Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:16:39

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D
Aktuális: nem működik az NFC-fizetés MIUI 14 alatt: [link]
Nem kapom meg az értesítéseket, nem fut rendben X vagy Y program - MIUI kanosszajárás by crok
Reklámok, hirdetések kikapcsolása Xiaomi, Poco, Redmi modelleken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Deck válasza Dimond G (#200) üzenetére


Deck
titán

Ezt mások is jelezték a hivatalos oldalon?

PS5

(#202) Dimond G válasza Deck (#201) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nem olvastam ilyet.
Viszont én kiírtam nekik!

(#203) busman


busman
addikt

Akkor most jó vagy nem?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#204) Dimond G válasza busman (#203) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szerintem nem....

(#205) Dimond G válasza Dimond G (#204) üzenetére


Dimond G
senior tag

Újraindítottam a telóm és utána már felrakta!

Most felrakom és kíváncsi vagyok mi lesz!

(#206) Dimond G


Dimond G
senior tag

Csak nálam volt gond!!!!!

A telepítés sikeres volt.

(#207) w333 válasza Dimond G (#206) üzenetére


w333
félisten

Ezt hívják user error -nak ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#208) Dimond G válasza w333 (#207) üzenetére


Dimond G
senior tag

Igen....
...mindent meg kell tapasztalni! :D

(#209) baha1986


baha1986
csendes tag

Sziasztok nekem az a problémám, hogy sokszor lassan jelenik meg a billentyűzet illetve ami még rosszabb hogy gyakran magától el tűnnek a funkció billentyűk Pl a home gomb az alkalmazás váltó illetve a vissza gomb a képernyő aljáról és így ki sem tudok lépni ahol épp vagyok csak ha le zárom a telefont. Tudtok segíteni?

(#210) Dimond G válasza baha1986 (#209) üzenetére


Dimond G
senior tag

Újraindítottad a telód?

(#211) baha1986


baha1986
csendes tag

Igen minden nap újra indítom és egy idő után élő jön a hiba sajnos

(#212) baha1986


baha1986
csendes tag

Olvasom hogy másnak is hiba ez sajnos. Majd most frissítem majd ki derül mi lesz

(#213) Dimond G


Dimond G
senior tag

Ma voltunk állatkertben és fotóztam. Miui rom van fent, a legújabb! Nos a vissza és a home gomb sok esetben eltűnt és csak akkor tért vissza, hogy ha kikapcsoltam a monitort, majd újra vissza.

Amúgy eddig semmi problémám nem volt a miui-val.....persze ez nem azt jelenti, hogy rossz lenne....

(#214) baha1986


baha1986
csendes tag

Szerintem ez egy nagyon idegesítő bug. Valamit kellene vele csinálni. Lehet teszem vissza a 4.3 + root

(#215) Dimond G válasza baha1986 (#214) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én emiatt nem teszem vissza, mivel csak néha jelentkezik nálam...max. az egyel régebbi miui-t rakom fel...az nem csinálta ezt!

(#216) ZsyfKo válasza Dimond G (#215) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nálam mindegyik csinálta és elég sokszor.

OnePlus 8T

(#218) fi:zi'k válasza #45553408 (#217) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#220) Wajk válasza j.la (#176) üzenetére


Wajk
addikt

adj meg neki minden engedélyt és az Indítópultban (Biztonság app) add hozzá a listához.
Nálam a HD Widgets így tökéletesen működik.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#221) fi:zi'k válasza Wajk (#220) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem minden engedélyezve van, kivéve a az auto-start és a külön jogosultság kérések.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#222) j.la válasza Wajk (#220) üzenetére


j.la
tag

Köszi a tippet :-)
Egyelőre visszatértem a stock 4.3-ra. De ami késik nem múlik.

(#223) Dimond G


Dimond G
senior tag

Frissítés!!!!

[link]

(#224) falijja


falijja
őstag

Leakarok tölteni egy témát de azt írja hogy felhasználó fiók nincs hozzá adva ez mitől lehet...? van google fiók hozzá adva a micloudot meg nem nyitja meg wipe volt már....

(#225) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Sziasztok!

