Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) _az válasza Digital (#49) üzenetére


_az
senior tag

szvsz bukjá rá ecsém!!! ez nagyon jó ár!!! :C

az

(#52) Digital válasza _az (#51) üzenetére


Digital
addikt

szvsz 100* többet ér mint egy memóriás mp3 lejátszó! Anyót célra irányítom!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#53) _az válasza Digital (#52) üzenetére


_az
senior tag

amúgy a feltöltés ezeknél is olyan eccerűen megy, mint az mp3-aknál?
vagy ehhez van külön progi... és lehet vele írni is a lemezeket?

az

(#54) Digital válasza _az (#53) üzenetére


Digital
addikt

Idáig egy mp3/atrac discman-em van,ott az említett szoftver végzi a konvertálást,lemezre írást!
Szerintem itt a pc-n kiválasztod a számokat,és a pc konvertálja át pl atrac-ra! Az MD csak rögzíti a lemezre! De nem vagyok biztos a dologba, jöhetne pár szaki aki megmondja a frankót!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#55) Digital


Digital
addikt

UP!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#56) B-ci


B-ci
csendes tag

Sziasztok!

Tervezem egy Sony MZ-N600 típusú Minidisc vásárlását.
Ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim:
1.) Jár hozzá táp (ill. lehet-e vele akksit tölteni, mint az MZ-R500-as típussal - eddig ezt használtam)?
2.) Jár hozzá távirányítós fülhallgató? Ha nem, lehet-e hozzá venni külön?
3.) Továbbá várok bármilyen jellegű hozzászólást a típussal kapcsolatban.

Előre is köszi!

(#57) B-ci


B-ci
csendes tag

Bocs, Sony MZ-NH 600

(#58) Dj Don Pepe


Dj Don Pepe
tag

Hali! valaki elmondaná, ha felveszek valamit az MD-vel, akkor amikor átküldöm gépre ugyebár OMG azaz Atrac3plus fájlt küldd át, na és ezt hogy lehet kiirni CD-re ,hogy sima CD lejátszó is játssza? Van valami konverter progi, vagy tudja a sonic stage is?! nekem egy MZ-NH70-esem van, meg vagyok vele elégedve!
pls, help!

---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

(#59) Dj Don Pepe válasza Dj Don Pepe (#58) üzenetére


Dj Don Pepe
tag

Már rájöttem, az új Sonic Stage 3.3-as verziója tud mindent ! Csak frissíteni kellett
:))

---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

(#60) Digital válasza B-ci (#56) üzenetére


Digital
addikt

Na egy ilyet kaptam karira,most a Sonicstage-el szopok :( Amit átküldök zenét borzalmasan szól:( Valami konvertálási hiba lehet,egyszer gyorsabb,utánna meg nyekereg :F Elméletileg az usb tölti az akkut,de hálózati töltő/távirányítós füles nincs a csomagban:(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#61) Digital


Digital
addikt

Valaki nem tudja hol lehet letölteni a 3.3-as verziót?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#62) lugosi válasza Digital (#60) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

''Elméletileg az usb tölti az akkut,de hálózati töltő/távirányítós füles nincs a csomagban''

Ezen nagyon csodálkozok. Igaz, nem vagyok egy régi MD felhasználó (két órája vettem az első ilyen kütyümet :) ), de az enyémben volt a csomagban akku, és nem az usb tölti, hanem volt hozzá egy AC adapter, és azt kell a készülékbe bedugni, azon keresztül tölti.

Az enyém NH700, persze elképzelhetőnek tartom hogy egyes típusokhoz nem jár minden.


Most küldöm át rá a kedvenc cd-met (vettem egy hagyományos ''Sony Gold'' MD lemezt), majd kipróbálom a Hi-MD-t is, mert állítólag arra gyorsabban felmennek a cuccok.
Eddig még csak felvett zenével próbáltam ki a hangját, nekem az equalizer kikapcsolt állapotában (''normal'') tetszett a legjobban.

