Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Ha van rá igény, egy 6-10 fős társasággal szívesen búcsúztatnám a telet véres golyózáporban.
Az időpont: valamikor február végén- március elején szombat délelőttől vasárnap hajnalig, a többi egy nagy kérdőjel. Kinek mikor lenne jó?
A helyszín: nálam.
A játékok (egyelőre):
-CS 1.6,
-Q3,
-NOLF (No One Lives Forever).
További javaslatokat várok, de félretróban gondolkodjunk, hogy mindenkinek elfusson a gépén.
Rendszer követelmények:
-XP (lehetőleg SP2),
-feltelepített játékokkal (privát>>),
-hálókártya, patch kábel,
-gép+monitor,
-füles,
-papucs :).
Ez-az van nálam itthon (egér, elfogadható vga, HDD, bill, hálókártya, patch kábel, ) ha valaki ezek hiányában akarna távol maradni. Az elektromos hálózatot kiépítem, a hálózati rendszergazda feladatokat Charlie látja el.
Alternatív program igény esetén:
-film vetítés,
-Kelet-közép Vas megye legnagyobb egérgyűjteményének megtekintése képzett tárlatvezető irányításával :D
-PPéter az összesereglett partysok szeme láttára - a világon egyedüliként védőháló nélkül - grabbel és játszik egyszerre ugyanazon a PC-n sörivás közben és multitaszkban a hozott monitorokra alkoholos filccel dedikálja a weboldalát.
Egyéb:
-Arra gondoltam, hogy diákok és munkátlanok egy 500-assal, dolgozók egy ezressel beszállnának. A diákok és munkátlanok hozzájárulását a party szponzora kiegészíti újabb 500 forinttal. A pénzből pizzát, chipset és kólát vennénk (nem lan a lan ezek nélkül), vagy a befizető a party napján visszakapja, ha eljön. Ha nem jön el, akkor a jelenlévők isznak egyet belőle az egészségére. (Ennek tkp. az lenne az értelme, hogy aki megígéri, az el is jöjjön, de legalább ne legyen senki szomorú, mert nem jött el:) )
-Kiskorúak szüleivel telefonon szeretném megbeszélni, hogy milyen feltételekkel maradhatnak ki éjszakára.
-A gépek szállítása megoldható, legfeljebb megyek két kört a városban teherautóval. Ebben az esetben a megfelelő csomagolásról gondoskodni kell.
A résztvevők:
-Charlie
-ReJim
-kamikaze boci
-PPéter
-tomi_mod (?)
-net84 (?)
-miss Kate Archer
-zsiga667

Szóval, van rá igény?

egyéb állatfajták

(#2) PPeter válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Az összejövetel fényét emeli(?) a fővárosi (olva)sztár, PPéter (jómagam), aki az összesereglett partysok szeme láttára - a világon egyedüliként védőháló nélkül - grabbel és játszik egyszerre ugyanazon a PC-n sörivás közben és multitaszkban a hozott monitorokra alkoholos filccel dedikálom a weboldalam. :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) zsiga667 válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Engem érdekelne a dolog, csak van egy olyan aprócska problémám hogy pesti vagyok, és 19-es CRT-monitorom van, illetve 20-25kg körüli Chieftec házam... Ha valaki tud kölcsönadni egy monitort (egy öreg 15-ös crt bőven jó, csak tudjon 1024*768-at mondjuk 75Hz-en) meg egy házat (bármilyen ATX) akkor szívesen kibelezem itthon a gépet, és lemegyek vonattal (legalábbis ha addig nem jön közbe semmi). :)

(#4) kamikaze boci válasza zsiga667 (#3) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Amint látod, PPétert ez nem zavarja:D Kimennék eléd a vonatra, másnap kivinnélek az állomásra? Nagy show lenne, ha le tudnál jönni:)

egyéb állatfajták

(#5) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Akkor szólok egy moderátornak, hegy egészítse ki az első hozzászólást a neveddel, a fakultatív programot pedig így:

