Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Sztbeni válasza Lauda (#650) üzenetére


Sztbeni
őstag

Nem tudok rendesen linkelni, mert telóról vagyok, de itt az e-plus lefedettsége: 193.201.138.69/evinternet/

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#652) Lauda válasza Sztbeni (#651) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi szepen! :)

(#653) Sztbeni válasza Lauda (#652) üzenetére


Sztbeni
őstag

Német lefedettségek:

Telekom
Vodafone
E-Plus
O2

Itt meg tudod nézni az összeset. Az E-Plus és a Telekom rendelkezik a legjobb 3G hálóval, az O2 a leggyengébbel. De ők tudtommal nem is nagyon fejlesztik, mert megvették az E-Plust és egyesülni fognak.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#654) Lauda válasza Sztbeni (#653) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi szepen! :R

Tegnap is nagyon lassu volt neha a lidl-es stick, szerintem veszek egy aldisat is megprobalom az milyen, mas nem valamelyik csak jo lesz. :DDD

(#655) Sztbeni válasza Lauda (#654) üzenetére


Sztbeni
őstag

Én blau.de-t használtam (telefonban, nem stickben), az is E-Plus hálózat, és kiválóan működött.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#656) torobala


torobala
újonc

Sziasztok!

Nagyon megörültem ennek a topiknak! Annak pedig még inkább, hogy aktív!
A következő problémám lenne: van egy kártyafüggetlenített Nokia C6-os telefonom, amit eredetileg a T-mobil-nál vettem. Most Kanadában használom, kanadai SIM-kártyával, de a hangposta még mindig magyar és mivel a számom más (nem 9 számjegyű) így nem tudom meghallgatni az üzenetet.
Tudnátok segíteni, hogy tudom kikapcsolni külföldről ezt a szolgáltatást? Illetve lehetséges-e belépni és meghallgatni az üzenetet külföldi számról?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#657) club1 válasza torobala (#656) üzenetére


club1
veterán

Az üzenetek meghallgatása:
Külföldről hívja a +36-30/9888-888-as számot, majd adja meg 9-jegyű mobiltelefonszámát és nyomja meg a # gombot. Ezután adja meg kódszámát.
Külföldről interneten a my t-mobile-ban tudod legegyszerűbben kikapcsolni a hangpostát.

(#658) gaborba81 válasza torobala (#656) üzenetére


gaborba81
tag

Kanadában melyik szolgáltatót használod,illetve milyenek vannak?

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#659) _ATi_1 válasza Sztbeni (#642) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szia!
Most lesz esedékes a romániai út. Egy kis segítség kellene, hogy hogyan keressem ezeket az orange kártyákat. Különböző feltöltéssel lehet venni, vagy nekem kell valahogy rátölteni valamennyit és aztán aktiválni az opciókat?

(#660) Sztbeni válasza _ATi_1 (#659) üzenetére


Sztbeni
őstag

Úgy tudom, hogy 5€ alapból a kártya, és arra tehetsz még akármennyit (nem egész összeget is).

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#661) _ATi_1 válasza Sztbeni (#660) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Ez az 5 eurót fel is lehet használni? (Jah..Romániában tudok euróval is fizetni?)

(#662) Sztbeni válasza _ATi_1 (#661) üzenetére


Sztbeni
őstag

Felhasználható. Lejben kell fizetni,de a mobilos árak euróban vannak. Mondjuk ha veszel 10€ feltöltést, akkor lejben fizeted, de az egyenlegeden eurót fog jelezni. És feltöltéskor kell fietni a 24% áfát.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#663) Lauda válasza Sztbeni (#655) üzenetére


Lauda
félisten

Na kicsit eltuntem, valamiert letiltottak a lidl-is sticket, de nem tudom miert, mert toltottem is ra lovet, na mindegy, ugy is akartam egy aldisat is, tegnap tudtam is venni es ma beaktivaltam telorol es be is allitottam a flatrate xl csomagot. Most bambergben vagyok es ilyen a net:

Volt 5 mega is, de amugy gyors es stabil, kivancsi leszek ra milyen lesz majd a varosokon kivul. :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#664) Lauda válasza Lauda (#663) üzenetére


Lauda
félisten

Viszont amit nem tudok, hogy hol tudom ellenorizni az adatforgalmam. Be kene regisztralni ide: [link]? Na de hiaba irom be a telszamot, nem fogadja el.