Első nekifutásra elégedett vagyok vele, kíváncsi leszek pár hét használat után.

(#63) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Még annyi jutott eszembe, hogy most néztem meg, az én sonicstage-em 2.0-s. Érdemes újítani, vagy rendben van ez a verzió is?

(#64) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes ez a Hi-MD. Láthatóan gyorsabban tölti fel számokkal, de itt is konvertálni kell. Vagyis az mp3 file-t fel tudtam másolni, mint usb meghajtóra, de azt nem játssza le. Csak akkor, ha a sonic stage-el konvertálom a saját formátumára, és onnan töltöm fel. Vagy valamit nem jól csinálok, végül is mindegy.


Ha pár mondatban valaki beírná, hogy melyik felvételi mód mennyire jó/elég, azt megköszönném. Én eddig azt silabizáltam ki, hogy LP2-nél jobban ne tömörítsek. Az új ss-ben meg csak kbit/sec-ek vannak, azokhoz meg nem értek... :O Mi a különbség, melyiket érdemes használni?

(#65) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Bocs mindenkitől, nem akarom ezt a topikot a személyes blogommá átváltoztatni, csak egy - kezdőknek hasznos - megjegyzést tennék. Figyelni kell a sonics-ben, hogy konvertálás be van-e állítva, vagy az, hogy nyomja át konvertálás nélkül. Nekem ez utóbbi volt beállítva, és szépen át is nyomta a wav (pcm) formátumban lementett cd-met a hi-md lemezre. Csak néztem, hogy szabad hely 177 mega. Ja, hogy a cd 808 mega volt a lemezen ? :D

Szóval figyelni kell. Most megpróbálom a 256 kbps-t, mivel a listában felülről a második, rossz nem lehet :) Alatta meg egy 132 kbps van, ehhez oda van írva, hogy atrac3. Mé' nem csinálták meg ennek a választhatóságát ennél egyszerűbbre? Pl excellent, very good, good, standard quality? Eccerűbb lenne....

(#66) lugosi válasza Digital (#61) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

''Hol lehet letölteni a 3.3-as verziót?''

http://www.sonydigital-link.com/dna/downloads/SonicStage/SStage20_download.asp?l=en


Azt hiszem érdemes letölteni, azon kívül, hogy jobban néz ki, van benne pár újítás/javítás. Mintha többféle tömörítés lenne elérhető.


Valaki tudja, hogy az LP2 mekkora tömörítésnek, bitrátának felel meg?

(#67) lugosi válasza lugosi (#66) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

:(((

Látom a fórummotor ''sikeresen'' lehagyta a végét a linknek. No még egyszer:

http://www.sonydigital-link.com/dna/downloads/
SonicStage/SStage20_download.asp?l=en

(#68) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Annyira jó lenne, ha több mint egy napja nem csak magammal beszélgetnék itt... Bárki senki se vitatkozik :)


Szóval. Az öreg rókák milyen hangminőséget használnak?
Amire én eddig rájöttem: a sima MD módban az LP2-nél lejjebb nem érdemes nagyon menni. Hi-MD módban a 256 kbps-t használom az 1 gigás lemezen, mert arra 6+ cd ráfér így is, és nagyon jó a minősége. Viszont az a baj, hogy alatta már nincs másik lehetőség, csak a 132kbps/ATRAC3. Ez meg olyan minőség, hogy szépen szól, de ugyanazt a zenét betéve SP-ben, totál, de LP2-ben is még kicsit hallani a különbséget. Így jelenleg a kedvenc lemezeimet SP-ben átvettem 1-1 lemezre, míg utcán való hallgatáshoz vagy 132-t, vagy 256-ot használok.
Más hogy van vele?

