Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok!

Hosszú keresgélés után kötöttem ki a mailboxos mailcím mellett (logikus menü, nagy tárhely), de az utóbbi hónapokban szinte használhatatlanná vált.
Sokszor nem tudok belépni.
Ha belépek, általában 2-3 levél elolvasása után nem reagál többet a rendszer, további leveleket nem tudok megnyitni. Ilyenkor ki kell lépni, újra felhasználónév, jelszó, és újabb 2-3 levél olvasható. Aztán kezdődik előröl.
Beírtam már, de nem válaszolnak.
Lehet, hogy az én gépemben kéne valamit állítani?

Szívesen váltanék szolgáltatót, de ez a címem már be van vezetve, meg itt az összes mailcímet beírtam, meg tényleg ennek a legnormálisabb a menüje. Csak nem működik...

Másnak is van ilyen tapasztalata?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#2) iguana


iguana
őstag

én is ezt tapasztalom. én már több éve ezt használom, és eléggé akadozik szegénykém. ez van :(

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#3) mzj


mzj
tag

Igen nem túl pörgős mostanában... Valószínűleg túl sok a felhasználó. Szerintem érdemes pop3-mal töltögetni a leveleket, úgy sokkal kevesebb gond van vele, mint webes felületen.

(#4) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Eléggé kehes a mailbox az utóbbi kb 1 évben sajna... volt olyan problémám is vele hogy vmi tiltólistára került a mailcímem és egy rakat helyről nem lehetett nekem emilt írni, hiába írtam vagy 10x a supportnak semmi reakció, aztán szépen lassan megjavult a dolog, de azóta se nagyon vágom mi volt a hiba :F

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#5) engusz válasza mzj (#3) üzenetére


engusz
veterán

Sajnos POP3-al is gondok vannak. Nekem néha az sem megy. Szerencsére már nem nagyon használom ezt a cimem.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#6) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Nem (feltétlenül) fikázni akarom a mailboxot, de egy jó fél éve, amikor először jeleztem a problémát, valami olyan válasz jött, hogy a gépemben bizonyos beállítások valszeg rosszak, ezért a probléma. Később nem válaszoltak egy hibajelzésre sem.
Azért indítottam a topocot, hogy ez tényleg így van-e, vagy másnak is akadozik a rendszer?

Ezekszerint a hiba az ''Ő készülékükben van''...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#7) engusz válasza Wolfskin (#6) üzenetére


engusz
veterán

Nyakamat teszem rá, hogy náluk van a hiba!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) [w]


[w]
őstag

nos, erről meg ezt olvastam:
''Még február hónapban kapacitásbővítést fogunk végrehajtani, mellyel a
csúcsidőben tapasztalható forgalmi torlódásokat megoldjuk. Ez a
bővítés minden Mailbox motorral hajtott rendszerünkben éreztetni fogja
a hatását.''
w

cmdr PETER W. VOLKOV

(#9) Johnny


Johnny
senior tag

Nálam is problémás a mailbox, sajnos.

(#10) Zenty


Zenty
őstag

Szerintem is pop3-mal kell használni!Igen valami téleg van hogy bővitik lehet azért van ez bár én még szerencsére nem észleltem. De az biztos ez miatt nem fogok váltani mert szerintem jelenleg ez a legjobb magyar ingyenes levelező rendszer.Legaláb ennek van normal virus írtása( kaspersky) innen max 2 virusos levelet kaptam , mind megfogta az ő rendszerük!

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#11) soctavia


soctavia
tag

sziasztok!
én tegnap egy ismerősömnél voltam gépet ''szervizelni'', és elég sokat szívtam a mailbox-szal. outlook, a rendszer eddig rendesen működött -hát persze, én csináltam :DD - de most a kimenő forgalom megszűnt. a leveleket letölti, de mikor küldene, akkor csak erőlködik, és a vége az, hogy blablabla hiba a szoftvercsatornában. van valakinek valami ötlete?

(#12) Mmerlin


Mmerlin
tag

Ez sajnos igaz. Néha bizony teljesen megbízhatatlan lett.
De még mindíg jobb, mint a többi --FM stb.

Teljesen nosztalgikus lett visszaemlékezni a jó öreg kiwwire.

'' Vagy találunk egy utat, vagy csinálunk egyet.'' (...)

