Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75051) Caldera válasza Vangelis (#75049) üzenetére


Caldera
aktív tag

Ezért húzom meg magamnak kereszkulccsal, nálam a légkulcsok ideje lejárt.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75052) elistvan


elistvan
senior tag

Valakit érdekelnek ilyen tesztelős sima teljes lletve low profilos olcsó vga-k? (gt310, radeon 5450 és társai) 2000Ft/db.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75053) PLaci58 válasza Vangelis (#75049) üzenetére


PLaci58
őstag

Milyen autó ez?
Az nem megrepedt, hanem szét van törve teljesen és elforog a tárcsa a rögzítésen, magyarul ez már nem fékez semmit. Lopom a képet ha nem gond 😀

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75054) #81556480 válasza Caldera (#75051) üzenetére


#81556480
törölt tag

ki mondta hogy légkulcsal kell ráhúzni ? :O

(#75055) PLaci58 válasza Caldera (#75051) üzenetére


PLaci58
őstag

Eleinte teleszkópós szárat használtam, összenyomva ráhúz, kihúzva lelazít. Aztán áttértem a nyomatékkulcsa, manapság meg akkus kerékkulcs, állítható nyomatékkal (100-400 Nm).

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75056) Depression


Depression
veterán

Miskolcon lehet valahol kapni playboyszerű falinaptárt, amin rajta vannak a névnapok is?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#75057) bnorci71 válasza Vangelis (#75049) üzenetére


bnorci71
addikt

mindegy a gumis mennyivel húzza, meg a tárgya rész az agy részről attól nem szakad le

PLaci58
az elektromos után azért húzzál rá nyomatékkulccsal, a meghúzási nyomaték erősen tájékoztató jellegű

Én egy Yató aksist használok, azon csak a gomb nyomásával lehet szabályozni a meghúzást, kicsit nyomva 2x recseg már nem is húzom tovább hanem nyomatékkulcs és azzal szépen még negyedet felet tudok húzni így biztos nincs se túl se gyengén meghúzva

https://www.youtube.com/results?search_query=akkumul%C3%A1toros+nyomat%C3%A9kkulcs
a totalcarosokat érdemes megnézni

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75058) mezis válasza Depression (#75056) üzenetére


mezis
nagyúr

Ja, hogy névnap is kell ? Azt hittem, hogy csak a 3,14csák érdekelnek! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

mezis

(#75059) PLaci58 válasza bnorci71 (#75057) üzenetére


PLaci58
őstag

Azért bemértem nyomatékkulccsal 😀
Nem vagyok hiszékeny.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75060) bnorci71 válasza PLaci58 (#75059) üzenetére


bnorci71
addikt

és mindig pontosan húz?
milyen márka?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75061) Caldera válasza #81556480 (#75054) üzenetére


Caldera
aktív tag

A gumis nem szokta kérdezni mivel húzza meg, ráküldi az 400-500Nm-t. Egyszer visszavittem a kocsit, mert nem tudtam a féktárcsa cseréhez levenni a kereket. Mondtam ha ráhúztad vedd is le. Direkt csak kint álltam meg, hogy a légkulcs még a közelbe se legyen. Azt mondta nem nagyon van ráhúzva, de azért csak egy méteres vascsővel tudta lelazítani. Országúton egy defektnél érdekes lett volna. Azóta a keresztkulcs a kocsiba a gyárin felül, amivel meghúzom le is tudom venni.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75062) #81556480 válasza Caldera (#75061) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az akkor egy szar gumis, én most mit csináljak vele hogy ebben a köcsög balkáni országban egy gumiszerelést se végeznek el szakszerűen? Az én szerelőm igen. Ha sima kerék csere van, magamnak csinálom, és van nyomatékkulcsom.

(#75063) PLaci58 válasza bnorci71 (#75060) üzenetére


PLaci58
őstag

Parkside, ilyesmi: [link]
Nem mondanám, hogy pontos egy ilyen kerékkulcs, de eddig mindent leszedett 😀

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75064) icemad válasza PLaci58 (#75063) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Parkside (Lidl) cuccok meglepően jók. Amikor a házat újítottam fel vettem pár gépet. (3 év garancia ugye.) Úgy voltam vele, hogy ha megdöglik visszaviszem és hozok helyette pár láda sört. És kibírták. Mai napig működnek.