(#69) lugosi válasza lugosi (#68) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a sok hozzászólást. :((

Megválaszolva a saját korábbi felvetéseimet, a hwsw fórumon azt mondták, hogy a Hi-MD lemezre 132kbps-sel felvett anyag, az kb = az MD mód LP2-jével. Ti hogy találjátok? (Vagy majd pár nap múlva megválaszolom ezt is. :o )

(#70) Digital válasza lugosi (#63) üzenetére


Digital
addikt

Na itten vagyok!
Nekem a gyári lemez egy rakás fos! Valami konvertálási hibát véthet,mikor lejátszom a számot vinnyog,nyekereg:(
Az én gépem egy alap lehet MZ-NH600,nem járt mellé töltó meg akku sem! De van itthon egy rakás akkum meg gyorstöltő :)
Viszont egy távirányítót szívesen vennék mellé ;)

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#71) lugosi válasza Digital (#70) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem vagyok egy régi motoros ebben az MD témában, pl nem gondoltam, hogy lehet hozzá új (másik) távirányítót venni. Lehet, hogy később veszek hozzá egy LCD-set, de az is lehet, hogy ráhagyom, vagy megvárom míg ez tönkremegy.

Szerintem az NH600 ugyanaz mint az enyém, csak nem járt hozzá ez a két dolog.
Egyébként a dilemmám az volt, hogy az LP2 a jobb, vagy az, amit a progi ''132kbps''-ként jelez. Aztán mondták azt is, hogy ez pont ugyanaz... Szerinted?

(#72) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

http://web2.iadfw.net/will/mdmanager.html

Itt találtam hasznos holmikat a MD-hez. Csak felületesen olvastam el, de talán az egyik része alkalmas arra, hogy visszavegyük a pc-re a zenét az MD lemezről.

(#73) Digital válasza lugosi (#72) üzenetére


Digital
addikt

elméletileg a SS 2,0 is tudja ezt a trükköt,gyakorlatilag a 3,3-al nem sikerült megvalósítanom :F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#74) B-ci


B-ci
csendes tag

Helló!

A 3.3-as SonicStage letölthető innen: http://www.zdnet.de/downloads/prg/6/4/en10375164_is-wc.html
Szerintem érdemes. Én először a saját gépemen használtam a 3.3-ast, utána egy másik gépen az NH600-ashoz kapott cd-n levő 2.0-ást. Majd' agybajt kaptam az utóbbitól.
Lehet kapni külön távirányítót. Én egy Sony RM-MC35ELK típusút rendeltem az e-bayről (még nem érkezett meg).
A kbit/s-ról annyit, hogy utcai használatra (márpedig hordozható audio eszközöket gondolom mindenki utcára használ) és a gyári fülessel (ami nem a legjobb minőségű) felesleges a legjobb bitrate-ban felmásolni a zenéket (hiszen több zenét átmásolhatsz).
Én például először nem állítottam át semmit és 64kbit/s-ban (!!!) vettem át különböző stílusú zenéket és teljesen meglepődtem. Persze van különbség, nem is mondom azt, hogy ezután használtam a 64kbit/s-os átvitelt, de még egy zenét sem másoltam át 256kbit/s-ban (pláne, hogy a legtöbb zenét nem cd-ről, hanem mp3-ból vettem át és azok ált. 192kbit/s-ban mennek).

ERgyébként szeretnék venni egy jobb fülhallgatót, aminek a csatlakozása nem 90 fokos, hanem teljesen egyenes (távirányítóhoz illeszkedjen). Milyen típust tudtok ajánlani?

(#75) lugosi válasza B-ci (#74) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem semmi ára van ennek a távirányítónak (70 dollár, vagyis olyan 14 ezer forint).


Én tegnap nekilelkesültem, és átvettem az összes kedvenc komolyzenei (nem kell nevetni) CD-met egy darab 300 megás MD lemezre Hi-MD módban, kipróbálva a 64 kbps-t. 9 cd fért rá, volt közte hosszabb és rövidebb is, összesen 9 óra 9 perc van most rajta, és van még hely. Ez nekem nagyon megdöbbentő. Aztán gondoltam, hogy letörlöm a lemezt, mert úgyis vacak lesz a hangminőség, de nem!!! Egészen jó.

