Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Mio topic

Hozzászólások

(#1) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

Mio GPS, PDA, PNA, stb. tulajok ide!
Remélem sokan bújkáltok errefelé! :R

[Szerkesztve]

(#2) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

Tomtom ONE vs. Mio C310 c. tesztben írta Bog, hogy: ''Ráadásul mivel Windows alapokon nyugszik a rendszer, ezért képzettebb felhasználók bele tudnak bújni a lelkébe, így tehető rá videólejátszó és egyéb okosságok is.'' MEg a c710-es tesztben is említett vmit.
Ugyebár, Win. CE .NET 4.2 Core -ról van szó. Én pár napja szereztem be egy c710-t. Olvasgattam sok felé. De erről semmi. Hogy tudok én erre programokat felrakni? Hisz 6 menü pontból álló főmenüje van. Simán felrakom pl. a core playert? És akkor az hol fog megjelenni? :DDD Nem értek még igazán a témához, de nagyon érdekel.

(#3) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

:)

(#4) PrinczA


PrinczA
őstag

Leendő tulajok meg ide: [link]

[Szerkesztve]

(#5) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

Nem hiszem el, hogy egyedül vagyok :Y :(

(#6) hgyurci


hgyurci
csendes tag

PÜ ment.

(#7) kekegsm válasza Dre_Powell (#2) üzenetére


kekegsm
őstag

Ez engem is erdekelne...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#8) ALI_G


ALI_G
veterán

mitac mio P550. vki tudna engem útba igazítani?! Nem találok specifikus topicot.

(#9) lakisoft válasza Dre_Powell (#5) üzenetére


lakisoft
veterán

Én is itt vagyok ... C510-essel ...

(#10) Kbali válasza lakisoft (#9) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez a topic halottnak tűnik. :(

(#11) lakisoft válasza Kbali (#10) üzenetére


lakisoft
veterán

aham ... valahogy úgy

(#12) lakisoft


lakisoft
veterán

Csak nem annyira halott már ketten itt vagyunk ...

Van Mio készüléked?

(#13) Kbali válasza lakisoft (#12) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igen, van egy C720-asom.

(#14) diablo1984


diablo1984
veterán

sziasztok

valaki tudna segíteni, most vettem egy használt mio 169-est, de akármilyen igo-t rakok rá, egyszerűen nem talál gps jelet! most nem tudom, hogy a vevője van kikapcsolva, vagy mi, de ha az igo ki is írja, hogy gps vevő bekapcsolva, akkor sem talál semmit, és ez igo 2006-ra és igo8-ra is igaz.... :O

(#15) riska1982 válasza diablo1984 (#14) üzenetére


riska1982
tag

Szia!

Primoval már próbálkoztál? Ha igen, akkor menyj bele a beállításokba és ott keress rá, hogy milyen porton kommunikál a GPS egység. Nekem annak idején így sikerült megoldani a gondot.

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#16) riska1982


riska1982
tag

Sziasztok!

Nekem is szükségem lenne egy kis segítségre.
Vettem egy Mio Blacket (N191) és átírtam a device.xml filet. Újrandítás után a készüléket nem ismeri fel számítóép, ezért nem tudok hozzáférni semmilyen adathoz. Mit tudok vele csinálni? Kérlek segítsetek. Bármilyen ötletet megpróbálok a kukán kívül :)

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#17) riska1982 válasza riska1982 (#16) üzenetére


riska1982
tag

Senkinek semmilyen ötlet?

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#18) fater69


fater69
csendes tag

Szevasztok!
Mio Moov 360-hoz kellene egy kis segítség. Valakinek van ilyen vagy foglalkozik a javításával? Véletlenül letöröltem az egész meghajtó összes mappáját, és most nem működik. Illetve a főképernyőig betölt (MIO explore more), utána csak USB-t kereső képernyőn megáll. http://kepfeltoltes.hu/101002/F_nyk_pek-0027_6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A firmware verziója Cobia 420 V.1.00.0018
Az XP felisimeri mint meghajtót, csak sajna üres :W

[ Szerkesztve ]

(#19) Poley


Poley
csendes tag

Hello!

Mio 269+ -ot párosítanék 7-es op rendszerrel. A gép felismeri hogy rákötöttem, de a mobil eszközpont tojik a fejemre, szerinte nincs csatlakoztatva semmi. Így nem érem el a CE-t rajta. Vmi ötlet valakinek?

Poley

(#20) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Mio C720 -ra Igo 8 -at fel lehet rakni :F

(#21) m.jeno válasza HoReSz1975 (#20) üzenetére


m.jeno
senior tag

Hivatalosan nem, amúgy igen.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#22) HoReSz1975 válasza m.jeno (#21) üzenetére


HoReSz1975
őstag

pü ment :B

(#23) caterman


caterman
csendes tag

Van egy n177-em 2008-as miomap-pal. Segítsetek ,hogyan lehetne frissíteni v. esetleg igo val meg lehet e spékelni?thx

(#24) flash-


flash-
veterán

sziasztok
mio c710 nél hogy érjem el hogy ha rákötöm pcre akkor a pc felismerje a benne levő sd kártyát?
és hogy a belső memóriáját az ezköznek?

és ezt windows 7nél is meg lehet tenni?vagy csak xpnél?

és hogy oldjam meg??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

SZiasztok. Adott egy Mio M405 ös . Sikerült letörölnöm róla többszöri resettel valahogyan a szoftvert, és most az lenne a kérdésem hogyan tudom vissza varázsolni ? Kollégámé a készülék és jo lenne ha működő állapotban tudnám vissza adni neki . :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#26) kraftwerkfan


kraftwerkfan
tag

mio 269-re szeretnék vmi igo-t rávarázsolni. Ötlet?

 Apple

(#27) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

Mio M410 bekapcsolás után tata3 09.04.0392 üzenettel fogad, majd pár másodperc múlva kikapcsol. Van valakinek ötlete, hogy mit lehet a baj. Gyors rákereséssel úgy néz ki, hogy ez az fw száma.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#28) Levente25


Levente25
újonc

Sziasztok !
Tudna nekem valaki segíteni , hogy lehet más hangot feltelepíteni? A Női hang nagyon idegesítő .
Mio Spirit 6900 LM

(#29) NmJ


NmJ
csendes tag

Helló
Van egy mio spirit 6970 LM készülékem élettartamra szóló térkép és trafipax frissítéssel. Nemrég próbáltam frissíteni, frissebb térkép volt is , de magyar biztonsági kamera azaz trafipax frissítés nincs. És nem csak hogy friss magyar adatbázis nincs a régebbi se elérhető.

Az lenne a kérdésem hogy más mit tapasztalt ez ügyben?
Létezik hogy még dolgoznak a frissítésen?

Kösz a válaszokat

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Mio topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.