(#75065) jFox


jFox
őstag

755-ös Celeron procik érdekelnek valakit? Van egy marékkal, kidobni sajnálom, hátha valaki hasznát veszi.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75066) Wiz Khalifa válasza jFox (#75065) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

2db érdekelne ha tényleg nem kellene semmire. Csinálnék belőle kulcstartót. :)

Smoke some weed nigga!

(#75067) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#75066) üzenetére


Diokhan
addikt

Hát manapság már tényleg nem jók másra, vagy esetleg múzeumba. Már a telefon is képes sokkal többre, mint ezek a Celeron procik, amik már a saját idejükben sem voltak a leggyorsabb procik a piacon.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75068) Diokhan válasza Diokhan (#75067) üzenetére


Diokhan
addikt

Erről jut eszembe. Szerintetek honnan lehet legolcsóbban venni USB-C hubot, amin van usb-C,2 vagy több normál usb és HDMi csatlakozó is?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75069) icemad válasza Diokhan (#75068) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hollandiában az Actionben van 7-8 euró körül. :D
Samsung Dex és dex on Linux is megy vele. Mondanám, hogy veszek neked, de szerintem a posta többe kerülne. Ha esetleg van Hollandiában ismerősöd kérdezz rá.

(#75070) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#75067) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem proci igényes dolgokra teljes mértékben megfelelnek. Futtatni Linux/Ubuntu-t stb...

Smoke some weed nigga!

(#75071) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok ráérő szaki aki egy féktárcsát kicserélne :D
Kedden megjön .. :D
De nem merem bevállalni, meg jó volna egy normális emelő is.

:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75072) Wiz Khalifa válasza Vangelis (#75071) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Miért nem? Nem nagy kunszt. :) Én az Octin nem rég cseréltem első féktárcsákat betétekkel és felújítottam a féknyergeket is, a hátul levő fékdobokat is komplett cseréltem pofákkal, bowdenekkel stb...

Smoke some weed nigga!

(#75073) jFox válasza Wiz Khalifa (#75066) üzenetére


jFox
őstag

Ha tudsz rá gravírozni, akkor adom az összeset és egyet kérek én is. :K

Régebben csináltam én is egyet egy P4-ből. A motorom kulcsát díszíti. De az nincs gravírozva, csak alá nature.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75074) Wiz Khalifa válasza jFox (#75073) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát én max lepolírozni tudom és akkor a Macropolis oldalában a kulcsmásolóban gravíroztatni rá. :)

Smoke some weed nigga!

(#75075) Diokhan válasza icemad (#75069) üzenetére


Diokhan
addikt

Nincs ismerősöm sajnos, de majd utána nézek. Nekem is Dex miatt kellene.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75076) Vangelis válasza Wiz Khalifa (#75072) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aha... Hát elhiszem. Régebben is is cseréltem ... Vagyis nem egyedül. Nem vállalkoznak rá. A fék nem játék... :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75077) Caldera válasza Vangelis (#75076) üzenetére


Caldera
aktív tag

Minden hol ezzel jönnek, hogy a "fék nem játék". Valóban nem és a kocsi egyik része sem. DE mi van ha a szerelő elbaltáz vmit, kinek az életével játszik? Én azt vallom, hogy aki magának csinál bármit lelkiismeretesebben, jobban odafigyelve csinálja meg, mintha szakira bízza.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75078) Diokhan válasza Caldera (#75077) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez így van. Ha valaki ért hozzá, akkor jobban meg fogja csinálni, mint a szerelő, aki bele van fasulva, utalja a munkáját, a főnökét és pont leszarja, hogy milyen lesz. Én magamnak cseréltem fékpofát és fékcsövet is kompletten az egész autó alatt, és még mindig élek.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75079) Gyíkac válasza Diokhan (#75078) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

Nem nehezebb a fékpofa + tárcsa csere mint egy kerékcsere.. :)
Kell hozzá: emelő, krova vagy kulcs készlet, csavarhúzó, egy kis jókedv s egy fél zseb jó magyar káromkodás.
A fékdobnál a fék betét csere kicsit macerásabb, de az se bonyolult. :) --> viszont a fék dobot jól megkell nézni, hogy peremes -e, s ha igen akkor csere, vagy fel lehet még szabályoztatni.
(de az én kis szuszkáimnál inkább azt is cserélem mert kb munkadíj árában van új).

