Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) paramparya


paramparya
őstag

'Halhat meg' magában egy pci-slot?
Ha abba teszem a modememet, akkor a port nyitása fázisnál újraindul a gép. A mellette lévőben tökéletesen működik...

(#2) Yaye válasza paramparya (#1) üzenetére


Yaye
őstag

A pci slotok osztoznak egymással és más eszközökkel bizonyos erőforrásokon (IRQ) Esetenként fixen le van rögzítve hogy mely slotok közösködnek (lásd alaplap kézikönyve), illetve a win eszközkezelőjében lehet piszkálni. Ütközés esetén lehet ilyen gubanc, inkább erre tippelnék mintsem egyedi slothalálra.

(#3) paramparya válasza Yaye (#2) üzenetére


paramparya
őstag

Ahha...
Bár ha jól emlékszem, régen már volt abban a slotban, és egyszer csak előjött ez a hiba, azért raktam lejjebb...
Most meg azért raktam feljebb, mert süket volt a beledugott telefon, de aztán rájöttem, hogy a ma vásárolt kábelem csatlakozója vékonyabb, mint a régi, és lötyög benne, tehát elő kellett vennem a jó öreg gyufaszálat... :DDD

(#4) SworD!


SworD!
tag

driver csere! www.driversguide.com :DD

"Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna." (George Eliot)

(#5) paramparya válasza SworD! (#4) üzenetére


paramparya
őstag

Melyik drájver?

(#6) SworD!


SworD!
tag

milyen kartyad van?a kartya chipszama alapjan keress uj driverre!

"Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna." (George Eliot)

(#7) paramparya válasza SworD! (#6) üzenetére


paramparya
őstag

Azóta megoldódott a probléma: bekötötték az adsl-t... :DDD

(#8) Mihi21


Mihi21
csendes tag

Sziasztok!
nekem olyan problémám volna,hogy ma raktam egyik ismerosnek 1 microcom belso modemet,mukodik is rendesen,megy a net,csak amikor rakattintok arra hogy :kapcsolat bontása akkor újraindul a gép magától!
nem tudja valaki mi lehet a gond?
a rendszer az winxpsp2,driver amit adtak hozzá cd-n,probaltam mar átrakni másik PCI slotba,úgy is reboort a vége
köszi!

(#9) Rhino666


Rhino666
őstag

Nem hogy egy, valójában egy PCI slot ''kinyírása'' az összes egyszerre történő elhalálához is vezethet! :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.