(#665) Sztbeni válasza Lauda (#664) üzenetére


Sztbeni
őstag

Igen, regisztrálni kell. Jó formátumban írtad be a számot?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#666) Lauda válasza Sztbeni (#665) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Hat van ilyen, hogy telefon -nr. 01575-4330919

ez az? Akar hogy irom be nem jo neki. :W

(#667) Lauda


Lauda
félisten

Most olvasom, hogy magyarorszagon is indul majd az aldis net: [link] :DDD

(#668) Sztbeni válasza Lauda (#666) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ezt kell elvileg. De az nr. nem kell az elejére. Próbáld meg több féleképp is bírni. Kötőjellel, kötőjellel nélkül.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#669) Lauda válasza Sztbeni (#668) üzenetére


Lauda
félisten

Akarmit csinalok nem megy tovabb, nem probalnad meg esetleg? :W :R

(#670) Sztbeni válasza Lauda (#669) üzenetére


Sztbeni
őstag

Nekem elfogadja, de a szolgáltatás technikai okokból nem működik, próbálja meg később :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#671) Lauda válasza Sztbeni (#670) üzenetére


Lauda
félisten

Tegnap nekem is csinalt ilyet. Most meg:

:W :DDD

(#672) Sztbeni válasza Lauda (#671) üzenetére


Sztbeni
őstag

A számot rosszul írtad be. Így kell:

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#673) Lauda válasza Sztbeni (#672) üzenetére


Lauda
félisten

Na erre nem jottem volna ra. Koszi, most mar nekem is megint azt irja, hogy kesobb probaljam, na majd szadulom hatha beindul egyszer csak!

Koszi szepen! Jo lenne, mert akkor tudnam online is tolteni, nem kene aldiba futkozni. :DD :)

[ Szerkesztve ]

(#674) Lauda válasza Sztbeni (#670) üzenetére


Lauda
félisten

Letezik, hogy azota sem javitottak ki a hibat, vagy nalam kattant meg valami? :W :D Toroltem a cachet is de meg mindig azt irja, hogy jelenleg nem lehetseges a registracio.

(#675) Lauda


Lauda
félisten

Regelni meg mindig nem lehet, de jo ez az aldis net eddig, hengersberg elott mertem most:

(#676) Brigittttta


Brigittttta
újonc

Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni Németországi Lidl internet ügyben.:)A férjem itthon vett egy Lidl stikket,benne kártyával,kint vett hozzá 15 Euróért nettet,ám valami nem frankó.A kártyát ami a stikkbe volt próbálta berakni a telóba,de nem működik.Lehet,hogy már nem aktív a kártya?Most vegyünk egy új kártyát és aktiváljuk és utána jöhet a nett?Milyen kártyát vegyünk ami jó netthez?Kicsit tanácstalanok vagyok :(Előre is köszi :)

(#677) Sztbeni válasza Brigittttta (#676) üzenetére


Sztbeni
őstag

Próbálja meg aktiválni neten keresztül a kártyát. Pár hsz-sl feljebb leírtam, hogy hogyan kell. Ha nem jó úgy se, akkor rossz a kártya, újat kell venni.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#678) Brigittttta válasza Sztbeni (#677) üzenetére


Brigittttta
újonc

Köszönöm a segítséget. :R ..veszünk egy új kártyát :)

(#679) katika11


katika11
újonc

Seeeeeegíííttség :) :) :)