Ami megviccelheti az embert: amikor visszanyomja a munkahengert (mert az új pofáknak kell a hely) akkor az olajat is visszanyomja a tartályba. S amikor az megtelil, az Istenért se lehet belljebb nyomni. Ekkor "ki kell szedni" a fék-folyadékból (erre a tapasztalatra 10 perc ment az életemből :)) )

Ami nehéz: a felszabályozáshoz szakit (esztergályost) találni. De ez idő alatt a kocsival sehova...

[ Szerkesztve ]

(#75080) jFox válasza Gyíkac (#75079) üzenetére


jFox
őstag

Valóban nem nehéz féktárcsát, betétet cserélni. Nekem kb 1,5 óra volt a kettő a Brava-n. Ebből kb. fél óra volt, hogy valakitől kérni kellett 7-es imbusz kulcsot, mert a féknyereg olyan kulcsnyílású csavarral van felfogatva. Szerencsére az egyik garázs szomszédnak volt crova fej változatban.
De 7-es imbusz... Ki hallott már ilyet.... :W
Szóval azért vannak buktatók....

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75081) Wiz Khalifa válasza Gyíkac (#75079) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem szerencsére nem kellett nézni hogy peremes-e a dob belseje mert minden ami lejött ment a kukába. Kapott új dobokat, fékpofákat, kézifék bowdeneket, fékpofa önfeszítő készletet, stb... Egyszóval minden új lett. :) Annyi hogy a munkahengert nem tudtam cserélni sajnos mert bele van "gyógyúlva" a fékcső így azt a köztes fékcsőtől kell cserélnem de olyat még nem tudtam venni. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#75082) Caldera válasza Diokhan (#75078) üzenetére


Caldera
aktív tag

Én is magamnak cserlétem nyáron első tárcsákat+betétet és több ezer km után még él a család. Ha kell a kocsi úgy áll meg minta szög, sokszor gondolkodok is rajta, hogy a mögöttem lévő is meg tud-e állni, ha a helyzet úgy hozza.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75083) Wiz Khalifa válasza Caldera (#75082) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Volt már rá példa hogy úgy hozta a sors hogy azonnal megálltam és a mögöttem levő meg csak szenvedett mert alig bírt megállni. Persze ez azért is volt mert baszott normális követési távolságot betartani...

Smoke some weed nigga!

(#75084) zetecR válasza Diokhan (#75068) üzenetére


zetecR
addikt

Ha nem sürgős, nekem pl ilyen van, tökéletesen Dexel. :)

De látok 1-2€-ért is, azok nem tudom mit produkálnak...

(#75085) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Paneltápot keresek!

(#75086) Diokhan válasza zetecR (#75084) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez jonak tunik. Mennyi idő alatt jön meg szerinted?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75087) bnorci71 válasza Gyíkac (#75079) üzenetére


bnorci71
addikt

a darab csövet kihagytad :) na meg a csavarra a menetrögzítőt mert úgy illik visszarakni a féknyerget

szakit a felszabályozáshoz majdhogynem felesleges keresni mert mire vállasra kopik nem ad ki a vastagsága egy szabályozást

jFox
direkt 7-es hogy szakműhelybe vidd, Alfa 147 a pollenszűrő fedele 5,5-es anya van. Van otthon 3-4 dugókulcs készletem egyikbe sincs

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75088) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#75086) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ott a shipping info-ba. 20-31nap kb.

Smoke some weed nigga!

