Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Mire kell figyelni egy dvd film íráskor? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4) hazard válasza nbk (#1) üzenetére


hazard
csendes tag

Szeva'!
1. Igen, de csak 2 feltétel teljesülése esetén: 1. A forráslemez nem kódolt (a műsoros lemezek 95%-a kódolt, de találkoztam már 1-2 lemezzel /pl: rajzfilmek/ ami nem volt kódolt). 2. A forráslemez adattrejedelme < 4,36 GB (a műsoros lemezek 99,9%-a esetében ez nem teljesül).
2. Lehet (''audio'' és ''subtitles'' gombokkal), függetlenül attól, hogy felírtad-e a menüt, avagy sem. Term. csak akkor lehet a nyelvek és a feliratok között válogatni, ha több is került a lemezre.
3. Kell. Nálunk (Ny-Eu) 2-es az alkalmazott régiókód, de célszerű ''regionfree''-t írni.
4. Az a kérdés nem kérdés, ha - és az 1. kérdésre adott válasz alapján ez egyértelmű - szépen legrebbeled az eredeti anyagot. Ha mindenképp' 2 lemezre akarod kiírni, akkor a'szem (de nem vagyok benne biztos) kell egy szpesöl progi.

+1. Nézz szét a ''Dvd-film írás'' topicon, érdemes...

Azt gondoltam, hogy szellemes, tájékozott, jó kvalitásokkal bíró fickó vagyok. Azután elkezdtem olvasgatni a PH fórumait és összeomlottam lelkileg...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Mire kell figyelni egy dvd film íráskor? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.