A nap sztárvendége PPéter, aki élő ATA/IDE, authoring tanácsad, és saját arcképével ellátott DVD-it dedikálja.:)

(bazz már most szétröhögöm az agyam itt a gép előtt:D)

egyéb állatfajták

(#6) zsiga667 válasza kamikaze boci (#4) üzenetére


zsiga667
addikt

Ja, de PPéter gondolom burzsoá és kocsival megy. :P:D
De legalábbis biztos nem 52kiló mint én és nem cipel 50kg hardvert a hátán. :DDD
De majd kitalálok valamit, jó lenne lemenni. ;)

(#7) PPeter válasza zsiga667 (#6) üzenetére


PPeter
addikt

PPéter nem burzsoá és még nem tudja hogy megy, de egyébként 67 kiló és legalább ugyanennyi cuccot fog vinni, szóval relax.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#8) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Sajnos elmenni nem tudok értetek, de ha a Colanis topikra gondolok, fényképezőgéppel megyek a vonathoz:D

A időpontról még nem esett szó, kinek mikor lenne jó?

Akik holnap nézik a topikot írjanak, még akkor is, ha nem tudnak jönni. Mindenkit szeretettel várok egy jó kis lazulásra.:)

egyéb állatfajták

(#9) zsiga667 válasza PPeter (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

Hát akkor neked is érdekes menet lesz lejutni... :)

A burzsoá csak vicc volt. ;)

(#10) PPeter


PPeter
addikt

NOLF multiplayer mindenképp lesz, hasfalszaggató élmény :D Ha berúgok végigviszem hangos kommentárral a Deus Exet single playerben. :))

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#11) PPeter válasza zsiga667 (#9) üzenetére


PPeter
addikt

Én összedobok egy lightosabb gépet az utazáshoz, mert az én masináimat nem nagyon lehet megmozgatni :D.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#12) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Feltétlenül:D

[kép]

egyéb állatfajták

(#13) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Üdv Vas népe! :)

Benne lennétek egy kicsit nagyobb szabású LAN-partyban Zalával közösen? Csak mert nálunk vannak hagyományai a dolognak és szerintem részünkről össze tudna jönni egy minimum 8-10 fős társaság. Ha ehhez hozzáadunk titeket is, akkor lennénk 15-20-an, ami alapján érdemes lenne elgondolkodni egy terem bérlésén.

Nos? Csak egy ötlet volt... :U

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#14) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Ezzel sajna egy probléma van, nálam már nem férnénk el... 25 m2 a játékhoz felhasználható terület, a lakás többi részét csak egy real cs-vel tudnám szabaddá tenni.:D

egyéb állatfajták

(#15) PPeter


PPeter
addikt

Mindenkit megkérünk, hogy szerény testi előnyökkel rendelkező (gy.k.: csúnya) , facér nőismerőseit NE hozza magával, reggeli homlokracsapkodásokat elkerülendő. :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#16) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Ezt most nem értem ..... :U



(mert nem akarom érteni:D)

egyéb állatfajták

(#17) Gh0sT válasza kamikaze boci (#14) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ez teljesen világos, ezért is vetettem fel a terem bérlésének ötletét. Ezen felül egy lakás elektromos hálózata elképzelhető, hogy nem 20 számítógépre lett tervezve. :) Ellenben egy iskoláé már lehet. :)

Lényeg a lényeg: Zalában van jelen pillanatban kb 5-6 fő, akire lehetne számítani, és a mi részünkről Pestről is lenne ugyanennyi autós emberke. Az utazás és pakolás része ezzel meg lenne oldva kényelmesen. 3 autót minimum tudnánk indítani Pestről, de ha kell, akkor 5-öt is. A szállást szerintem tudnánk biztosítani teljesen ingyen Zalaegerszegen kb. 10 főnek.

