Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #30814464


#30814464
törölt tag

na szall behalt a Kd7-raidem visszaviszem gari..
odamegyek csávokához
nézi vagy 5percig
hát a procifoglalatnál az eggyik fül vagy mi kicsit meg van kopva(attol hogy kb10szer lett fel letéve a cooler)
másik hogy amikor kihuztam az alalplapcoolert akkor elszakad a piros vezetek és visszaraktam vhogy de pörög a venti semmi baja..
harmadik hogy a 2. memoriafoglalat kicsit meg volt törve,de semmi baja megy meg minden csak az eggyik tartovacak letört és visszaraktam..
Azt mondta a srac(ö külömben rendes volt csak a ''''''''''''''fönök''''''''''''''(csicska oldalrazselézett haj stb..) hogy ideiglenesen visszavesszük ami azt jelenti hogy 2-3hét mulva tudjuk megmondani hogy mi van..
Az lenne a kérdésem hogy valaki járt-e már igy, és mi lett belöle ill. sztetek mi lessz?

(#2) Keitaro válasza #30814464 (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Még egy ilyen alsóvonalas címet ne adj a topicnak, teljesen szétszedi az oldalt. Csak szólok mielőtt más teszi
Egyébként nem tudom mi lesz

(#3) Vitus válasza #30814464 (#1) üzenetére


Vitus
őstag

Széthackelted a fórumot. :O

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#4) dzsoni válasza #30814464 (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Elméletileg a fennt felsorolt problémák miatt nem hinném hogy tönkrement a lap, vagyis máshol kell keresni a gondot. Sztem megkeresik a hiba okát, aztán kicserélik a lapot ha rendessek.

Eléggé figyelemfelkeltő lett a topik címe! Rendessen szétcsúszott a lap :DD

(#5) Yutani válasza Keitaro (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Pedig nem is újonc a srác. Ehh, és akkor még az újoncokat szidjuk...

#tarcsad

(#6) Vitus válasza #30814464 (#1) üzenetére


Vitus
őstag

Amenyiben nincs égésnyom vagy szétpukkant kondi, akkor kicserélik szerintem.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#7) GigabyteFan


GigabyteFan
aktív tag

szerintem a törött alkatrész miatt nem fogják cserélni .. :(

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#8) emvy


emvy
nagyúr

A címet javítottam.

while (!sleep) sheep++;

(#9) Vitus válasza GigabyteFan (#7) üzenetére


Vitus
őstag

Azt akkor már egyből megmondták volna. Gondolom.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) Cane


Cane
őstag

Én egyszer visszavittem egy Tbredet, amely péppé lett húzva, így már alapbeállításokon is rögtön fagyott. Az eladó megnézte és mondta hogy le van sarkazva a proci. Tényleg le volt, de valahogy nem akartam észrevenni. Ezt is ideiglenesen gariba vették. Úgy voltam vele hogy elbuktam a procit, de kb. 1 hét múlva kicserélték. :)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#11) vicces válasza Keitaro (#2) üzenetére


vicces
addikt

én meg már azt hittem, hogy megint szerkesztik az oldalt.

;]

:)

(#12) eper-fa


eper-fa
aktív tag

azt nem veszitek figyelembe v a mistral nevű remekjó boltról van szó...
én nem lennék ennyire optimista velük kapcsolatban... :(

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#13) GigabyteFan válasza Vitus (#9) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

ja az igaz ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#14) KZT válasza #30814464 (#1) üzenetére


KZT
tag

Nem akarlak elkeseríteni,de azt tanácsolom kezd el gyűjteni egy új deszkára.
Ha a mistralnál kicserélnek neked egy fizikailag több helyen sérült lapot,akkor ritka szerencsés ember vagy.


Ui:
Lényegtelen,hogy ezek apró,piti sérülések.A mistralnál az a lényeg,hogy találjanak valamit amibe beleköthetnek.
De azért sok szerencsét.

(#15) KZT válasza KZT (#14) üzenetére


KZT
tag

kezd=kezdj

(#16) Lomos


Lomos
aktív tag

szerintem ez esetben nem a Mistralt kene szidni, annak ellenere, hogy en sem preferalom oket. Egy szetgyakott alaplapot orulhetsz ha visszavettek egyaltalan nezegetni. ''Rendeltetesszeru hasznalat'', asszem ebben minden bennevan. A cooler le-folszedes az nem para, mert az elkopik, de torott mem foglalat meg ilyesmi...az nem palya.

Amugy meg 2-3 het az nem tul koser, mert torvenyileg 14 napuk van ra, de ez sovany vigasz.

cs

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#17) Notes


Notes
senior tag

Hogy mi lesz? Semmi. Kb. egy hónap izgatott várakozás után felhívod őket , hogy ugyan mi van már, és közlik hogy jöhetsz a szétbarkácsolt alalapodért, mert ez nem garis így.
És igazuk is van. Ez lesz.