A probléma innentől nekem a következő. Amennyit időközben tájékozódtam ezekről a kbps dolgokról, az az, hogy a 320, 256, 64 és 48 az ATRAC3plus kódolás, ami sokkal jobb minőségű, mint az ATRAC3. Ez utóbbiból pedig van 132kbps, és lefelé, vagy hagyományos (SP/LP2) módban használom a lemezeket. A gond az, hogy a 256 és a 64 kbps ATRAC3plus között piszok nagy a hézag, nincs egy hiánypótló mondjuk 128-as és 160-as, esetleg 192-es bitráta. Amit azért tartok nagy bajnak, mert ha a 64 ilyen, akkor a 128 ihaj lenne... Tudtok valami megoldást, ami helytakarékos, jó minőségű?

(#76) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Most próbaképp a következőt csináltam. Mivel azt írtad, hogy nem a legjobb a gyári fülhallgató, amit adnak hozzá, kipróbáltam a zenehallgatást az itthon lévő kb 300 ft-os hama fülhallgatóval. Hát brutális! Olyan volt a hama, mintha egy kartondoboz szólna. Ezek után elhiszem, hogy mennyire fontos a jó fülhallgató. Így már nem tűnik olyan vészesnek a tegnap a media marktban látott 7500 ft-os KOSS, amire élettartam-garanciát adnak. Volt Sennheiser is, 2500 és 5000 között. De ez a Hama... Most felejtenem kell :)

(#77) B-ci


B-ci
csendes tag

A 132kbps és a 105kbps ATRAC3, elvileg nem szabadna rosszabb felvételnek lennie, mint a 64kbps-s ATRAC+-szal történő felvételnek. Szóval elvileg ezek lehetnek a köztes megoldások.
A távirányító e-bayen postaköltséggel együtt 13 angol fontba került (kb 4600Ft), ami meglehetősen jó árnak bizonyult, ahhoz képest pedig főleg, hogy új távirányítóról van szó. Csak érkezne már meg!!!

[Szerkesztve]

(#78) lugosi válasza B-ci (#77) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

1. Szóval nem rosszabb a 132. De jobb-e? Mert ha a fejlettebb módszerrel kevesebb helyre ugyanazt meg lehet csinálni ugyanolyan minőségben, akkor van-e értelme a 132-t használni. Tényleg, te hogyan használod,

2. Az az ár piszok jó érte. Megyek is fel az ebay-re (igaz én a németet használom, főleg a fotóscikkek terén sokkal nagyobb a választék, több az eladó, és nagyon korrektek, jó tapasztalataim vannak velük).

(#79) Digital válasza B-ci (#77) üzenetére


Digital
addikt

Tudnál linket mutatni a távirányítóról?
Már látom :B

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#80) Digital válasza B-ci (#74) üzenetére


Digital
addikt

A Sony RM-MC35ELK a neten 70 usd körül mozog :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#81) cornfake válasza Digital (#80) üzenetére


cornfake
aktív tag

ebayen nezd,ott 24 dolcsi

szia b-ci :D

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#82) Digital válasza cornfake (#81) üzenetére


Digital
addikt

Nem vásároltam még E-bay-en,szállítanak Magyarországra is?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#83) lugosi válasza Digital (#82) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mindig az eladó adja meg minden egyes termékénél, hogy hova szállít. Van, aki csak Németországba, van aki csak Európába, van, aki ezen belül csak meghatározott országokba, és van, aki a világon akárhova. Ez minden egyes termék leírásának egyik rovatában benne van.
Ha nézek valamit, és azt adja ki, hogy csak Németország, már megyek is a következőre a listában.

(#84) cornfake válasza lugosi (#83) üzenetére


cornfake
aktív tag

vagy tudsz keresn,es ott be lehet allitani h mien helyekre/orszagba szallito eladot keresel

I'm what's left, I'm what's right..

