Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#352) kelly7


kelly7
aktív tag

Nah tegnap megint jól szívtam a Tré-Hom-os netemmel. Történt ugyanis, hogy minden előzmény nélkül mikor meg szerettem volna nyitni a programot az ikonnal, felvillant a bejelentkező ablak, és pár másodperc múlva ki is lépett. Tehát a pin megadásáig el sem jutott. Na gondolom letörlöm, és újratelepítem. Töröltem is, de egy kb 3,5 mb-os file-t ott hagyott a programból amit természetesen nem engedett letörölni. Azt írta, hogy fejezzem be az előző eltávolítást. Rendszer újraindítása, és csökkentett módban is ezt csinálta. Gondoltam egy rendszer visszaállítás megoldja, de az sem csinált semmit. Aztán nagy nehezen sikerült működésre bírnom, kb két óra mókolással. Most működik, viszont ha törölni szeretném hibaüzenetet dob, és azt írja, hogy vegyem fel a kapcsolatot a gyártóval. A feltöltési dolgom azóta sem javult, egy 1 megás képet nem tudok egyszerűen feltölteni. És az a szomorú, hogy ezt nem csak ezen a gépen csinálja. A betöltéses dolog végett egyszer már újra kellett telepítenem az op rendszert, hogy vissza tudjam telepíteni. Az XP volt, most Vistán valahogy meg bírtam csinálni. Mivel le járt a hűségem, valószínű szolgáltató csere lesz mert már mindenem ki van ettől a .....

Valaki írja már meg, hogy a másik két szolgáltatóval milyen tapasztalatai vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.