Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Encian


Encian
tag

Sziasztok!

Soha sem kódoltam semmilyen DVD-t, semmilyen ezzel kapcsolatos programom nincs, teljesen láma vagyok a témában, ezért szeretném a segítségeteket kérni. Ismerősöm állított be hozzám 2 db 8cm-es DVD lemezzel, amit a kamerájával vett fel. A Sony minden felvételnél hozzáteszi az indítási pontot a már elkészült felvételhez, ezáltal a lemez lejátszása a menű elindításával kezdődik. A hordozó ára miatt ésszerűbb a felvett anyagokat hagyományos /12 cm-es/ korongokon tárolni. Innentől jöttök Ti ! Hogyan és milyen programokkal lehet a 2 vagy több mini DVD-n lévő anyagot összefűzni, hogy a menük is megmaradjanak, vagy menü nélkül a két tartalmat jelentős minőségromlás nélkül összeilleszteni? Mivel NEM értek ehez kérlek benneteket teljesen szájbarágósan elmagyarázni szíveskedjetek.

Köszönettel: Encian

(#2) x_o_n válasza Encian (#1) üzenetére


x_o_n
veterán

hát hirtelen max az jut eszembe ,hogy pld dvd shrink-el lemented 1-az 1 ben a 2 dvd-t. aztán tmpeg dvd authorral akár plusz menüt rakva összerakod , és az készit belöle 1 dvd-t minőség romlás nélkül:)nagyon egyszerü az egész

[Szerkesztve]

(#3) Encian válasza x_o_n (#2) üzenetére


Encian
tag

Köszi! Beszerzem a progikat és megpróbálom.

(#4) tilkotam válasza x_o_n (#2) üzenetére


tilkotam
csendes tag

Szevasztok.

Nekem is ilyen gondom lenne, de: a Shrink-be ha berippelem a filmeket (mondjuk 3 db-ot, 3x1,4 giga az pont kitenne 1 ''nagylemezt'') akkor ugye 3 IFO fájl lesz a mappában!
Azt tudja majd kezelni az asztali DVD???:F

(#5) Segó


Segó
csendes tag

Sziasztok,
Azért szeretnék segítséget kérni, mert a pc-ben lévő dvd olvasó nem ismeri fel a sony kamerával rögzített mini dvd-t.
Aki tud légyszi segítsen,
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.