A terem bérlésnek kellene utánajárni egy picit, illetve a helyszínben kellene megegyezni (Zalaegerszeg kontra Szombathely). Változatlanul ötlet szinten tartva az egészet...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#18) kamikaze boci válasza Gh0sT (#13) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Majd legközelebb olvasok is, bocsi.:B

A terembérlős változat egy magasabb szintje a történetnek, de ha akadnak támogatók, akkor nem vagyok ellene.:)

egyéb állatfajták

(#19) Gh0sT válasza kamikaze boci (#18) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nos, akkor én felvetem az ötletet a Zalaiak topicban is, és meglátjuk, hogy mi lesz belőle. Erőltetni nem szeretném semmiképpen, mert vagy nektek, vagy nekünk kényelmetlen lesz egy cseppet a pakolászások miatt... Persze kinek mennyit ér meg egy ilyen hétvége! :)

Akkor fusson a két szál külön és ha sikerül közös nevezőt találni, akkor kitalálunk valamit, ha meg nem, akkor majd legközelebb! ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#20) Arnold2 válasza Gh0sT (#17) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha elfogadható időben és összegért lenne akkor ez engem érdekelne.Nem mondanmám biztosra,de érdekelne.
Ja és pesti vagyok,szal kéne egy fuvar is.

(#21) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Amint írtam, tkp nem kerül semmibe (sőt ''A diákok és munkátlanok hozzájárulását a party szponzora kiegészíti újabb 500 forinttal. A pénzből pizzát, chipset és kólát vennénk''). De csak max két-három emberkének tudnék szállást biztosítani.

egyéb állatfajták

(#22) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Szia Boci!

Végy fel a listádra...ha csak nem jön be addig a húdejóidővanegészestetriáloznifogok szitu akkor csatlakozok.

(#23) net84


net84
őstag

Üdv mindenki!
Jelenleg a gépem a két héttel ezelötti lan-partyt próbálja kiheverni... egyelőre nem mondom, hogy megyek, max egy köszöntésre (illetve ReJim-nek segítek elvinni a gépét, ha vinni szeretné)...
majd még jelenetkezek

Read only...

(#24) PPeter


PPeter
addikt

Ha megmaradt a géped, nem is volt igazi lanparty akkor :D. Az igazi party úgy kezdődik, hogy boci bekapcsolja a gépét ami szikraeső és égett szag kíséretében jobblétre szenderül. :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#25) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Micsoda tragédia volt :O
És azóta hányszor megtörtént:D

Időpont Uraim, mindenki írja be, hogy mikor megy szalagavatóra, síelni, a riói karneválra;)

[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#26) PPeter válasza kamikaze boci (#25) üzenetére


PPeter
addikt

Március első hétvégéjére szavazok, ami 3-4-5, így erre tudok helyettesítést kérni a tanításra :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#27) net84 válasza PPeter (#24) üzenetére


net84
őstag

1 táp minusz :DDD
minekután az egyik nagyokosnak nemtetszett, hogy nagyon poros, elkezdte kifújni...tudtam én, hogy a por tartja a kondikat...második nap már jöttek is a gondok terhelésnél...de egyelőre (míg nem lesz pénz) marad ez a táp, csak csökkentett hdd-vel :(

időpontot én nem mondok, mert semmi sem biztos...

Read only...

(#28) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Eddig tehát a lista:
-Charlie
-ReJim (?)
-kamikaze boci
-PPéter
-tomi_mod (?)
-net84 (?)
-miss Kate Archer
Kövérrel kiemeltem azokat, akik biztosak.
Távoliakat szándékosan nem írom, ott nem egyszerű a pálya (kivéve PPétert természetesen ;) ).
Még van kb. 6-7-8 szabad hely.:)

Az időpont március 5-6-7 hétvégéje.

egyéb állatfajták

(#29) PPeter válasza kamikaze boci (#28) üzenetére


PPeter
addikt

Te milyen naptárt használsz? :DDD Vagy vasárnap-hétfő-kedd lesz a buli??? Nekem jó az is, sőt még jobb, akkor szombat délelőtt dolgozhatok még.

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#30) zsiga667 válasza kamikaze boci (#28) üzenetére


zsiga667
addikt

-zsiga667 (?)