(#75089) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#75088) üzenetére


Diokhan
addikt

Ott 12-20 nap van, de nem voltam benne biztos, hogy az valós, azért kérdeztem. Amúgy én úgy látom, hogy azért ilyen"drága", mert oda van Írva, hogy Macbook-hoz is jó. Némelyik ugyanannyi, vagy drágább, mint maga a gyári Samsung DEX állomás. Köszi mindenkinek.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75090) Vangelis válasza Caldera (#75077) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Oké. Magamnak akkor sem fogom. :(
Tudom, hogy igazából soha nem csináltam ilyet.

Lehet, hogy szaki se volna jobb... de még mindig jobb , ha már látott ilyet.

egy darabig még ráér pihenni a gép :D
Legalább veszek sört a benzin árán :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75091) Depression válasza Vangelis (#75090) üzenetére


Depression
veterán

Egy idő után, amikor már elég kontár munkáért fizettél, gondolsz egyet, és megpróbálod magad. De te nem rutinból fogod csinálni, hanem felkészülsz rá, hisz neked ez lesz az első. A másodiknál már fogod tudni, hogy az elsőnél mit rontottál el, mert úgyis fejedhez csapsz, hogy pedig mennyivel könnyebb lenne amúgy. A harmadiknál már nem félsz nekiugrani...
Mondom mindezt úgy, hogy sosem érdekeltek az ilyenek, sosem akartam autót javítani, közben a totálkáros kocsinkat is a sógorommal hoztuk már rendbe, és a 3. lakásomat újítottam fel 0-ról, villanyszereléssel, festéssel, burkolással együtt. Mjndegyik azzal kezdődött, hogy a "szakembert" elzavartam a...
Persze van, aminek nem kezdek neki, pl. a fűtéscső hegesztése, hengerfej köszörülése, stb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#75092) Caldera válasza Vangelis (#75090) üzenetére


Caldera
aktív tag

Sok infót be lehet gyűjteni a Youtube-on. Rákeresel a típusra és a problémára. A fék pl. az a kategória, ahol nyergek felépítése szinte egyforma, esetleg más kulcs kell hozzá.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75093) icemad válasza zetecR (#75084) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Beszarok... Pont ilyen van az Actionben. Csak 8 euró, leveszem a polcról, és van rá egy év garancia. :DDD

(#75094) zetecR válasza icemad (#75093) üzenetére


zetecR
addikt

Én ezt egy éve vettem, tuti kipróbált verzió; azóta használom egészséggel. :)

(#75095) bozsozso válasza benvolio (#74953) üzenetére


bozsozso
őstag

Bár már lehet nem aktuális, de itt egy teszt róla.

(#75096) benvolio válasza bozsozso (#75095) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi, nézegettem már párat róla. Ez talán a legújabb: [link] A fröcskölés ellen ha minden igaz a hegesztő spray használ valamit, hogy ne tapadjon le, de azt az obi-ba vettem. Ha lesz időm nekiállok "komolyabban" kipróbálni én is.

(#75097) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok,valakinek nincs olyan doboza amibe egy 18-as monitort el tudnék küldeni postán?
Az eredetit levittem a pincébe és tiszta penészes lett úgyhogy kuka.

Tiszta hülye aki nem normális

(#75098) Jarod1 válasza LaciMc82 (#75097) üzenetére


Jarod1
addikt

Coopban vagy boltokban is rákérdezthetsz ott sokfajta van

(#75099) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Sziasztok!

Ismerősöm megkért, hogy keressek neki olyan gépet, amin a gyerkőc tud játszani Fortnite és GTAV játékokkal. Bár nem nagy HW igényű játékok, azért jó lenne ha nem minimál grafikán futna neki.
Ami alap: 8GB RAM és legalább GTX 660 erősségű VGA, normális lap+proci kombó

Akinek van hozzá ajánlata (persze beárazva), az ne tartsa magában. Nem muszáj PÜ, olvasom a fórumot. :D

Köszi!

blabla

(#75100) Wiz Khalifa válasza WildBoarTeam (#75099) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

HA-n keress egy eladót akinél van Dell 7010 MT eladó. Viszonylag olcsók. Egy i5-3570 elég bele 8GB rammal és egy GTX1050Ti 4GB-ot bele. fHD-ban majdnem minden high-on lehet a GTA V-be hogy tartsa a fix 60-at. Nekem ilyen gépem van és 2560x1080-ba egy két pöcök van csak magas alá véve normálra és így is tartja.

