Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31) zöldfülű


zöldfülű
csendes tag

:C

Ha ilyennel fellépnének ellenem, én megkérdezném tőlük, milyen polgárjogi vagy más jogszabályban meghatározott szabályt szegtem meg, azzal, hogy élve a jogaimmal, a terméket visszatettem; mutassák meg, akkor zokszó nélkül kifizetem nekik a káruk összegét.

;] Eggyúttal jelezném is feléjük, hogy egyben kérem a rendőrség értesítését, mivel nyilvánosan (biztosan hallotta ezt legalább egy ember mellettem) becsület csorbítására alkalmas tényt közöltek rólam, ezzel személyiségi jogaimban megsértettek és büntető feljelentést kívánok ellenük tenni rágalmazás miatt + még meggondolom, hogy kártérítési igénnyel kívánok-e élni nem angyagi jogi kártérítés címén.....
.... vagy nagyon gonosz lennék??!!?? :P ;] ;] ;]

.. noh még gazdagabban térnék vissza a bevásárlásból, mint amennyivel elmentem... :DDD

Üdv:
Beatrix.

[ Szerkesztve ]

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.