Szerk.: Nem a távolságon fog múlni, kitalálok valamit. :)

[Szerkesztve]

(#31) kamikaze boci válasza zsiga667 (#30) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Eddig tehát a lista abc sorrendben:)
-Charlie
-kamikaze boci
-net84 (?)
-PPéter
-ReJim (?)
-tomi_mod (?)
-zsiga667 (?)
-miss Kate Archer

egyéb állatfajták

(#32) ReJim válasza kamikaze boci (#31) üzenetére


ReJim
őstag

szeded ki onnan azt a kérdőjelet, de nagyon gyorsan ;]

max a winyóproblámámat kell orvosolni a scsi rendszered segítségével, de ez majd elválik addig is.. :)

</end.?>

(#33) zsiga667


zsiga667
addikt

Lenne két játékjavaslatom, mindkettő a Half-Life első részéhez készült mod, így minden gépen elfutnak kényelmesen.
Az egyik a Team Fortress Classic [link], a másik pedig a Sven Co-op [link].

Remélem itt nagyobb sikerük lesz mint a ''nagy'' lanparty-topicban. :)

(#34) kamikaze boci válasza ReJim (#32) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Hm, az a kérdőjel csak azért van ott, hogy azt hidd, van választásod :D (valójában már éppen beszélni akartam az ismerőseimmel a BV-nél, nekik mégis nagyobb gyakorlatuk van, ha valakit az akarata ellenére kell szállítani).

egyéb állatfajták

(#35) kamikaze boci válasza zsiga667 (#33) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Ha vállalod, hogy mindenkinek eljuttatod a progikat, akkor benne vagyok.:) Nekem minden jöhet, ami fps (csúnyán tört az a kocsi:D).

egyéb állatfajták

(#36) kamikaze boci válasza zsiga667 (#33) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Egyébként jöhet más stílus is, de én annyira fps kocka vagyok, hogy gőzöm sincs a stratégiai, autós, meg ki tudja még milyen multiban játszható játékokról. Csak három szempont van: 1 perc alatt meg lehessen tanulni az alapokat, mindenki egyszerre tudjon játszani, és elfusson egy gyenge gépen is.:)

egyéb állatfajták

(#37) zsiga667 válasza kamikaze boci (#36) üzenetére


zsiga667
addikt

Na ez nagyjából áll mindkét említett játékra. A TeamFortress nagyjából 5 perc alatt megtanulható, annyira bonyolult mint mondjuk a Battlefield42 vagy az UT2k4. :)

A Sven-Coop meg mégegyszerűbb, gyakorlatilag pont olyan mintha single-playerben tolnál egy FPS-t, csak itt többen vagyunk a gonosz ellen kicsinálására. :)

Mivel mindkettő az eredeti Half-Life modja, ezért a gépigény minimális, egy P2-266 és egy TNT1 elég nekik. :) (Persze nem 1600*1200-ban...)

Mindkettővel lehet egyszerre legalább 16-an játszani, szóval ezzel se lesz gond.

A TFC alapból része a Half-Life-nak (illetve valamelyik korai patch-ben adták hozzá), a Sven-Coop meg lingyen letölthető a [link] oldalról, de ha kell leszedem és elküldöm mindenkinek CD-re kiírva. :)

Viszont mindkettőhöz kell a Half-Life, és abból nekem ''csak'' eredeti verzióm van, és nemtom hogy van-e rajta védelem. De bízom benne hogy egy ilyen klasszikus mindenkinek ott díszeleg a polcán. ;)

(#38) zsiga667


zsiga667
addikt

Írnék egy ''rövidke'' bemutatót az általam javasolt Team Fortress Classic-ról, hátha így mégjobban megjön hozzá a kedvetek. :)

Alapvetően ez egy csapatorientált fps. Ilyet mindenki látott már, ebbe a kategóriába tartozik a Battlefield sorozat, a Counter-Strike, és úgy általában minden amiben van pl. Capture The Flag (pl. UT sorozat). A nagy különbség az, hogy ebben a játékban (az előbb említettektől eltérően) egyedül tényleg nem mész semmire, rá vagy kényszerítve hogy valóban csapatban gondolkodj. :)

Hasonlóan a Battlefield-hez, itt is többféle ''karakterosztály'' van. Írnék ezekröl is pár szót, hogy ha úgy döntünk hogy kipróbáljuk, mindenkinek legyen elképzelése hogy melyik mire jó.

