2.0 USB, 56k modem, 10/100 Lan, Audio out, in, Microfon in, Beépített mikrofon! Pcmca II card. Sis M760GX 128 megás shared video. Kb. 2.5 kilós. Külső monitort természetesen rá lehet kötni. Ezen felül hivatalos Win XP, és Norton Antivirus 2005 jár hozzá! Vékony!!

(#5) Fey


Fey
csendes tag

Hát akkor bocsánat, ha van már ilyen, de hogy ne vesszen kárba, akkor ez legyen a Mohács - Pécs adok - veszek 2!

(#6) Csepy válasza Fey (#5) üzenetére


Csepy
senior tag

Egy topic sztem bőven-bőven elég. Már bejáratott topic, ahol zajnlik az élet. Ez pedig zárható, törölhető!

Regards: Csepy
[kép]

Regards: Csepy

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Mohács és környéke adok-veszek-beszélgetek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.