Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PrinczA


PrinczA
őstag

Keresek egy szervizest aki atvenne (elvinne) azt a par telefont ami itt hever a fiokba, es megcsinalna az 1ik R310-es telefonomat
Ami raktaron van:
2 db R310 (nem tudom mi a bajuk, az akujuk jo)
1 db Nokia 6110 (antenna nelkuli kivitel, akuja strapa)
1 db Ericsson 318 (pot toltovel, nagy de rossz akuvan)
Tudom nem mai telefonok, de haztha kell vkinek :B

(#2) PrinczA


PrinczA
őstag

Esetleg minden regi telefonom elcserelnem egy: Ericsson R250s PRO -ra Bővebben: link

(#3) #64791808


#64791808
törölt tag

nokia 6110-est elvinném.

csoki/sör kategória, vagy árat mondassz...? akksi nélkül persze, mivel mint írtad, rossz

(#4) PrinczA válasza #64791808 (#3) üzenetére


PrinczA
őstag

csoki, sor, ...
Hat inkabb sor, ajanl fel némi Dreher sort erte.
Igy nez ki: Bővebben: link
Head szett nincs mar meg, elajandekoztam.

(#5) PrinczA


PrinczA
őstag

Jaj, majd elfelejtettem, van 1-2 db Nokia telefon kihangositom is.
Bővebben: link

(#6) #64791808 válasza PrinczA (#4) üzenetére


#64791808
törölt tag

mennyire gondoltál? (akár sörben, akár forintban?)

(#7) love


love
tag

hali! van egy kis gond egy siemens cf62 vel. nem műkszik a hangfelvevő valami olyasmit ír ki, h meghajtó hiba! meg, h kapcsolat hiba. nem tudtok segíteni nekem, h mit tehetnék??????

Csak a Funky ;)

(#8) PrinczA válasza #64791808 (#6) üzenetére


PrinczA
őstag

Most kerultem ujra gep kozelebe


Legyen 8 Dreher !

[Szerkesztve]

(#9) love


love
tag

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, csak sört neeeeeeee. bármi mást csak azt ne lécci.

Csak a Funky ;)

(#10) PrinczA válasza love (#9) üzenetére


PrinczA
őstag

vmirol lemaradtam? :U

(#11) zeus1


zeus1
csendes tag

Sziasztok,

szeretnék egy 6610i-t t-mobile függőt kikódoltatni.
Tud valaki segíteni?
Sűrgős lenne a dolog!

thx
:R

Z.

(#12) PrinczA válasza zeus1 (#11) üzenetére


PrinczA
őstag

ez nem olyan topik, te !!!

(#13) PrinczA


PrinczA
őstag

up

(#14) FreestyleR


FreestyleR
csendes tag

Ha valakinek van akkor legyen szives küldeni nekem vagy webcimet adni, 6230i hedszet lábkiosztásról! Előre is köszi!

(#15) The DJ


The DJ
addikt

Üdv!

Lenne egy elég idegesítő problémám a Siemens M55-ös kis telómmal.
Mégpedig az, hogy nem működik rendesen rajta a wap :F
Eddig semmi baja nem volt, naponta használtam, mert onnan küldtem az sms-eket.
A hiba nem régóta van és abban nyílvánul meg, hogy belépek az internet menübe, eddig oké...
Utána megnyomom az egyest és be kellene jönnie a kezdőoldalnak.
Néha be is jön valameddig, de utána megáll.
Ha könyvjelzőket nyitok meg akkor minden bejön tökéletesen, de a számokon kívül egyik gomb sem működik :F
Magyarul nem tudok leokézni és kiválasztani semmit, csak le meg fel lépkedek vagy kiléphetek az egészből ha hoszan nyomom a lerakás gombot.
Magyarán: A felvétel és lerakás gombok reagálnak és a föl le keresés...a 2 szélső nem.
A poén az, hogy wapon kívül minden gomb tökéletes :(
Nem értem mi lehet vele, mert eddig tökéletes volt, nem állítgattam semmit rajta.
Plusz infó: GPRS Wap-ot használok elő is vagyok fizetve valami mittudomén milyen netcsomagra, pénz is van rajta...
Adjatok valami ötletet, mert tanácstalan vagyok.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#16) The DJ válasza The DJ (#15) üzenetére


