Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Mercutio_ válasza KillHates (#271) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez méretén kívül miben tér el egy FSP 350-PNF táptól?
Lehet, hogy érdekel :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#302) hito


hito
nagyúr

Nyah nekem meg belekerült a 4850-es zsuga és bírja a táp :C Hát mit is mondhatnék, nem egy csendes és hűvös darab így a gép ;] De legalább van benne kraft.

A gondos tervezésnek köszönhetően fúrhatom ki a gép oldalát, ugyanis a sokeszűen a Spire Powercube azon oldalát lyuggaták csak ki ahol nincs semmi. Ráadásul a PCI-e felőli oldalán van kb. 2,5cm, míg a másik oldalán ahol semmire nem kell a hely, ott van 5cm :W

Vagy minden alaplapnak (ITX) más oldalán van a PCI-e sín? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#303) KillHates válasza hito (#302) üzenetére


KillHates
nagyúr

Utánad szabadon:
"Kazán-kazán, te mindenem!!!"

Hőfokokat kérünk!
Minden alaplapnak a portoktól jobbra vannak a sínjei.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#304) zodo válasza CHIPman (#299) üzenetére


zodo
nagyúr

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincs hangja, de nem zajos.

(#305) hito válasza KillHates (#303) üzenetére


hito
nagyúr

Őőőrült :DD Képek és hőfokok is jönnek este. Zajszintet nem mérek, szerintem az egészségügyi határérték fölött van :DDD

Olyan szívesen megkérdezném Spire-éktől, hogy milyen szempontok alapján sikerült meghozni ezt a remek döntést :W Mi lehetett az ok amiért ilyen csúnyán kib***tak a kedves vásárlóval (meg persze a vásárló is magával, hogy figyelmetlen volt és megvette)?

Valakinek valami tippje van erre a dologra, mert esküszöm nem hagy nyugodni. Miért a PCI-e sín oldalán van fele annyi hely az oldallaptól és miért a másik oldal van szellőzés okán kilyuggatva :F

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#306) Mercutio_ válasza hito (#302) üzenetére


Mercutio_
félisten

A lyukacsos oldalra elvileg rakhatnál vinyót, azért van ott a hely :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#307) hito válasza Mercutio_ (#306) üzenetére


hito
nagyúr

És gondolták a vinyó jobban melegszik majd mint a VGA? :W Tisztelettel, ennek semmi értelme. Ez egy egyszerű, ugyanakkor bődületes tevezési hiba. Olyan szinten nincs átgondolva az egész, hogy az fantasztikus :((
Viszont a táp fasza :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#308) wassermann válasza CHIPman (#294) üzenetére


wassermann
addikt

"Melyik az a venti, amiből 1db 8 centis és 1db 12 centis hangja egy 3,5-ös vinyóéval vetekszik? Coolink?"

Ha a chipset támogatja a "Speedfan"-nal bármilyen PWM-es ventivel csodákat lehet művelni. Nekem a D945GCLF2-n egyetlen venti normál állapotban 15%-on. Csak indulásnál van hangja, mert a Win betöltődése után másodperces lépcsőkben megy le 100%-ról 15%-ra.

[ Szerkesztve ]

(#309) KillHates válasza hito (#307) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez kéremszépem a tevezési hiba! :D :DDD
Bele sem merek gondolni mit csinálna a Galaxy GT260-as! :Y
Tényleg egy barmok a Spire-osok. Ilyen szempontból a gagyi Codegány jobban átgondolt. Viszont abban meg penge élesre fenték a lemezeket :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#310) canniball válasza hito (#307) üzenetére


canniball
nagyúr

Azért nem jellemző hogy ilyen házba ekkora VGA-t akarjon rakni az ember... Nekem pl. nagyon megfelel az integrált, az semmiféle hűtést nem igényel.
Ráadásul a Spire nem tervezi, csak címkézi a házat. ;)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#311) hito válasza KillHates (#309) üzenetére


hito
nagyúr

"Viszont abban meg penge élesre fenték a lemezeket"

Ezért nagyon kell ám vigyázni, hogy ne p*ccsel vagy nyelvvel szereld véletlenül :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#312) wassermann válasza canniball (#310) üzenetére


wassermann
addikt

"... nem jellemző hogy ilyen házba ekkora VGA-t akarjon rakni az ember. ..."

