Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fityfiritty


fityfiritty
csendes tag

Tiszteletem!

Kérem osszátok meg velem a digit kamerán található analóg I/O tapasztalataitokat. Érdemes erre költeni? Valóban lehet régebbi analóg filmeket (Hi8, VHS) a kamerán keresztül digitalizálni, vagy csak kamu a dolog (minőség). Most jutottam el oda, hogy digit kamerát vegyek, de nem tudom érdemes-e ebbe az irányba keresgélni, vagy inkább mégse :F

Nem szeretnék a tunerkártyákra vonatkozó javaslatokat olvasni, mert nem az érdekel:C

Maradtam
Fityfiritty

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#2) fityfiritty


fityfiritty
csendes tag

Igaz, hogy már egy hónapja tettem fel a kérdésemet, de válasz nem jött azóta sem. Viszont vettem egy ilyen kütyüt és ki is próbáltam. Meg kell mondanom, hogy az eddig tunerrel berántott filmjeimet biztos, hogy újra digizem a kamerán keresztül, mert bizony jelentős (pozitiv ) különbségek vannak a tunerrel 352x288 méretben (ennyit enged a tuner) bedigizett és a kamerára átvett majd onnan már DV formátumban átírt filmek között. Szóval ha valaki esetleg gondolkodna hasonlón, nyugodt szívvel ajánlom.

Maradtam
Fityfiritty

[Szerkesztve]

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#3) mcqbe válasza fityfiritty (#2) üzenetére


mcqbe
csendes tag

Helló! Tudom hogy már nagyon régi a témád, de milyen kamera volt? Előre is köszi!

BigDave005

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.