Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) movado


movado
csendes tag

Van egy 128MB MMC kártyám, ami ha beleteszem a telefonban jelszót kér. Kártyaolvasóval pedig nem látja a gép.Tud valaki nekem erre megoldást?

(#2) Papa-Georgo válasza movado (#1) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Milyen teló?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#3) Papa-Georgo válasza movado (#1) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

MMC kártya jelszó visszanyerése

Már biztos többekkel előfordult, hogy memóriakártyával együtt formázta le a telefonját. Ilyenkor előfordulhat, hogy az MMC kártya jelszót kér, pedig mi sohasem állítottunk be ilyet. Akkor vajon mi lehet a jelszó? Ezt aránylag könnyen kideríthetjük...

A művelet végrehajtásához szükség lesz egy fájlkezelő programra (pl.:ismét FExplorer). Ezután a C: meghajtón írjuk be keresésbe azt, hogy MMCSTORE. ha megtaláltuk ezt a fájlt, át kell másolni az asztali gépünkre, majd ott átnevezni MMCSTORE.TXT-re. Így a jegyzettömb (notepad), vagy bármilyen más szövegszerkesztő szoftverrel megnyitható lesz. A fájl tartalmának a végén található a jelszó.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#4) movado válasza Papa-Georgo (#3) üzenetére


movado
csendes tag

Most legutóbb 6230iben próbáltam, de volt már sok féle telefonban. Amit írtál a fexplorer programról, azt végigjátszottam már, de nem jött be. Azért kösz a segítséget!:R

(#5) GodHeart


GodHeart
senior tag

MMCPasswordFinder1.00

ez kell neked! :)
SYMBIANos telefonra van írva, szal csak ott tudod futtatni!

[Szerkesztve]

(#6) movado válasza GodHeart (#5) üzenetére


movado
csendes tag

Kösz a segítséget! Hol lelem ezt a programot?(movado@freemail.hu)

(#7) Papa-Georgo válasza movado (#4) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

sajnálom, hogy nem müxik :B

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#8) GodHeart válasza movado (#6) üzenetére


GodHeart
senior tag

mail ment! :U

(#9) movado válasza GodHeart (#8) üzenetére


movado
csendes tag

Megkaptam! Ha ki tudtam próbálni írok sikerült-e. THX!:R

(#10) movado válasza GodHeart (#5) üzenetére


movado
csendes tag

Kipróbáltam, de nem talált semmit!:(

(#11) #53246592 válasza movado (#10) üzenetére


#53246592
törölt tag

Nem kell ennyit vacakolni, egyszeruen formazd le a kartyat ;)

(#12) movado válasza #53246592 (#11) üzenetére


movado
csendes tag

Nem lehet formázni se! Telefon jelszót kér ahhoz is, kártyaolvasó meg nem látja.

(#13) Blood84


Blood84
csendes tag

1 9210i megoldja a dolgot mert nem kér kodot, nekm is van 1 mmc aminek nemtom a kodját szal ha vkinek van 1 9210i-je kölcsön 5/cre annak örülnék :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.