Mondjátok meg nekem legyetek szívesek Ausztriában-Steiermark,fönt a hegyekbe-milyen mobil internetet kellene vennem,ami a notebookomról megy? Lehessen vele skypolni,leveleket olvasni,oldalakat nézni,esetleg filmet a youtube-ról.Sajnos ott semmi nincs,és hogyan működik ez? SOS!Holnap utazom és Grazban meg tudnám venni,de azt se tudom hol kezdjem..... :Y

(#680) Sztbeni válasza katika11 (#679) üzenetére


Sztbeni
őstag

[link]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#681) Lauda válasza Lauda (#664) üzenetére


Lauda
félisten

Biztos, hogy itt kell regelni? Szamomra hihetetlen, hogy egy ilyen opcio cirka ket hete nem elerheto. :W :D Vettem ma kuton e-plus aufladent, az jo hozza elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#682) Sztbeni válasza Lauda (#681) üzenetére


Sztbeni
őstag

Más lehetőséget nem találtam az oldalukon.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#683) Lauda válasza Sztbeni (#682) üzenetére


Lauda
félisten

Oke, nem is ugy ertettem. :D De eleg fura nem? Na mindegy, azt olvastam, hogy 80%-nal kuldenek sms-t, meg vegulis a legtobb nemet kuton lehet hozza feltoltest venni, csak emiatt szerettem volna regelni. :)

(#684) Eszter22


Eszter22
újonc

Sziasztok !!
Nekem olyan kérdésem lenne, sajnos nem vagyok annyira otthon, ezekben a mobilnetes dolgokban,hogy a 3 osztrák, mobilnetet szeretném megrendelni, de csak magyar hitelkártyám van, az is K&H Maestro :S ! És,hogy azzal megtudom-e rendelni online, a mobilnetet modemmel? !! Előre is köszönöm :) (deviza alapú a hitelkártyám)

[ Szerkesztve ]

(#685) Lauda válasza Sztbeni (#682) üzenetére


Lauda
félisten

Jo nagyon ez az aldis net, sokkal lefedettebb a halozata. Kint vagyok szinte a prerin a 7-es mellett es:

Koszi a tippet! :)

[ Szerkesztve ]

(#686) rongylab


rongylab
tag

Sziasztok.

osztrákra melyik netet érdemes, (csak sim-t) , ha csak havonta 2-3 napot vagyok kint, viszont nem akarok havi-t venni, és azt sem hogy lekapcsolják ha 2 hónapig nem használom.. hátha valaki napra készebb.

pár éve próbából vettem, spar-ost. de azt csak osztrák telóról tudtam tölteni, se online lehetőség, se magyar telórol nem lehetett töltögetni, hiába vettem feltöltőt hozzá. jah és bankkártyával sem tudtam tölteni.. a kukában landolt.

Szóval olyan szolgáltató kellene amit tölthetek kúton vagy boltban vásárolt feltöltővel, online.. ahogy németben is müködik.

(#687) Lauda válasza rongylab (#686) üzenetére


Lauda
félisten

A drei3 totheto kuton, en is ott szoktam, mondjuk nekem netes stick van, de a tobbi opcioja ugyan ugy toltheto. Esetleg olvasd el az itt linkelt cikket: [link]

[ Szerkesztve ]

(#688) rongylab válasza Lauda (#687) üzenetére


rongylab
tag

drei-t nem tudtam venni. azt mondták osztrák lakcím kell hozzá. és ezek ráadásul havi díjasok.. mivel van hogy két hónapig cseh felé megyek, igy nem jó nekem az ilyen..

olyan szolgáltató kellene. aki nem havi dijas, hanem felhasznált adat vagy /nap- után számol, ahogy pl németben is van. az A1-t olvasgattam. annak sincs ilyen. valaki mondta a yess-t.. azt nem ismerem.

(#689) Lauda válasza rongylab (#688) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt nem ertem, nincs a drei-nek prepaid sim-je? En csak bementem az uzletbe, kiperkaltam a let, a csaj meg aktivalta is nekem. Bedugtam a notiba es azota is megy. Csak havonta kuton veszek hozza feltoltest. Mondjuk azt nem tudom hogy akarod, hogy csak addig fizeted, amig hasznalod, nem is hallottam ilyenrol.

