Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ayswer


Ayswer
csendes tag

Buyakasha!
Medal of Honor Alied Assault Breakthrough játék multijában neten jáccok sokat és egy klánt szeretnék létrehozni aki szeretne az írjon ide a klán nevét a majdani tagok megszavazásával fog történni.

Ayswer

(#2) Fan tonyka


Fan tonyka
csendes tag

csá akkor hogy kell ezt csinálni

István a király meghalt Jimmy a király meghalt Már kezdek én is félni :D :D :D :D

(#3) wrz válasza Ayswer (#1) üzenetére


wrz
aktív tag

Hát sok sikert, azt hiszem breaktrough-ban még nem nagyon van magyar klán.Mondjuk én alap mohaa klánban játszom, úgyhogy nem is nagyon figyelem a bt-t.

Minden ellenállás hasztalan!

(#4) Ayswer válasza Fan tonyka (#2) üzenetére


Ayswer
csendes tag

Hát úgy hogy írsz egy mélt és megtrágyájjuk.

Ayswer

(#5) sharpapa


sharpapa
aktív tag

1 Már van két magyar klán, szerverrel.: BHB, és a TOOR.
2 De ha már itt járunk, engem érdekelne egy saját klán. Tok hozzá egy ingyen servert is (a nagybáttyámé), a gépen 30megabites szinkronos(30 fel, 30 le töltési sebesség) net van.
Tehát egy erős server, és ha adunk neki egy LINUX Det. server installt, akkor már indítja is.
ebbe a két magyar klánba már majdnem beszálltam, csak akkor jutott eszembe, h innenis lehetne szedni tagokat.

Szal ha érdekelne a dolog, szójjál, azt megbeszéjük.



[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#6) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Csá skacok!
Az én klánomat VIRUS KLÁN -nak hivják.
Ha van fenn a topikon olyan személy aki honlapot készít, nem tudná megmondani hogy lehet a honlapon az MP3 zenét lejátszatni?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.