Romanes eunt domus!

(#18) Yutani válasza Lomos (#16) üzenetére


Yutani
nagyúr

Egyáltalán örüljön, ha kicserélik 3 hét után...

#tarcsad

(#19) c*


c*
aktív tag

Hi,

en meg nem csalodtam a mistralban deh amint latom a tobbseg mar igen ,
mi baj lehet azzal a boltal hogy ennyire szidjatok ? ;]

(#20) L3zl13 válasza c* (#19) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Túl nagy! :))

Aki hülye, haljon meg!

(#21) dwiki


dwiki
senior tag

Az én történetem a Mistrallal.
Vagyis egy közlei haverommal történt...
Új gépet rakott össze, és némi alaktrészt a Misrtalban vett. Többek között a RAM-ot, és az alaplapot (procit azt nem). Nos hazavitte, és kiderült hogy nem jó az alaplaba az adott RAM...
Innentôl idézem a srác levelét:
''Viszem a memóriát a Mistrálba, hogy cseréljék ki végre, mert láttam neten,
van végre raktáron samsung RAM-juk. Egy másik szervizes fogadott,
de tudta egyből miről van szó, mikor látta nálam a memóriát.
Mondja hogy tényleg van raktáron samsung modul, a hynixot 85%-ért számítja be mert letelt a 3 nap. Mondom micsoda??? Szombaton vettem, Vasárnap már vissza is vittem,
de a szerviz nem volt nyitva csak a bolt, Hétfőn benn voltam, akkor a szervizes letesztelte,
és jónak találta, megállapodtunk hogy Samsungot lenne érdemes cserélni,
csak akkor sem volt raktáron. Kedden sem volt, akkor telefonon érdeklődtem,
de mind a kétszer elmondtátok hogy 3 napon túl is le tudom cserélni,
holott én erőltettem, hogy legyen meg három nap alatt, hogy ki lehessen cserélni.
Kedden azt is megerősítette a csaj, akivel beszéltem, hogy 4-ik nap (Szerdán) biztos
lesz Samsung RAM, és az hogy 1 nappal késöbb cserélik nem jelent majd problémát.
Tegnap (Szerda) a negyedik nap volt, erre most jönnek a 85%-al, ami a jótálási papíron sem szerepel.
Kiszámoltattam vele, 1700-at kellet volna ráfizetnem, a kurva anyjukat.''
Szóval összegezve: a K*rva anyjukat!

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#22) emvy válasza dwiki (#21) üzenetére


emvy
nagyúr

Itt ne legyen mistral anyázás, ha lehet.

while (!sleep) sheep++;

(#23) dwiki


dwiki
senior tag

Ja azért nekem is van egy saját történetem, bár az jóval lightosabb...
Valami cuccot nagyon kerestem, ami elég ritkaság volt, és láttam náluk valami hasonlót árlistán, de mivel nem pesti vagyok, írtam egy emailt hogy egy-két paramétert ha megírnának, és van e utánvétes rendelés. És mit válaszoltak?
Semmit...
Szóval a k*rva anyjukat... :)

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#24) joghurt válasza Lomos (#16) üzenetére


joghurt
addikt

Bizony, én is azt javaslom, hogy beadáshoz képest 15 nap múlva érdeklődj, hogy mi van. Ha nem csináltak vele semmit, akkor már kötelesek cseredarabot adni.

És fontos: a 15 nap az 15 naptári nap (kb. 2 hét), tehát nem 15 munkanap (3 hét), mint azt sok boltos hinni szeretné.

A tej élet, erő, egészség.

(#25) dwiki válasza emvy (#22) üzenetére


dwiki
senior tag

Miért? Szerinted ezen sztorik után mi legyen? Dicsôítés?
Vagy fogalmazzunk úgy (''ha lehet''), hogy nem lehet?
Mindenesetre kiváncsi vagyok a srác cuccával mi lesz...
Ha összejön neki akkor -1 k.a ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#26) ebx válasza emvy (#22) üzenetére


ebx
aktív tag

Semmilyen anyázás nem elfogadott, még ha a cég nem is mindig teljesen korrekt, igaz?

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#27) beeboy


beeboy
addikt

mi volt ez a fórum széttördelés???

miről van-volt szó? plííízzzz :B

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#28) ebx válasza dwiki (#25) üzenetére


ebx
aktív tag

''Ha összejön neki akkor -1 k.a''

;]

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#29) dwiki válasza ebx (#28) üzenetére


dwiki
senior tag

Viszont ha nem, akkor +1 :)
Ez így korrekt, ne? :)
Na jó, részemrôl lezárom ezt a dolgot...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#30) #30814464


#30814464
törölt tag

thx for all azert meg remenykedek de a csavoka vmi oasmit nyekegett h majd visszaviszik nemtudomhová és ha cserélik akkor cserélik ha nem akkor meg nemtudom

(#31) ZCoyote válasza emvy (#22) üzenetére


ZCoyote
őstag

Nem lesz. 1 hónap után lehet, hogy becserélik a pendrájvomat a m.stralban. Ujjéujjéujjéujjéujjé:DDD:DDD

Romani ite domum.