(#85) B-ci


B-ci
csendes tag

De arra is figyelni kell, hogy néhány eladó csak PayPal-on keresztül fogadja el a pénzt és ez Magyarországon nem működik. Szóval licitálás előtt arra is figyelni kell, hogy milyen módon tudod kifizetni a vásárolt dolgot. Mondjuk a legtöbben elfogadják a sima átutalást is, de azért körül kell nézni.

(#86) Digital válasza B-ci (#85) üzenetére


Digital
addikt

Magyarországon mi lehet az ára? Mondjuk ha rendelnék egy ilyet a sony-tól nagyon leszednének?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#87) B-ci válasza Digital (#86) üzenetére


B-ci
csendes tag

Olyan 15 ropi körül.

(#88) lugosi válasza B-ci (#85) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kb. október-november óta (nem tudom pontosan) megy a paypal itthonról is. Az otp-nek már biztosan van olyan dombornyomású kártyája, amivel megy. Van a zindekszen egy topik, valami vásárlás külföldről - hogyan, tippek stb, ott írták anno.

De az eladók 99.9%-ánál a paypal csak opció, én még személy szerint nem láttam olyat, ahol CSAK azzal lehetett volna fizetni. Vagy maximum csak javasolja, hogy lehetőleg azt válaszd. Az, ami jellemzően nem működik külföldre, az utánvét.

[Szerkesztve]

(#89) Dj Don Pepe


Dj Don Pepe
tag

Hy!

Láttam foglalkoztatok itt a kódolásokkal. Mindenképp Sonic Stage 3.3-ast használjatok, vagy ujabbat ha elérhető már! Ebben a kódolások jobban vannak rendezve. Pl: A 256kbps-os Atrac3Plus alatt használhattok 192, 160, 128...stb bitrátákat is Atrac3Plusban!!! Tehát aki rosszabb minőségü -azaz mp3- zenét akar átalakítani, annak érdemesebb magasabb bitrátát választani, és aki gyári CD-t nyomat át, annak bőven elég alacsony akár 64kbps-os bitráta is, mert gyáriról tömörítve jók az akusztikus hatások, mivel az atrac3 egy ''akusztikus kitakarás''-ú tömörítési eljárás, amit ugyse hallanátok, ezért olyan mintha a CD-t hallgatnátok, szinte semmi különbség sincs az eredeti és az atrac3 között!

Most a vájtfülűek jönnének, hogy hát ők meghallják a CD és a MD között a különbséget! Szerintem meg NEM hallják, ha ügyesen vannak tömörítve a zenék! Kipróbáltam egy vájt fülűvel a CD és az MD közötti különbséget. És jó beállítással, semmit nem vett észre! (hangszínre kell ügyelni nagyon...)

---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

(#90) lugosi válasza Dj Don Pepe (#89) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valóban, nekem is volt egy próba-lemezem, amire (300 megás normál MD-re, Hi-MD-re formázva) 9 cd-t vettem fel, és hely is maradt. Ez a 64 kbps. Megdöbbentem, hogy mennyire jó lett. Tipikusan arra szántam, hogy séta közben, vagy egyéb, nem teljesen csendes környezetben hallgassam.
Általában véve az LP módokról az a véleményem, hogy (és itt értem az LP2-t is) valahogy ''kellemesek'' a fülnek, nem bántó a hangzása.

(#91) lugosi válasza Dj Don Pepe (#89) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Neked hogy jelenik meg 192 és 160 kbps? Nekem a 256 és a 132 között nincs semmi.

(#92) Dj Don Pepe válasza lugosi (#91) üzenetére


Dj Don Pepe
tag

Betöltöd a zenét, jobb egérgomb a zenére, convert format - és ott...
[kép]

ennyi, amugy nem értem miért nem rakták a transfer-be is ezeket a módokat... talán a lejátszó szabványa miatt, mert az HI-MD módban szabványosan tud: HI-SP (256kbps), HI-LP (64kbps), PCM= 16bit 44100kHz, ami sima adatnak (wav) felel meg, és NEM audio cd szabvány, azért foglal többet, mint ha kiirod CD-re... nagyobb lesz a mérete mint 700MB...