Scout: Gyors mint a villám (ezt szó szerint kell érteni, lefutna egy Jeepet a BF42-ben. :D) , de alig van életereje és páncélja, és fegyverzetben sincs nagyon eleresztve. Zászlószerzés a specialitása.

Sniper: :) Asszem őt nem nagyon kell bemutatni. Egy lövés, egy hulla. Ami fontos a játék szempontjából, hogy a puskája lézercélzós, amit könnyű észrevenni, de pl. egy autó piros hátsó lámpájára szépen el lehet rejteni (az egyik pályán ennek különösen nagy jelentősége van, érdemes megjegyezni.P), illetve akkor lő amikor elengeded az egérgombot, és minél tovább tartod lenyomva, annál nagyobbat sebez.

Soldier: A szosásos FPS-karakter, kicsit lassú de sokat kibír és sorozatlövő rakétavetővel van ellátva. Általános használatra ajánlott.

Demoman: A robbantások, gránátok, aljasan elrejtett távirányítós aknák mestere. Campereknek jó alternatíva a sniper mellett, de a brutális tűzereje (a legnagyobb -időzített- aknája mindenkit kinyír vagy 10 méteres körzetben) miatt mindenkinek ajánlott.

Medic: Meggyógyítja a csapattársakat, megfertőzi az ellenséget, gyors, és egész korrekt fegyverei vannak. Jó karakter általános célokra, bár kell hozzá gyakorlat.

Heavy Weapons Guy: Nagy, lassú, hájas, egy örökkévalóságig tart kinyírni, és brutális forgócsövű gépágyút hord magánál, amivel még célozni se kell. :) Kezdőknek és (bázis)védelemre ideális.

Pyro: Lángszóró, napalmrakéta, napalmgránát, mi kell még? :D Aki szeret hangosan röhögni a többiek lángoló hullái felett, annak ez a tökéletes karakter. Beteg, de jóóó. ;]

Spy: A hozzám hasonló igazi aljas szemétládák karaktere. Gyors, ellenségnek álcázza magát, egy késszúrással öl, stb. Aki szeret megalázó frageket osztani az imádni fogja. Fincsi. ;]

Engineer: A taktikus játékos választása. Alapvetően nem egy nagy szám, de brutális automata ágyút tud építeni, ami nagyon jól alkalmazható a stratégiai pontok védelmére.
Az EMP-gránátja pedig felrobbant minden a hatótávjába kerülő lőszert, általában a gazdájukkal együtt. :)

(#39) kamikaze boci válasza zsiga667 (#38) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Rendben, én benne vagyok:) Azt látom, hogy rendesen lehet taktikázni benne, amihez ugye nem árt egy kis gyakorlat, de mindenki olyan zöld lesz hozzá mint én, jöhet:)

Valami más típusú játék ötlet, például stratégia?

A lista a dolgok jelenlegi állása szerint:
-Charlie
-ReJim
-kamikaze boci
-PPéter
-zsiga667
-miss Kate Archer
-tomi_mod (?)
-net84 (?)
Ütős kis csapat :) zsiga667, benned van minden reményem, hogy PPétert móresre tanítod Q3-ban :D

Kőszegről senki?


egyéb állatfajták

(#40) zsiga667 válasza kamikaze boci (#39) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha mindenki noob akkor olyan pályán játszunk amin beletanultok gyorsan. :)
3 csapat van, az egyikben 1 db dagadt elnök (:D), a másikban a testőrei (HWguy, Soldier és Medic), a harmadikban meg a bérgyilkosok (Sniper). A feladat egyszerű, az elnöknek végig kell menni egy rövidke ám de annál veszélyesebb pályán (ami mellesleg mindenkinek ismerős lesz, ugyanis benne volt az eredeti Half-Life single player részében, amit gondolom mindenki ismer ;)), a snipereknek pedig ezt meg kell akadályozniuk egy jól irányzott fejlövéssel. Nagyon fun. :D

