Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Ti képesek lennétek áttaposni embertársaitokon, barátaitokon, esetleg szeretteiteken, hogy elérjétek a vágyaitokat? Esetleg csak pofátlanok lennétek a cél érdekében? Vagy belenyugodnátok abba, amit hoz a sors?
Sokszor felmerül bennem ez a kérdés, ami szerintem elég húzós.
Néha elgondolkodom, hányszor bántottam meg embereket azért, hogy nekem jó legyen.
Csak egy szóval, esetleg gesztussal. Vagy hazugsággal.

Ti mire lennétek képesek?

(#2) fügike válasza Arhquis (#1) üzenetére


fügike
senior tag

Dolgozni.

Boci-boci tarka!:D

(#3) _Volkovy_ válasza Arhquis (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Őrületem tárgyáért,egy '84-es Ferrari GTO-ért szinte bármit megtennék..

(#4) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Ha valakit szeretek, annak nem hazudok.
Én átgázolni(nem fizikai értelemben:) ) sem tudnék rajtuk, de az embertársaink egy jelentős része sajnos igen.

Good to be good, but better to be lucky.

(#5) anulu válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


anulu
félisten

én így vagyok a Subaru Impreza WRX STi-vel... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) aDM|RaL^ válasza Arhquis (#1) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

maximum ha a világról lenne szó.

mondjuk, minek mentsem meg ezt a szart?:D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#7) _Volkovy_ válasza anulu (#5) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jaja.:)

(#8) anaqer válasza Arhquis (#1) üzenetére


anaqer
veterán

Általában meggyőzöm magamat hogy nem is akarom én az adott célt elérni és ezzel le van tudva az egész. Szóval a válasz ''szinte semmire''. (Ha másokat meg is bántok, az csak azért van mert lusta vagyok végiggondolni hogy a másik számára bántó-e amit mondok / teszek, nem valamiféle cél érdekében.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#9) reno


reno
tag

Dolgozom, fóliázunk, párom maszekol is. Felépítjük a házat és nászútra is elmegyünk.

(#10) _az válasza Arhquis (#1) üzenetére


_az
senior tag

legalitás keretein belül: bármire :D szerintem természetes, hogy sok a versenyhelyzet(az csak komenizmusban nem volt), inkább az a fontos, hogy ne szúrjunk senkit hátba!!! tisztázni kell a dolgokat és emelt fővel tenni, amit kell...

az

(#11) Agyzuzo válasza Arhquis (#1) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A cél szentesíti az eszközt. Egy kis egészséges önzőség még belefér.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12) Thulcandra válasza Arhquis (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ha nem gázolsz át senkin, akkor rajtad fognak.
Jó érzék kell ehhez. Tudnod kell kire számíthatsz, kivel mit tehetsz, és mit kell megtenned.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#13) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Bármire.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#14) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Semmire

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#15) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Pl nállam van olyan helyzet is, hogy azért tartok csak fenn egy ismerősi kapcsolatot, hogy tudjak lépni, ha valami gáz van. Valamilyen szinten ez is kihasználás számba megy, nem?
Vagy csak én vagyok túl lelkis?
Mert én sem ártanék ám senkinek, de néha akaratlanul is megesik.
És ez gáz érzés. Főleg, ha olyat bántok meg.
Bár mindenkinek mindig azt mondom, hogy harcoljon a céljáért, ameddig csak tud, és ahogy csak tud.

[Szerkesztve]

(#16) tildy


tildy
nagyúr

AHogy a dal is mondja nincs nő nincs sírás.
Azaz ha nincsenek vágyak, akkor nincs pofáraesés sem.

SZerintem az a jó ha olyan vágyai vannak az embernek amik elérhetőek, és nem kell érte soka küzdeni.Vagy ha igen, akkor is szívesen teszi az ember.
Ha egy vágyért az embernek önmagát kéne teljes/majdnem teljes mértékben feladni, az rég nem jó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) marcee válasza Arhquis (#1) üzenetére


marcee
addikt

Szinte semmire! Olyan lusta vagyok, hogy még vágyaim sincsenek. Talán csak az, hogy ne kelljen semmitse csinálnom, de ezért sem vagyok hajlandó a kisujjamat sem mozdítani.