Ha halk HTPC-nek, szervernek szánja az ember teljesen igazad van. Azonban, ha valaki a kuriózum miatt épít ilyen MINI-t vagy esetleg egy táskába hajítható GAME PARTY gépet épít akkor annak is jól jön a mini-ITX

(#313) toldy válasza Solicidium (#300) üzenetére


toldy
őstag

Értem, nagyon köszönöm :R
Akkor kell szerezni egy ilyen előlapot az sg05ömre ;]

Az élet nem habostorta.

(#314) hito válasza toldy (#313) üzenetére


hito
nagyúr

toldy: tudnál egy pár képet belinkelni a gépedről? Mondjuk egy 1000-et :DDD SG05-öt szerettem volna :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#315) toldy válasza hito (#314) üzenetére


toldy
őstag

Most egyenlőre csak ezek vannak: [link] , [link], ha kéred akkor hétvégén csinálhatok még párat.

Az élet nem habostorta.

(#316) Mercutio_ válasza hito (#307) üzenetére


Mercutio_
félisten

A TT-s verzióban már a videókártya oldalán is vannak lyukak, ha jól látom :D

KillHates: #301 :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#317) #90996736 válasza KillHates (#272) üzenetére


#90996736
törölt tag

#272 KillHates

- nálam ez még olyan kirakatnézegetés csak, amíg nem vagyok ott a boltban és nem fizettem addíg nekem ez sosem lesz biztos :)

egyébként low profile ATI-t a felületes keresésemmel ilyen kategóriában nem találtam. ti tudtok valamiket ajánlani? (ha nem is mostanra, akkor későbbre, amikor elszánom magam)

#275 Solicidium

- nyilvánvalóan azért nyomom ilyen naívan az argep.hu-s árakat mert még el sem kezdtem utánajárni h mi hol van boltokban ... :)

#288 vegyszer

- pontosan :) nem gondoltam volna hogy van még pofás mini-ITX ház ilyen olcsón. modecom, lc-power házak vagy nagyok vagy túl kompromisszumosak vagy nem tetszenek (annyira mint ez). legalább van mégegy ami közül lehet választani ízlés szerint.

(#318) hito válasza Mercutio_ (#316) üzenetére


hito
nagyúr

TT is kiadta? :Y Nagyot robbantott az a kis kínai aki legyártotta ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#319) Solicidium válasza toldy (#313) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Uhh, hát én fekete szálcsiszolt alu mániás vagyok, szóval nekem nagyon tetszik az sg06. :B Meg a mikrofonnal felvett hangtesztek alapján halkabb kicsit mint az sg05 kicsit kevesebb légszállítás árán.

[ Szerkesztve ]

(#320) toldy válasza Solicidium (#319) üzenetére


toldy
őstag

Hát igen, nekem is tetszik csak én azelött raktam össze mielött megjent

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#321) Solicidium válasza toldy (#320) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Hát csak amiatt pedig nem lenne érdemes lecserélni több mint 30k-ért.

(#322) toldy válasza Solicidium (#321) üzenetére


toldy
őstag

Nem is fogom, ha tudok szerzek előlapot, ha nem akkor meg vágatok magamnak aluból és felcsiszoltatom valamint eloxáltatom hogy szép fekete legyen, a házat is akarom porfestetni stb, de ez még odéb van, az off abbahagyom

Az élet nem habostorta.

(#323) Mercutio_ válasza hito (#318) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aham, ami engem érdekelne, hogy egy HIS IceQ 4670 befér-e a házba :F az ugyanis kifelé fújja a GPU által termelt hő nagyrészét :K
Észak-pest távol van tőled? Esetleg egy próbát a 4670-emmel megejthetnénk :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#324) KillHates válasza Mercutio_ (#301) üzenetére


KillHates
nagyúr

Juj, bocsánat! Nem vettem észre :B
Nem tudom milyen az FSP táp, tehát leírom mit tud a DELTA:
- 20 + 4 pin-es ATX csati
- 1 db SATA csati
- 1 db MOLEX floppy csati
Magyarán ez csak egy sima ITX géphez jó csak, semmi sok vincsis, nagy VGA-s csodához nem jó.
Kép róla:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#325) KillHates válasza Mercutio_ (#323) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem jó neki, mert ez dupla magas VGA.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#326) Mercutio_ válasza KillHates (#325) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mármint dupla széles :D
Kár :O Ahogy nézem a passzív egyslotosak meg felül ütköznek :(((

