Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) madkill669 válasza club1 (#54) üzenetére


madkill669
csendes tag

Nekem pannonos van, de aki teheti kerülje...
Kezdtem egy 5gbos csomaggal, 2év hűséggel. Nem volt probléma az elején, mivel nem volt 3g így az 1gbos bűvös határt sem tudtam átlépni. Egy évre rá jött a fejlesztés, lett 3g. Nemsokkal ut kijött a mobilnet éjjel-nappal csomag, amire azonnal váltottam, az ügyfélszolg azt mondta, nyugodtan, mivel ugyanolyan árba van a hűség nem hosszabbodik. Átváltottam, + 2 év hűség... Jött a második zuhany:

Azt reklámozták, hogy abban az esetben a az adatforgalom a felhasználók között a szervertőr függetlenül zajlik, a szolgáltató jogosul a sebességet korlátozni amíg az tart!!!

Na én persze youtube stb., 1gb után korlátoztak (holott webes letöltés) felhívtam őket, mondták, hogy hát veszélyes voltam a hálóra, ezért van. nem tudtják mikor oldják. 2 hét múlva sikerült, ut 3 óra gép után megint stoppolt, ekkor mértem és kemény 500mega miatt.
Ekkor kitalálták, hogy számlazárásig tart minden esetben a korlátozás. Íg minden hónapom úgy kezdődik, hoögy számlazárás után 72 órán belül leveszik a korlátot (kihasználják az időt...) és egy jó 4-500 megás forg után korlátoznak és egész hónapba max 64kbit/seces sebességgel nyomom...

Ismerősöm perelt - nyert, mivel a hűségnyilatkozat alatt nagy mértékben módosították a ÁSZF-et, amit nem lehetett volna szabad.
Nekem türelmem nem volt, így írtam egy kedves levelet az egyedi ügyfélkezelési csoportnak, hogy vagy bontják a hűséget vagy perelek, de bontották...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.