MIUI fronton nagyon új vagyok és most rátettem a telefonomra egy romot, hogy szokjam amíg megérkezik a hongmi note-om. Két bajom van vele:
- Leszinkronizálta a gmailemmel a címtárat és benne is van a telefonkönyvben minden, de ha valaki hív akkor csak a számot írja ki, sms-nél szintén ugyan ez.
- Másik, hogy hiába van rootlova a rendszer és a system mappában a megfelelő helyre be vannak húzva a saját hangjaim, újraindítás után mégsem jelennek meg a választható listában és más alternatív módon sem tudom beállítani őket a helyükre.

Örömmel fogadok minden tanácsot!

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#226) ZsyfKo válasza falijja (#224) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Google fiókkal nem fog menni, minden féleképpen kell hozzá xiaomi fiók.

OnePlus 8T

(#227) j.la válasza tolvaj! (#225) üzenetére


j.la
tag

Ha csak nincs benne duplán a telefonszám akkor ki kellene jeleznie.
A hangokat meg fájlkezelőből tudtam hozzáadni, de lehet hogy van rá más megoldás is.

(#228) tolvaj! válasza j.la (#227) üzenetére


tolvaj!
őstag

nincsenek duplán a számok és ha be van másolva a system mappába a gyári hangok közé egy hang ugyanolyan formátumban ( lehet az mp3, ogg, bármi) minimum egy restart után látnia kéne a rottolt készüléknek. Nem értem én ezt a MIUI-t sajnos, eddig bármilyen droiddal találkoztam ezek simán megvoltak ( mármint szinkron és normális híváskijelzés) root után pedig szabadon be tudtam másolni mindent a system mappába, persze ha elötte megadtam a jogosultságot neki. :( sajnálnám pedig, mert amúgy meg nem rossz és az eyecandy faktora is hatalmas egy holo, vagy motionwizz után.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#230) tolvaj! válasza #45553408 (#229) üzenetére


tolvaj!
őstag

nem a buherával van bajom, azt megszoktam már a symbian rendszernél és winfost használok.... nekjem azzal van bajom, hogy alapjaiban android a rendszer és mégsem használ neki az ami alapjaiban szokott. a készülékem topikjában mindenki ódákat zengett a miuiról, de kezdem erősen kétségbe vonni a telefonommal való együttműködés valódiságát. :( mindegy ha megjön a rednote legfeljebb kap egy dualsim ringtone.apk-t. de a többi értesítő hangom hiánya így is fájó pont. a szinkronizációs hiba viszont rettenetesen bosszant!!!! csak mert ismeretlen és rejtett számot nem veszek fel, de hogy még az smseket se tudja kijelezni ez botrányos sajnos....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#232) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Édesapám vesz most egy ilyen muiu v6 -ot...

Én nem hallottam még róla, de neki nagyon tetszik... Tudnátok nekem mesélni róla? :) :R

(#233) SoulReaver válasza SoulReaver (#232) üzenetére


SoulReaver
veterán

Bocs, nem is ezt vesz, hanem valami mijue m6 -ot.. :D

(#234) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Nekem nagyon bejött a miui, még ha portolva is van. Próbáltam azóta 4.3_at, 4.4_et, és most vissza miui és nagyon jó. Nekem ment s névjegy szinkron is meg vannak a nevek, képek, minden. Ebben a hang cserében nem tudok segíteni, de Google a barátod.

OnePlus 8T

(#235) tolvaj! válasza ZsyfKo (#234) üzenetére


tolvaj!
őstag

mivel google a nagytestvérem inkább ;] így ment vissza a droid. majd szenvedek, ha már muszáj lesz. ha jön a note akkor csak a miui lesz és nem működik elhúzom a note-áját.....:)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#236) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Bocsánat a nagyon laikus kérdésért, abszolút kezdő droidos vagyok (annyira, hogy még mindig nem tudtam eldönteni: Symbianos Nokiámat droidra, vagy Lumiára cseréljem-e :) ) Én próbáltam utánanézni, a neten, de nem találtam olyan elemi kérdésekre a választ, hogy ez a xiaomis MIUI szabadon letölthető más droidos készülékekre is? (Leginkább Idol 2 S az esélye, esetleg LG F6)? Illetve egy teljesen lámás kérdés (kéretik nem kinevetni a kisebbet :) ): Tulajdonképpen a MIUI: launcher? Tehát a gyári kezelőfelület alternatívájaként mondjuk az Apex vagy Nova helyett jön szóba?