Tehát a táp egy alap gépet amire 1 vinyó van kötve, és olyan VGA van benne aminek nem kell külső táp simán elvisz :F Létezik olyan elosztó ami s-ata tápból csinál 2 s-atat? :D
Ha igen akkor kellene nekem az a táp, ha pesten át tudom venni :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#327) KillHates válasza Mercutio_ (#326) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudok SATA elosztóról, de ha nem kell a MOLEX floppy csati, akkor annak a helyére lehet tenni még SATA csatit.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#328) Mercutio_ válasza KillHates (#327) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mármint van floppy/s-ata átalakító?
Akkor már csak a pesti átvételt kell megoldani :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#329) canniball válasza wassermann (#312) üzenetére


canniball
nagyúr

Na most a tervezők vagy nem gondoltak ezekre a "kuriózum miatt építő" emberekre, vagy úgy voltak vele hogy aki ilyet akar az majd megoldja az ilyen apróbb problémákat is. :D
Nekem is fő a fejem a Modecom Feel202 házam miatt, hogy nem tudok beleapplikálni egy 120-as ventit... :o

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#330) toldy


toldy
őstag

Szerintetek melyik jobb választás? Atom z530@1,6 ghz+US15WP ( Intel® Graphics Media Accelerator 500, nem tudni hány mb max ) vagy Via C7 Eden@1,5 Ghz+VIA CX700M (VIA S3 UniChrome Pro II 3D Graphic Engine Shared system memory up to 128 MB)

Az élet nem habostorta.

(#331) CHIPman válasza toldy (#330) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Szerintem az első. Nézd meg a HP 2133(vagy mifene) és az Atom N230 közös netbooktesztjét. Nagyon gyenge a VIA.
más: Milyen passzív tápok vannak forgalomban Mo-on? Az FSP ZEN 300 és 400W-osról tudok.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#332) toldy válasza CHIPman (#331) üzenetére


toldy
őstag

Értem, közben találatam erősebb megoldást Intel ULV mobile+GS45 and ICH9M (GMCH Integrated Intel® Graphics Media Accelerator (GMA) 4500MHD) személyében.

A tápról sajna nem tudok semmit én is csak ezeket ismerem idehaza.

Az élet nem habostorta.

(#333) nyunyu válasza KillHates (#327) üzenetére


nyunyu
félisten

Most Molex vinyotapra gondolsz, vagy floppyra?

Floppycsati ugyanis nem Molex, hanem Berg rendszeru.

Molex-2 SATA eloszto sima ugy, szerintem barmelyik sarki szamtechboltban van.
Ha meg az a baj, hogy keves az 1 Molex, ahhoz eloszto is parszazas tortenet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#334) nyunyu válasza CHIPman (#331) üzenetére


nyunyu
félisten

Milyen passzív tápok vannak forgalomban Mo-on? Az FSP ZEN 300 és 400W-osról tudok.

Mire kell?

80W-os Morex keszlet, 16-17+fa kornyeken, arra max raberhelsz egy ATX12V-t (*), mert gyarilag nincs rajta. (Intel lapok nem indulnak el nelkule)
Elvileg van 150W-os is, amin berhelni sem kell, de az rohadt draga.

Vagy tetszoleges PicoPSU+megfeleloen eros 12V adapter.

Ha meg olcson akarod meguszni, akkor szerintem barmelyik SFX tap, nem hinnem, hogy 100W terhelesnel olyan borzalmas hangjuk lenne, ha meg megis, akkor uj ventivel halkithato.

*: Valamelyik miniITX lapos topikban mar lerajzoltam, persze most nem talalom :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#335) CHIPman válasza nyunyu (#334) üzenetére


