Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok!

A hozzáértő segítségekre és véleményekre lennék kiváncsi.
Van egy egyelőre csak szerintem, de elég jó ötletem egy mobilalkalmazásra.
Maga az applikáció elég bonyolult, kb. Uber szintű. Felhasználók, szolgáltatást nyújtók, értékelések,
Visszajelzések. Szociális oldal, profilokkal, regisztrációval, fényképekkel.
Tehát nem egy átlagos flappy bird, viszont nem értek a fejlesztéshez, sem ahhoz h miént lehet pénzt keresni egy alkalmazással. Pl ha freeware akkor be kell építeni fizetős szolgáltatásokat?
Rengeteg kérdésem lenne, ha esetleg van valaki, vagy valaki ismer megbízhato, profi fejlesztő céget azt is szivesen venném.

Köszőnöm előre is! :R

(#2) ben5001 válasza Dani82 (#1) üzenetére


ben5001
tag

Szerintem - bizonyos körülmények miatt - reménytelen a dolog. Iszonyatosan sok alkalmazás van a "store-ban", nagyon gyorsan jelennek meg újabbak, ezért ahhoz, hogy elérje megfelelő számú potenciális felhasználó "ingerküszöbét", komoly marketing kell "mögé".
Még ha zseniális is az ötlet, akkor is komoly "harc" lesz eljuttatni elegendő számú felhasználóhoz, hogy akár a reklámokból (ha ingyenes az app), akár a regisztrált előfizetőkből - ha olyan a modell - megfelelő bevételed (bevételetek) legyen.
Az előfizetős modell talán életképesebb, mert - elvileg - folyamatos bevételt garantál(?), de nagyon sok előfizető kell nagyon kevés előfizetési díjért. Magas díjért meg nem fognak előfizetni.

(#3) ben5001


ben5001
tag

Ha már rátaláltam erre a topikra, nekem is lenne egy kérésem a "publikum" felé.

Alkalmazás bétateszteléséhez keresek olyan tesztelőket, akiknek van
- iPadje és/vagy iPhone-ja
- valamilyen Apple Mac gépe
- minimális szabadideje

A lelkes segítők munkáját csak a végleges alkalmazáshoz tartozó "redeem kódokkal" tudom honorálni. Ha valaki így is vállalja, köszönettel veszem.

Hogy ne terheljük ezt a topikot, privát üzenetben jelentkezzen, aki szívesen tesztelne. Köszönöm előre is. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.