A gépet megússza ismid 35-36k-ból. VGA megint kb annyi.

B opció ha VGA-ra nem szán annyit hogy egy GTX760Ti 2GB-ot vesz. Az is elég közepes-magas beállításhoz.

Smoke some weed nigga!

(#75101) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Samsung kijelzős 124cm-es okos LED TV-t tessék. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#75102) elistvan válasza elistvan (#75052) üzenetére


elistvan
senior tag

Nos a kártyák az alábbiak: (több van mindegyikből az utolsót kivéve.)
Radeon 6350 512Mb gddr3 dell aktív hűtésű full
Nvidia GeForce 9300GE P805 V155 VER: 1.0 low profile
NVidia Quadro NVS 290 CN-0TW212 DDR2
radeon 7450 low profile 1db

1000Ft/db az utolsó 2ezer.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75103) --ka válasza elistvan (#75102) üzenetére


--ka
senior tag

Jól látom? Ezek mind DMS-59-esek?

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#75104) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#75100) üzenetére


#81556480
törölt tag

GTX 660 az ajánlott gépigénye a GTA V-nek. Be lehet lőni 60FPS-re azzal is. Persze az ajánlott hülyeség, de attól még van olyan beállítás amin meg 60-al.

(#75105) elistvan válasza --ka (#75103) üzenetére


elistvan
senior tag

Megnézem.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75106) bigrock


bigrock
addikt

Hello,
Laptopba keresek 4 GB-os DDR3-1333 RAM-ot.
Valaki?

(#75107) elistvan válasza --ka (#75103) üzenetére


elistvan
senior tag

Mind az basszus.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75108) nézzbe válasza nézzbe (#74997) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Félkonfig eladó: 22000Ft :)

-Intel Core i3 4130 +gyári hűtés
-MSI Z87-G43 deszka + hátlap
-2x4GB ADATA DDR3
-Gigabyte GTX 560 1GB GDDR5

(#75109) --ka válasza elistvan (#75107) üzenetére


--ka
senior tag

Az baj, mert gondolom kábel, az nincs hozzá?! :F

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#75110) elistvan válasza --ka (#75109) üzenetére


elistvan
senior tag

Nincs.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75111) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladásra kínálom nagy becsben tartott Samsung NP300E5X laptopom alkatrészeit, alaplap hibás, minden része eladó.
alketrészek, áraik:
- Gyári töltő(19V, 3,16A) - 5,5e ft
- Gyári akku(11,1V/4400mAh,kb 2 órás, 90%-os)- 7e ft
- Gyári kijelző(pixelhiba mentes, B156XTN02.1 típusszámú) -8e ft
- Intel Pentium B970-es proci(2x2,3Ghz, 2Mb cache,35W, Sandy Bridge)- 3,5e ft
- gyári Samsung DVD író(típuszám:SN-208BB/SCFFZ)- 3,5e ft
- wifi kártya, csendes hűtőventi, heatpipe-os hűtő, hibás alaplap, webkamera, zsanérok - megbeszélés szerint
- Komplett ház - elkelt

(#75112) laika1200 válasza bigrock (#75106) üzenetére


laika1200
csendes tag

Nekem van, de febr. 7-től leszek csak otthon. Ha addig ráér...

(#75113) Teng


Teng
aktív tag

Eladó

- 2db 500GB-os 2,5" Toshiba HDSentinel 100/100 - 3e
- 1db 320GB-os 2,5" HGST HDSentinel 100/100 - 2e
- 2db Silentmaxx HD-silencer 3,5" (fekete, halkít és jól hűt) - Kép, igény esetén
- 10+ db usb apa - mini usb kábel 1,8m (új)

Pü-ben érdeklődj

(#75114) perros válasza Teng (#75113) üzenetére


perros
csendes tag

Ment pü.

(#75115) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok van nekem egy ilyen billentyűzetem amit nem használok így eladom 5000 ft-ert.

Tiszta hülye aki nem normális

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.