[ Szerkesztve ]

(#690) rongylab válasza Lauda (#689) üzenetére


rongylab
tag

németben úgy van van egy oldalam az o2nél. oda van feltöltve a lové.. ott tudom beállitani, hogy 1 havi internet 25 euroért 5 giga adat 3.5G-s hálon, vagy vannak kissebb csomagok olcsóbban, és van olyan lehetőség hogy /nap.. ilyenkor egy napra fizetsz 3 eurot és egy napig korlátlat neted van. és nem tünik el a feltöltött pénzem 1 hónap után..ha nem vagyok kinn mert szabadság vagy valami más.

ilyet keresek osztrákban is. ha arra fele jövök haza, és ott kell pihennem legyen azon a napon netem. az asfinag-s net egy vicc. még egy levelet sem tudok elolvasni. nem hogy mást.

(#691) Lauda válasza rongylab (#690) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem nemetben aldis net van, az 15 euro es 30nap/5 gb, de ott is van napi csomag is.

A drei 1 gigasa nem jo? 6 euro az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#692) Sztbeni válasza rongylab (#688) üzenetére


Sztbeni
őstag

Nimm3 Dreit vehetsz lakcím nélkül.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#693) rongylab válasza Lauda (#691) üzenetére


rongylab
tag

de az per hó.. ez a bajom. annyi kifizettem már feleslegesen, olyan kellene ami gyors. legalább 21mbit és napi díjas.

(#694) Lauda válasza rongylab (#693) üzenetére


Lauda
félisten

Ha talalsz is, az is lesz 2 euro/nap minimum, ha nem 3, szerintem ugyan ott vagy. Havi 1-2 euron szenvedni.... Vegulis a te penzed, en nem latok a zsebedbe, de szerintem a 6 euro is megeri, ha csak par napig hasznalod es szukseg van ra mindenkepp.

[ Szerkesztve ]

(#695) rongylab válasza Lauda (#694) üzenetére


rongylab
tag

nem érted.. nem az a baj hogy 6 euro.. az nem sok. hanem az hogy /hó.. azaz ha 2 honapig nem mész arra. akkor a kártyádat felfüggesztik, azaz eldobhatod. Mégegyszer aktiválni nem lehet.. hanem megint kell újat venni, és kezdődik az egész elölről. Ezért kellene olyan ahol nem havi dijas hanem éves..vagy 2 éves. vagy több. de ne függesszék fel, mert nem voltál ott és nem töltögetted minden hónapban. így jártam már 3x.. azért keresek olyat ami nekem való..

drei-nál is 2 éve voltam benn. akartam ezt a superflat simet venni ,mert az éves díjas és gyors és független, szóval jó lett volna.. erre nem lehet csak osztrák lakcímmel. mintha a magyar euroja nem lenne olyan jó mint a török vendégmunkásé. most meg már látom meg is szűnt. valami nimm-ek lettek.

[ Szerkesztve ]

(#696) Lauda válasza rongylab (#695) üzenetére


Lauda
félisten

En nem tudom mennyi ido utan fuggesztik fel, de en csak akkor tolok ra aufladent, ha mar kiirja, hogy cumiztad. Szoval mar lejart az elozo.

Nem tudsz valakit megkerni, hogy vegyen egyet neked?

(#697) Vassili_Zait


Vassili_Zait
senior tag

Sziasztok!

Californiai Data SIM-et szeretnék, mely szolgáltatók jöhetnek szóba? Nem tudtok erről valami gyűjtő oldalt? Osztrákról múltkor kaptam egy linket itt, az nagyon hasznos volt!

Lényeg, hogy minimum 30 MB-ot tudjon, és ne legyen túl drága...