The DJ
addikt

Valaki valami ötlet? :F

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#17) DDAVID


DDAVID
csendes tag

Sziasztok!!

a 6230am headsetjéről lenne szó.

beszúrom egy korábbi hozzászólásomat az index fórumráól. ott segítettek, de csak részben.


szóval:
a problémám az lenne, hogy a headsetem egyik fülhallgatójának kábele megtört valalhol a tövénél. ez biztos.

nem akarnék feltétle egy új headsetet venni, szeretném megoldani jackdugaljas átalakítással. már vettem sztereó kábelt és lengő jack lyukat, de lenne pár kérdésem:

az működne, ha nem a headset nyákjára forrasztanám a kábelt hanem leolvasztanám azt a kábelt ami a telefonból megy a nyákra?

összesen négy kábel ment eddig a fülhallgatókhoz(L+,L-,R+,R-), ezért volt sztereó, ugye? ez után hogy csináljam? a kábel sztereó, tehát két szál fut egymás mellett, de a jacklyukon összesen három láb van(egy hosszú amin van egy apró lyuk +két fövidebb, szintén egy-egy lyukkal).

mit forrasszak hova?

esetleg csak egy-egy kábelnek kell mennie mindkét helyről? vagy hogy van ez?

vagy az egyik fülhallgató jelét kell kivezetni a jackre? de akkor a zene egy részét nem si hallanám(mert ugye a két fülhallgatóban sem mindig ugyanaz szól)

na, az hosszú lett és zavaros:)de telán meg lehet érteni


erre kaptam a választ:


Valszeg L-, R- a hosszúra, L+ az egyik rövidre, R+ a másik rövidre. Az L+ megy arra, amelyik a jack dugó hegye, tehát valószínűleg a legbelső kicsi.



A headseted csak hallagtó, vagy van benne mikorfon is?


erre volt a válaszom:


van benne mikrofon is... ez számít valamit? úgy akarom csinálni hogy leolvasztom a kábelt a nyákról, és ahoz forrasztom hozzá a vezezéket, nem pedig úgy hogy a jackdugaljt forrasztom a nyákra(lehet hogy már írtam). lehetr hogy akkro nem beszélhetnék headasettel mert nem hallanám? eddig azért nem gondoltam így, emrt azt hittem hogy a beszéd jelént is közvetlenül a telefontól kapja és akkor nem számít hogy átmegy e a nyákon a jel.





a másik dolog hogy a sztereó kábel amit vettem olyan hogy minkét száljában van még egy-egy vékony szál, amit körülvesz egy gumiréteg és a körül meg egy vezetékréteg, aztán a külső borítás.

jól tudom hogy ez az ''árnyékolás''rajta? vagy ha nem akkor mire jó? és melyiket kell forrasztáskor használni?

vagy mindkettőn mehet külön jel és akkor elég csak a sztereó kábel egyik szálát kivezetni a headset egy-egy kijáratán?



szóval itt tartok.
remélem le tudjátok szűrni a lényeget a dologból:)
az gondolom látszik hogy amatőr vagyok:)

köszi:
Dávid

(#18) Zooka


Zooka
tag

Úgy tűnik megtaláltam a szervízes topikot, igaz nincs dugig hozzászólásokkal... :)

Szóval hozott ismim egy Nokia 3200-át. mondván kijelzőhibás. Bekepcsolom, a kijelző csak világit de nem működik, törésnek nyoma sincs, a teló amúgy műxik. Szétszedtem, ellenőriztem a kijelző csatlakozását, semmi hibára, törésre v. szakadásra utaló jelet nem találtam, összeraktam, de továbbra is csak világít. Vajon mi lehet a baja? Kontakt sprayt szabad itt használni?
Köszi: Zooka

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#19) Coyote2000 válasza Zooka (#18) üzenetére


Coyote2000
őstag

ez lehet akár szoftverhiba is, egyszerűen bootolásnál elakad valamiért a telcsi. Ha van lehetőséged passzív módban flashelni, akkor próbáld meg (szervízkábel kell hozzá és progi).