(#237) ZsyfKo válasza kisnokia (#236) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

[link] itt megtalálod melyik eszközökre tölthető le. Nem launcher, androidon alapu saját rendszer. Ha nem tudsz dönteni olvass utána a rendszer teszteknek.

OnePlus 8T

(#238) Wajk válasza ZsyfKo (#226) üzenetére


Wajk
addikt

1. természetesen működnie kell Google fiókkal (én úgy használom)
esetleg a telefonszámok formátumával lehet játszani, ha mondjuk nem +36-al lett elmentve akkor próbáld meg úgy, vagy hívás után mentsd a számot adj nevet és hasonlítsd össze mi a különbség...

2. a csengőhangot a memóriakártyára/belső memóriára (nem system) a /MIUI/ringtone/ mappába kell beleteni és újraindítás nélkül látni fogja :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#239) tolvaj! válasza Wajk (#238) üzenetére


tolvaj!
őstag

Gondolom ez nekem szólt :)

Az a baj, hogy a számok különböző formában vannak. Párom +36 , apám 06 és mindkettőnél csak a számot írta ki, de a hívás listában is. Ha én hívtam őket tkönyvből az megjelent a hívás listában képpel, számmal ahogy kell. A hang problémát kipróbálom csak vissza rakom a cwm mentést, mert tegnap vissza álltam a gyári rendszerre.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#241) tolvaj! válasza #40993792 (#240) üzenetére


tolvaj!
őstag

Az a baj, hogy teljesen mindegy milyen formában van :(. Az előbb ahogy visszatettem cwmböl már hívott is egyik ismerős +36 kezdéssel van mentve a száma és csak számot írt ki, de a naplóban is. Sima 06 -val ugyan ez a helyzet.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#242) Remiel válasza tolvaj! (#241) üzenetére


Remiel
őstag

nekem kijelzi simán a hívót +36 al, bár másképp nem is próbáltam

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#243) kisnokia válasza ZsyfKo (#237) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Én még nem találkoztam rendszer teszttel, csak a készülékekével, de ezt hagyjuk, a Droid vs WP vita önmagában egy külön világ...
A linkeden nem találtam a telepíthetőségnek, a MIUI Fan oldalon viszont igen, nagyjából kezdem érteni a dolgot.

(#244) Remiel


Remiel
őstag

Miuiban van valahol olyan beállítási lehetőség, hogy a telefon a fényképeket az SD re mentse?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#245) trebrona válasza Remiel (#244) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szia,
Hongmi (Redmi) 1S-nél így oldották meg. Nekem MTK-s Hongmim van, ott alapból az SD-re teszi a képeket. Bár, mintha pár rom verzióval ezelőtt ugyanez lett volna, de itt már javították.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#246) Remiel válasza trebrona (#245) üzenetére


Remiel
őstag

hát reméltem, hogy csak egy sima beállítás kérdése, csak elsiklottam felette :)

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#247) trebrona válasza trebrona (#245) üzenetére


trebrona
nagyúr

Esetleg használj külső kamera alkalmazást, azzal be tudod állítani a mentés helyét!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#248) w333


w333
félisten

MIUI ROM 4.6.27 Full Changelog

[Home screen]
New - MIUI Market apps downloading/Installing status will show in home screen (6-25)

[Gallery]
Optimization - Enhanced image viewing speed (6-24)
Fix - Supporting sending videos to cloud albums (6-24)
Fix - App would FC when adding an image from Xiaomi WiFi Router to cloud albums (6-25)

[Music]
Optimization - New higher quality music purchase page. Support purchasing for a quarter or a year (6-26)

[Compass]
Fix - Errors in Calibrate compass function (Mi3 WCDMA/CDMA) (6-24)

[Browser]
Optimization - Optimized cache mechanism (6-25)

[Security]
Fix - Could not clean empty folders (Mi3 TD) (6-24)

[Phone]
Fix - It was slow to register to WCDMA network in booting up in some areas (6-24)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#249) busman válasza w333 (#248) üzenetére


busman
addikt

Mikor?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#250) Dimond G válasza busman (#249) üzenetére


Dimond G
senior tag

Legkésőbb hétfőre szokott lenni Z-re is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.