Apropó, Verizon tud GSM-et is? mert ott már találtam jó csomagot, de nem vagyok benne biztos, hogy működne a készülékünkkel...

Előre is köszi a segítséget!

(#698) Sztbeni válasza Vassili_Zait (#697) üzenetére


Sztbeni
őstag

A Verizon nem szolgáltat GSM-et, csak CDMA-t és LTE-t. Egész országos GSM és 3G hálója az AT&T-nek és a T-Mobile-nak van. Ezeket az oldalakat nézd át. Ott találsz lefedettséget is.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#699) zichie válasza rongylab (#688) üzenetére


zichie
senior tag

"valaki mondta a yess-t.. azt nem ismerem"

Yesss! classic prepaid kártyát vegyél a Hoferben (osztrák Aldi)! Én tavaly szeptemberben jártam Bécsben, ott vettem és egy napig használtam vele a mobilnetet az A1 hálózatán. Nem kellett regisztrálni, nem kellett osztrák lakcím... stb. Azóta nem használtam, mert Ausztriának a közelében sem jártam. Hetente egyszer bekapcsolom, hogy él-e még és időnként kapom az EU-s üdvözlő sms-t. Most májusban ismét megyek az osztrákokhoz egy napra és fogom tudni használni a mobilnetet, nem kell új sim kártyára beruházni vagy magas adatroaming díjat fizetnem hazai szolgáltatónak.
Amikor vettem, akkor 5 euró volt és annyi az egyenleg is. Ennek egy részét lefogyasztotta a szeptemberi egy napos mobilnetezésem és az itthonról (a yesss! webes felületéről) küldött sms-ek, de még így is több, mint a fele megvan.
Aktiválás után egy évig él a kártya feltöltés nélkül. A gond akkor lesz, ha letelik az egy év, mert a min. online feltöltés 20 euró és úgy tudom, hogy csak fél évre jó. Ebből következik, hogy egy év használat után célszerű újat venni.

[ Szerkesztve ]

(#700) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Két hétig a tengeren túlon leszek. Ez idő alatt lesz jó néhány telefon amit el kell intéznem. Kimenő hívásra mobilevoip klienst használok wifi vagy helyi prepaid SIM-et adatforgalommal.Egyrészt a gyerekkel beszélni,másrészt az épp eladás alatt lévő lakásom, ügyvéd és vevővel kapcsolat tartás fontos lenne.
A problémán a hívás fogadással van. Ha átirányÍtom egy hazai másik mobilra feltétel nélkül nem ér meglepetés, ugyanis 29 mp után a nem fogadott hívásért is számláznak némelyik szolgáltató. "Tájékoztatjuk Ügyfeleinket hogy a Cingular a 29 másodpercnél hosszabb csengetési időért is számláz."Az USA tmobil igaz nem írja a honlapon, de...... ki tudja.
De akkor nem tudom hogy ki keresett, ami fontos lehet és visszahívnám voipról.
A hangpostát sokan nem szeretik. és nem hagynának üzenetet.
Ha rá mondom . hogy külföldön vagyok, az is meg tudja akinek nem kellene(betörő:-/)
Javasoltak egy hívás blokkoló apk-t, ami nem engedi be a hívást egyből foglaltra megy és még én is látom, hogy ki keresett.
Ilyenkor van valami roaming díj amiről nem tudok? Működne a dolog. Tényleg nem számláznának semmit bejövő hívásra?
Nem akarok úgy járni, hogy ami nincs leírva, az még létezhet. Szeretnék az USA tmobilon barangolni, mert ott nincs ilyen 29 mp-nél hosszabb számlázás, legalább is nem írták, de nem szeretnék meglepetést, amikor haza jövök és kiszámlázott roaming díjak lennének.
Amikor felhívtam a 1430-at, tegnap a 29mp -ről sem tudtak. Azt tudják esetleg, ami le van írva, vagy azt sem. Itt a fórumon talán több infót kapok tőletek, mint pld hívás blokkoló.

Xiaomi Redmi note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.