Az LP2, és LP4 mód nem jó, inkább az Atrac3Plus HI-MD módban, akinek van rá lehetősége, azt használja! Jobb a tömörítési eljárása... Szebben szól!

[Szerkesztve]

---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

(#93) lugosi válasza Dj Don Pepe (#92) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tényleg ott van! Köszi! Csak nem értem, miért csinálták ilyen bonyolultra :(

Még azt sem értem, hogy a simple burnernél miért hiányzik az SP mód, mint opció... Tökölhet az ember, wav-ba lementeni, aztán a ss-el át SP-be... Ügyes volt sony :C

(#94) lugosi válasza lugosi (#93) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

És mégis mozog a föld! :o

Ugyanis hiába rakom fel a gépre (import) ezzel a beállítással, pl 160kbps, a lejátszóra nem engedi áttenni így, hanem konvertálja 256 kbps-re... Kár érte, de még mindig jobb, mintha fordítva lenne, és csak a 160-at támogatná.

(#95) Dj Don Pepe válasza lugosi (#94) üzenetére


Dj Don Pepe
tag

Sajnos igen... Nem engedi... :(

De lehet használni akkor a sima atrac3-at 132kbps-al... az már elmegy , és mégse 256kbps... amugy ezért utállom a sony-t! De várjuk az újabb programokat, hátha gondolnak ezekre is...

---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

(#96) lugosi válasza Dj Don Pepe (#95) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sajnos nem hiszem, hogy a progi nem engedi, én inkább úgy gondolom, hogy a lejátszó belső programja nem tud(na) megbirkózni a lejátszással. Vajon ezeknek a belső programját (firmware) lehet frissíteni?

(#97) Dj Don Pepe válasza lugosi (#96) üzenetére


Dj Don Pepe
tag

Mivel én Sony szervizes voltam, és akadt a kezembe még néhány régebbi tipus a MiniDisc lejátszók közül tudom, hogy egy kis számítógép van a szerkezetekben, azaz egy Mikrocontroller, és ezeken fut egy program... Tehát lehetséges frissíteni, csak ez nem ilyen egyszerü. Ha érdekel bele léphetsz a szerviz menüjében, és letesztelheted a kicsikéd működését :U De nem ajánlom, mert el is állíthatod vele a fejet, meg minden szart... ugyhogy nem irom le a kódot... de ha nagyon érdekel akkor leirom... :P

---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

(#98) lugosi válasza Dj Don Pepe (#97) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nehogy leírd!!! Nem akarok semmit elbarmolni a lejátszómon!
Viszont most próbálok először line-in-en felvenni, kazettáról, és nem tagolja a számok között szünetekre a felvételt. Ezt utólag tudom valahogy majd módosítani? LP2 módban veszem fel.

(#99) Dj Don Pepe válasza lugosi (#98) üzenetére


Dj Don Pepe
tag

Az enyémen lehet, és úgytodom az NH600 ason is, kell lenni egy T-mark gombnak, azzal lehet tagolni. De lehet már rá is jöttél... Amúgy el vannak látva ezek a szerkezetek minden jó dologgal, pl: ha szünet van a számban akkor ő automatikusan tagolja, és Normalizálja a hangerőt is, persze ha AGC-re állítotad a MD-edet a felvétel menüben! (Automatic Gain Control)

---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

(#100) Dj Don Pepe válasza Dj Don Pepe (#99) üzenetére


Dj Don Pepe
tag

Bocs, látom neked is NH700-van, az pedig tudja ezeket! T-MARK gomb, mikor uj track-et akarsz! :) Sokat tud ez a szerkezet, csak naon hiányzik egy kis háttérvilágítás a kijelzőről... De ezért nem olyan drága, mint a többi szines, amik nem tudnak többet mint ez, csak szines kijelző, meg minden játszik :))

---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.