\m/

(#18) Jim Tonic válasza marcee (#17) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez jó. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#19) #16741888 válasza Arhquis (#1) üzenetére


#16741888
törölt tag

Szeretteimet soha nem tudnám bármilyen szempontból se bántani, akármilyen területen. Meg úgy általában, magánszemélyeket, legyen az gazdag, vagy szegény, nem tudnám megkárosítani, viszont a BAnkokról már egy kicsit más a véleményem.:DD
Csak annyit mondom lenne olyan cél amiért képes lenné akár bankrablásra is:D, viszont magánember kirablásra SOHA.

(#20) Arhquis válasza #16741888 (#19) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Hát úgy kb én is így vagyok vele. A MS meg kibirja. :D

(#21) Tüncy válasza Arhquis (#1) üzenetére


Tüncy
csendes tag

nem is tom...akik egyszer vagy többször már bántottak engem azokat talán nem venném figyelembe amikor a vágyaim után ''rohanok''. a barátaimon SOHA!!!! a barátság nálam szent dolog, és ök nekem még a vágyaimnál is fontosabbak... :D

subidubi (L)

(#22) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hmm.... hogy mimindenre lennék képes? Ha ide leírom, ugye az később nem bizonyító erejű? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) Den válasza #16741888 (#19) üzenetére


Den
veterán

a bankokban magánemberek pénze van

www.simson4t.hu

(#24) Dilikutya válasza Den (#23) üzenetére


Dilikutya
félisten

De azoknak van biztosítása, vagy nemtommije, úgyhogy a bankba befektetőket nem éri kár... meg aztán egy fiókból amúgy sem hoz el sokat. Nagyobb bankot kirabolni pedig már komoly haditett, akinek sikerül, meg is érdemli a pénzt :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) Den válasza Dilikutya (#24) üzenetére


Den
veterán

én ezt mind tudom, csak ugye minenek ára van, amit a végén mindig mi fizetünk meg.

www.simson4t.hu

(#26) beeboy válasza #16741888 (#19) üzenetére


beeboy
addikt

én is vagyok vele
magánembert soha

pölö az apeh-ot ott kell átvágni ahol tudod.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#27) beeboy válasza Den (#25) üzenetére


beeboy
addikt

ja, a viszkis miatt kérnek 50% kamatot, ha valaki olyan hülye, hogy igénybeveszi az áruhitelt

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#28) Den válasza beeboy (#27) üzenetére


Den
veterán

ezt k mondta neked, ne beszélj már hülyeséget

www.simson4t.hu

(#29) beeboy válasza Den (#28) üzenetére


beeboy
addikt

mi az, nem érted a poént/maró gúnyt? :(
nehogy már azt hidd, ezt gondolom

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#30) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Szinte bármit... ;]

(#31) #16741888 válasza Den (#23) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ebben igazad van, de ettól hogy valaki elvisz-hasamra ütök- 10 millio forintot, mondjuk az OTPtől, attól nem fog kamatot emelni, vagy ''ellenünk'' valamit csinálni..
Vagy igen:F

(#32) Den válasza #16741888 (#31) üzenetére


Den
veterán

nem is elsősorban az a gond hogy vki beszalad egy pisztolyalés elvisz tíz millát, anem ogy már népi sport a bankok lehúzása különböző trükkökkel, aminek egyik eredménye hogy ha aztán becsületesen mondjuk lakáshitelt akarsz felvenni, olyan hitelképesség vizsgálat van hogy épp a seggedbe nem néznek be, és he netán meg is kapod a hitelt, pl. közjrgyzővel hitelesítik a szerződést ami százezres nagyságrendű tétel és neked kell kicsengetned természetesen. ésez csak egy példa hogy szopik a hétköznapi ember mások simlije miatt

www.simson4t.hu

(#33) beeboy válasza #16741888 (#31) üzenetére


beeboy
addikt

kulcsár 20 milliárdja már számít...