Stratégia? Starcraft vagy Warcraft3, ezek jól mennek gyengébb gépeken is, és jók. :) Vagy Red Alert2, esetleg Age of Empires 2? Vagy ha nagyon sok időnk van akkor felőlem akár tolhatunk Heroes-t vagy Civilization-t is. :D

Q3-ban ne számíts rám, mert abban csirke vagyok, viszont Quake1-ben, Quake2-ben Quake4-ben és bármilyen Unreal Tournamentben elkenem a száját az öregnek szívesen. :DDD

(#41) ReJim válasza zsiga667 (#40) üzenetére


ReJim
őstag

quake1-et nem tudonk jáccani, mert az ipx-es. nemde? :U
vagy lehet valahogyan azzal jáccani? :U

én benne vagyok mindegy melyikkel jáccunk, (másnem cocknoobként kempelek valamelyik sarokban.. ;] ) csak valahogyan majd juttasátok el hozzám a játékokat. (vagy ott, vagy valahogy elöbb...) ''számla nem fontos ;]''

</end.?>

(#42) Gazala


Gazala
aktív tag

mohaa, cod, f1 challenge? :)

(#43) PPeter válasza zsiga667 (#40) üzenetére


PPeter
addikt

A Quake 1-2-höz lesz egy két szava az öregnek ;] de végső esetben marad a Quake3, aztán legrabbelek mindenkit railgunnal, :DDD annak a lézerével akár LightScribe-ot is nyomtatok. :))

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#44) kamikaze boci válasza zsiga667 (#40) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Általában nem kívánom senkinek a megszégyenülését, de itt az ideje hogy azt az önelégült vigyort letörölje valaki PPéter arcáról, amit akkor látok, ha úgy ver meg Q3-ban, hogy egy nyamvadt fraget se tudtam összehozni vagy mínuszban vagyok.:D

egyéb állatfajták

(#45) PPeter válasza kamikaze boci (#44) üzenetére


PPeter
addikt

Jó hogy nem plakátolsz ki egy WANTED-es képet a búrámmal :D

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#46) ReJim válasza PPeter (#45) üzenetére


ReJim
őstag

[kép]
;]

</end.?>

(#47) PPeter válasza ReJim (#46) üzenetére


PPeter
addikt

:DDD :D :))

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#48) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Hali!

HL1 mint kötelező darab valahol megvan, a többit...
Részemről mind1 mi lesz a játékalap, de szerintem is egy ''könnyű'' hentelős. :))

Viszont akit érdekel FREE letölthető a TrackMania Nations nevű progi. Még a jó öreg Stunts mintájára csak mai grafix stb. stb. Előre hátra, jobbra balra, ennyi!!
[link] 266 mega
minimum: P3 500, 128 ram, 16M vidkari DX9c
Minden gépen igényel magából egy példányt. Tolható Lanon -hogy hányan arról nincs infóm...
Gépemen rajt lesz azt install, ha valakit...akkor áttoljuk.


Jah és 14mp alatt rendelek pizzát :D

(#49) zsiga667 válasza PPeter (#43) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha nem lennél műveletlen kocka akkor tudnád hogy a railgun nem lézert, hanem elektromágnesekkel nagy sebességre gyorsított fémlövedéket használ... :P;]
(Az már más kérdés hogy az id grafikusai elfelejtették ezt az apróságot a Q3 készítése közben...)

Egyébként én bármilyen játékban bennevagyok, a lényeg az hogy véresen komolytalan legyen. :D

(#50) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Touring Car # - Donnington Park
billentyűzetről kézi váltóval!
.
.
Én ebben vagyok verhetetlen! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.