(#32) Als


Als
tag

Én pórul jártam a Mistral-lal.
Egyik nap vettem egy Pio dvd-120S típusú slot-in-es dvd lejátszót a budai üzletükben.
Boldogan hazamentem, kipróbéltam és a slot-in -es kialakítása miatt nagyon kiszűrődtek a motorzajok a gép belsejéből.
Nme voltam túl boldog, másnap visszavittem a boltba.
Azt mondták, vigyem a Váci úti szervízbe.
Odavittem, vártam a soromra 22 percet. Előadtam igényemet, hogy tálcásra cserélném, mert bár nincsen baja, de zajos.
Az ember közölte, hogy bár létezik a három napos visszavásárlási gari, de bizonyos termékek esetén ezt megtagadják.Ígyvan ez ennek a terméknek az esetében is!
Magyarázatot nem tudott adni a döntésre, odahívta szervíz vezetőt(->félrefésült homokosfejű csávó), aki nem nézett a szemembe, hanem csak odavetette, hogy nem veszik vissza. Ezzel elismerték, hogy a konstrukció szar, zajos.
Hála a jóistennek, sok alkatrészt vettem már az elmúlt 7 évben, de csak most kellett valamit visszavinnem valamit gariba.

Senki ne vegyen slot-in-es drive-ot, mert megszívja.


Ennyi

(#33) toeri válasza emvy (#22) üzenetére


toeri
aktív tag

Jó anyázás ne legyen, de szidni csak lehet! :DDD

De írjak jó példát is: van olyan bót/szervíz, ahol nem kell ragacs, nem kell papír, nem kell semmi. Odamész, bemutatod a szerinted garis alkatrészt/cuccost ők vonalkódolvasóval megnézik a gyári számot és közlik, hogy mikor vetted/gyártották és garis-e, ill. bevizsgálásra tudják bevenni vagy azonnal cserélik. Ez tetszik és összhangban van a Magyar jogszabályokkal is.

Üdv, toeri

(#34) beeboy válasza toeri (#33) üzenetére


beeboy
addikt

Üdv toeri, hát veled mi van?

nagyon eltűntél!!!

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#35) toeri válasza beeboy (#34) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF Pedig vagyok csak keveset szólok. :DD ON

Üdv, toeri

(#36) beeboy válasza toeri (#35) üzenetére


beeboy
addikt

akkor jó!

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#37) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Jó hogy nem gyűjtünk aláírást a Mistralnak... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#38) Incognito


Incognito
senior tag

Halihó. A kér hetet felejtsétek el. Ha törött vagy bármiféle sérülés látható a cuccon, onnantól kezdve ugrott a garancia. Onnantól már csak garancián kívül veszik vissza és elküldik a beszállítóhoz és ha ő kicseréli akkor szerencséd van.

(#39) yossarian


yossarian
aktív tag

most nem azért, nem akarok senkit megbántani (különben azt a boltot én sem szeretm), DE: eltörött memóriafoglalat? elszakadt vezeték? én már sok gépet szedtem szét és raktam össze, de még soha nem törtem/szakítottam el semmit. hogy lehet ilyet csinálni? nem kéne egy kicsit odafigyelni a dolgokra, ha már valaki belenyúl a dobozba? nem kalapáccsal kell szerelni, ha meg nincsen érzéke az ilyen cuccokhoz, akkor nem kell hozzányúlni. lehet, hogy más baja van a lapnak, de ha valaki ilyen DURVA hibákat ejt rajta, akkor én mindent el tudok képzelni. letörni a memfoglalat pöckét? ahhoz azért keményen oda kellett feszíteni valamivel. szóval ha én lennék ott a szervízben és meglátnék egy ilyen törött lapot....hát nem tudom. ha esetleg tényleg kicserélik, akkor örülj neki és ne próbáld kinyitni a házat, mert a végén még átszúrod egy csavarhúzóval az alaplapod.

(#40) tralala válasza yossarian (#39) üzenetére


tralala
tag

Hoi!

Alaplap atszurasa csavarhuzoval babajatek, nekem majdnem sikeres volt mikor a hutot szereltem fel es az istentelenul eros leszorito lenyomasakor a csavarhuzo alatt a pocke ugydontott , ez neki nemtetszik :))
Innentol csak az aldott tervezomernok a megmondhatoja miert volt ott azon a helyen + 5 mm vastagsagu a deszka :))

Tobbet az ajton sem teszem be a labam ,amikor csilliardnyi masik lehetoseg van , ahol meg korrektek is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.