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#34) #16741888 válasza Den (#32) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ebben mondjuk teljesen igazad van, bár nekem még pár múlva lesznek csak remélem ilyen problémáim, tehát igazából bevallom ezen a területen nem vagyok tájékozott, mondjuk én kis naiv azt hittem hogy bementek/vagy bemész, és igényled, aztán x idő múlva folyósítsák a hitelt...
Ezekszerint nem...:((

(#35) #16741888 válasza beeboy (#33) üzenetére


#16741888
törölt tag

Az már persze, de én eredetileg a ''klasszikus'' bankrablásra gondoltam, nem erre, mert erről úgyse tud az átlagember naponta hány millió/milliárd tűnik el...:(((

(#36) beeboy válasza #16741888 (#34) üzenetére


beeboy
addikt

pedig így van.
csak éppen a határtól nyugatra :Y

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#37) beeboy válasza #16741888 (#35) üzenetére


beeboy
addikt

valahol tényleg számít, ha máshol nem, mennyit kell költeni biztonságra, őrökre stb.
valahol jelentkeznie kell ezeknek a költségeknek.

egyébként nálunk a távhő a pofánkba vágta:
azért emelünk ennyit és ennyit, mert sokan nem fizetnek, kész.
azért ez is durva nem?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#38) vgavga


vgavga
tag

majdnem bármit)

(#39) czappa


czappa
aktív tag

Jó ez a topik!
Akik azt írták, hogy (szinte)bármit megtennének céljaik eléréséhez, na azoktól nem fogok venni semmit. Ne az én fejemet ***-szák át.

(#40) Arhquis válasza czappa (#39) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Sztem csak humorosak akartak lenni. ;]
Vagy télleg a hátadba szurják majd a kést. :O
Akkor ezért fel fog tűnni, hogy nem vagy a PH!-n.

(#41) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

én sokszor a munkámmal bántom meg az embereket.
Mármint ahogy dolgozok, ha fel idegesít valaki akkor pont mindig egy ártalmatlan emberen csattan az ostor...
nem szabad túlzásbavinni semmit, és gondolkozni kell, de legfőképp dolgozni.:U

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#42) jasszer


jasszer
senior tag

''Mire lennél képes, hogy elérd a vágyaid?''
----> hm... még a lokál közértbe is lusta vagyok lemenni túrórudiért, nemhogy nagyívű vágyak... Indirekt módon közelítve a kérdéshez viszont úgy tűnik, h nincsenek is olyan kaliberű vágyaim amikért különösebben strapálnom kellene magam...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#43) God Vazzeg válasza jasszer (#42) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''Boldogok a lelki szegények..'' :DDD ;]

(#44) God Vazzeg válasza czappa (#39) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kár! Pedig mindenki arra gyúr, h a te fejed átbaszhassa, és mindnyájan ebből fogunk meggazdagodni! LoL! :D Ugye te se gondoltad komolyan.. :( :D

(#45) czappa válasza God Vazzeg (#44) üzenetére


czappa
aktív tag

Na, na nem kell ez az aggressziJó :)
Persze csak poénnak szántam, de van benn valami, nem?

(#46) adalbert1


adalbert1
veterán

Sokmindenre. Attól függ, hogy miről van szó. Bizonyos embereken sokszor tényleg átlépek, csak hogy nekem jó legyen, és sokszor ki is használok embereket (mondjuk sokszor tudtomon kívül), hogy elérjek dolgokat. Amúgy meg van egy egészséges határ, amin nem mennék túl, nevezzük ezt talán lelkiismeretnek.

(#47) bcs


bcs
aktív tag

''ha kell, embert is ölök''

(#48) ollie válasza Arhquis (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Másokon soha nem taposnék keresztűl, csak hogy nekem jobb legyen. A háborúk pont arról szólnak, hogy valakik erőszakkal akarják jobbá tenni a saját életüket.

***

(#49) God Vazzeg válasza czappa (#45) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Elég kicsinyes életcél ha valaki téged akar pár ezressel átb@szni nem? :( Nagyobb horderejű dolgok is vannak az életben azt hiszem ;)

(#50) czappa válasza God Vazzeg (#49) üzenetére


czappa
aktív tag

Nem akadj már ki a poénon.

Én csupán azt írtam, hogy ha vkinek az a célja, hogy sok pénze legyen, és azt írta bármit megtenne céljai eléréséhez, na attól nem vennék semmit.

Ez miért baj neked? Vagy szerinted hülyeség amit mondok? Te vásárolnál attól, aki azt mondja, hogy bármire képes?:F

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.