(#20) Viktor0610 válasza Coyote2000 (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom...
Én szervizre bíznám, már csak azért is, mert kolléga azt írja, a telefon egyébként működik, csak kijelző nincs, tehát, a booton lefut rendesen.

(Meg aztán a Nokiához nincs annyi mod-program a neten, mint egy Motorolához.)

Samsung Galaxy A54

(#21) otps


otps
aktív tag

http://www.gsmszervizek.hu/

<< Megbízható, jó ár=érték, vagy van jobb is (Budapest)? Nem ismerem őket, a Google dobta.

(#22) fagyalllo válasza otps (#21) üzenetére


fagyalllo
őstag

Gyönyörű bullshit gyűjtemény.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#23) apple87


apple87
senior tag

Nokia 7020 probléma ki tudja mi a baja?

3,5 éves a telefon eddig semmi baja nem volt aksi is 1 hétig bírta simán, de most este feltöltöm másnap már délbe le is merül.
na gondoltam veszek egy ugy akumlátort, de nm változott a helyzet.
Vajon mi lehet a baja?

(#24) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok, van egy telefonom amin van 2 karc a kijelzőn. Az egyik egy sima karcnak tűnik a másik pedig olyan mintha egy pixel szélesen víz lenne a kijelzőn egy csíkban, tehát mindenféle színben játszik az a csík főleg fehér- világos szín alatt, sötét színeknél, főleg feketénél nem, vagy csak alig vehető észre a két karc. Szerintetek a kijelző sérült vagycsak felette a screen digitizer, vagy mi a neve..?

(#25) latrom255


latrom255
csendes tag

Sziasztok!

Egy kicsit több, mint egy éves Huawei Y300-as telefonom képernyője meghibásodott. A képernyő nem karcos, vagy sérült, csak egy sávban nem érzékel semmit, így a billentyűzet teljesen használhatatlanná vált, és már az oldallapozás is nehézkesen megy emiatt.

Esetleg tudnátok ajánlani egy jó mobil szervizt, ahol tudnak valamit kezdeni a problémával?

A garanciát vállaló szervizhez nem merem vinni, mert csak negatív véleményt hallottam róla. (Telemax GSM)

Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

flickr.com/photos/rzlmsphotography/

(#26) beach head válasza latrom255 (#25) üzenetére


beach head
senior tag

A vodafone meg telenor is a telemaxnál szervizeli a telefonokat... Magyar huawei márkaszervizről nem tudok...

(#27) tamiszabi


tamiszabi
újonc

Sziasztok
Én itt találtam megbízható szervizeket.
[link]
Esetleg ti is tudok javasolni?

(#28) #34576640


#34576640
törölt tag

Sziasztok,

Szeretnék törött kijelzőket javítani. Nézegettem youtuben videókat róla. Szerintetek megérné belevágni ebbe a bizniszbe?

(#29) zsolt20


zsolt20
tag

Sziasztok. Tanács kellene samsung j3 2016 telom üveg előtétje össze van repedve, cserélni szeretném. Kérdésem az üveglapnak nincs köze az érintőpanelhoz? Hogyan célszerű szétszedni a telefont hogy ne sérüljön az lcd panel? Saját véleményem a készülék szétszedésére ha a csavarokat kiszedem aztán komplett belsővel emelem ki a kilyelzőtt, aztán vállasztanám le az üveget az lcd-ről. Jelezném minden hozzávaló ezközöm meg van hozzá. Csak a szétszedési sorrendet nem tudom ha csak az üveget szeretném cserélni hogyan érdemes nekiállni. Köszönöm

(#30) repvez


repvez
addikt

Tudja valaki , hogyan lehetne a legegyszeróbben sérülés okozás nélkül kitisztitani a microfon furatát egy mix2s telefonnál? folyamatosan eltömödik és alig hallanak .Szétszedni nem tudom és nem is akarom, de tüvel ha megpiszkálom akkor nem tudom, hogy milyen távolságra van a microfon amit esetleg megsérülhet a folyamat során. meg igy csak összetömitem a piszkot.
Van valami esély, ha alkohollal beáztatom akkor az zárlatot vagy problémát okoz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.