(#13) Yutani


Yutani
nagyúr

Nem csak a Mailbox, de a Freemail is nagyon kaki mostanában. Is.

#tarcsad

(#14) AI


AI
tag

Igen, az én is kiakadtam már a mailboxra, meg a freemailre is. Most hotmail-es címem van, ez nem túl gyors, de legalább megbízható, és sosem lassul be kritikusan...

42

(#15) Mmerlin válasza AI (#14) üzenetére


Mmerlin
tag

Nem túl kicsi a tárhelye?
Meg az elküldhető attache mérete?

'' Vagy találunk egy utat, vagy csinálunk egyet.'' (...)

(#16) detri


detri
aktív tag

Freemail is használhatatlan, mostanában nagyon fel szoktam idegesíteni magam rajta... :(

(#17) AI válasza Mmerlin (#15) üzenetére


AI
tag

Huh, megmondom őszintén, nem tudom mennyi a tárhely :) Néha szoktam 1-1 jpeg fotót csatolni, azt szó nélkül elviszi...

42

(#18) simonzé válasza Yutani (#13) üzenetére


simonzé
addikt

Ugyan már királylány... A Freemail az egy rossz vicc. :(

A mailboxról megy annyit, hogy van pofájuk nagy betűkkel hirdetni, hogy:
''A Magyar PC Magazin különdíja
2003. december
A Magyar PC Magazin 2003.decemberi számában különdíjjal értékelte a Mailbox ingyenes webmail rendszer szolgáltatását.''

És ilyen duma van kint már vagy két éve minden belépésnél. Én meg rendszeresen írok a postásnak, hogy SZAR A RENDSZER! De le sem tojnak.

Eddig a prímposta volt a legjobb, de ők meg ma reggelre formatálták a postafiókokat. Vicces, nem? A yahoonál egyszer volt adatvesztés, aztán buktak pár millió dollárt az ügyfelekkel történő pereskedésen...

I don't fit in. I fit out.

(#19) emvy válasza simonzé (#18) üzenetére


emvy
nagyúr

Aztak@rv@....tényleg nincs meg egy levél sem. Viszont akkor miért nem írnak ki valamit??

while (!sleep) sheep++;

(#20) Mmerlin


Mmerlin
tag

És mi a helyzet a fizetősökkel?
Pl. az @kszerelo-vel?

'' Vagy találunk egy utat, vagy csinálunk egyet.'' (...)

(#21) jojojo válasza emvy (#19) üzenetére


jojojo
senior tag

''Aztak@rv@'' ez nem kifejezés:((

Mindenem eltűnt...mikor fogom visszakapni:((

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#22) emvy válasza jojojo (#21) üzenetére


emvy
nagyúr

szerencsére az inboxom itt van a gépen (pop3), de az outbox stb. az nincs..

while (!sleep) sheep++;

(#23) jojojo válasza emvy (#22) üzenetére


jojojo
senior tag

Nekem is a bat leszedegette,mert ide voltak irányitva,de nagyon sok mindent otthagytam,mert eszembe sem jutott,hogy csak úgy eltörölnek....:((

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#24) Biaggio


Biaggio
őstag

Ajánlott olvasmány (Intermail):
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=35600&arc=f[/L]

(#25) emvy válasza jojojo (#23) üzenetére


emvy
nagyúr

ugyanez...

while (!sleep) sheep++;

(#26) joe69


joe69
senior tag

a hotmail legalább rendesen műxik, mert ugye nem nagyon engedheti meg magának, hogy ne:D

(#27) Wolfskin


Wolfskin
őstag

A hotmail 1,2 MB-t tud fogadni, a mailbox 10 MB, meg a csatolható file is 3 MB lehet (2x1,5 ), míg ez a hotmailnál jóval kisebb. Volt hotmailos címem is, de egy időben az is iszonyatosan lelassult.

A céges mailcímemet a web.de-n csináltam (ott az a CHIP-nyertes és free), hát nem mondom, azok tudják , mi a szervíz. A regisztrációs kódomat is postán (igen, papír, boríték) küldték ki!

Nemsokára teljesen átköltözöm oda...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#28) Mmerlin


Mmerlin
tag

Lehet, hogy még mindíg rossz?
Mailbox-on belűl sem kapom meg a leveleimet.

'' Vagy találunk egy utat, vagy csinálunk egyet.'' (...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.