CHIPman
nagyúr

65W-os és 96W-os Delta és FSP cuccokat a házba szerelve is tudnék tenni. 120W lenne a minimum, csak nem tudom, hogy hogy lehetne megoldani, hogy ne halljam.
19k-ért láttam FSP ZEN 300-ast, ennél olcsóbb kéne, ha már kisebb.
Amúgy valami ilyesmit képzeltem el:
X2 215
JW Minix 780G-SP128M
2x2GB noti DDR2
1TB 5400RPM
esetleg ODD
Ha meg adott a lehetőség(tápilag), akkor egy HD4670 Ultimate is mehetne bele.
SFX táp mit takar? Nem értek ezen a nyelven. :B
Esetleg egy normál ATX tápot 8cm-es ventivel lehetne annyira halkítani venticserével, hogy az 5400-as winyó elnyomja a hangját?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#336) nyunyu válasza nyunyu (#334) üzenetére


nyunyu
félisten

max raberhelsz egy ATX12V-t

Veszel egy csatlakozo hazat, meg bele 4 tusket. (Pesten Lomex, HQVideo, Budan Mikronika...)
Taprol levagod valamelyik felesleges csatlakozot. (mi a floppytapot szoktuk, de az lehet, hogy kell neked a slim ODDhez, inkabb kerits egy molex Y elosztot, aztan egyik agrol vedd le a csatit.)
Sarga es fekete drot veget hajlitsd vissza kb. 4 centinel 180 fokkal.
Blankold meg a veguket, meg a visszahajtott reszt kb. 1 centire.
Fuzd be az egyik tuskebe a visszahajlitott reszt, masikba a drot veget.
Valahogy igy nez ki most:

Fogoval hajtogasd ra a tuske fuleit a drotra, es jol szoritsd ossze, hogy ne tudjon kicsuszni.
Tord le a tuskeket a fem szalagrol
Told be a 4 tusket a csatiba ugy, hogy a 2 sarga legyen a rogzitoful feloli oldalon, 2 fekete a masikon.
Leirni tovabb tartott, mint megcsinalni...

(Atom klubban irtam, csak kepfeltoltesrol jol elveszett a kep :( )

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#337) nyunyu válasza CHIPman (#335) üzenetére


nyunyu
félisten

SFX táp mit takar? Nem értek ezen a nyelven. :B

SFX formatumu tapot :DDD
Joval kisebb helyet foglal, mint egy rendes ATX. (15x8.6x14 helyett alig 12.5x6.4x10 centi)

Pl. elobbi Delta az SFX.

Sajnos nem tul gyakori meret, de 300W-os Deltat lehet kapni Chieftec alneven, valami 7+fa az uj ara.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#338) CHIPman válasza nyunyu (#337) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az óccó'. Ha erre rányomok egy HD4670-et(tehát nem kell neki külső táp), akkor kompromisszumok nélkül mehet, ugye? vagy ehhez spéci ház is kell? ATX táp helyére miképp lehetne berakni? Az jóáras Codegen mini-ITX házba menne.
szerk.: iponban van is: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#339) zodo válasza CHIPman (#338) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha erre rányomok egy HD4670-et(tehát nem kell neki külső táp), akkor kompromisszumok nélkül mehet, ugye?
Igen, mehet rá. :K

Azt nem tudom, hogy fogod rögzíteni, de biztos megoldható.
Max. készítesz egy adaptert hozzá. ;]
(Mármint a táp felfogatására szolgáló lemezlapra gondolok.)

Azzé, szépen megkérik az árát. :((
Anno 5k-t vettem itt a Ph-n egy zsír új, ajándék Chieftec 245W-os tápal.

[ Szerkesztve ]

(#340) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Ebben milyen táp lehet? Ha külső, akkor igencsak megérné, csak kérdés a minőség.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#341) CHIPman válasza CHIPman (#340) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ebben gondolom már nem külső. A gyártó oldalán nem írnak semmit ezekről, pedig elég jók lehetnek. Egy ilyen 200W-ossal(ha minőségi a táp) egy elég ütős konfigot össze lehetne dobni HD4670-nel.
Ez meg egy 220W-os táp egy DTK házban. Nem mond senkinek semmit az a jel?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#342) KillHates válasza nyunyu (#333) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, a jó pap is holtig kanol!
Köszönöm az infót! :R Nem tudtam, hogy BERG-nek hívják :B
Igen, akkor BERG floppy csati van rajta és SATA.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#343) nyunyu válasza CHIPman (#338) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha erre rányomok egy HD4670-et(tehát nem kell neki külső táp), akkor kompromisszumok nélkül mehet, ugye? vagy ehhez spéci ház is kell? ATX táp helyére miképp lehetne berakni? Az jóáras Codegen mini-ITX házba menne.

Ja, hogy abba befer a rendes ATX tap? Errol eddig nem volt szo. :DDD
Akkor vegyel egy sima tapot, taptopikban tobbet tudnak mondani, mi az ami nem draga, es kis terhelesnel teljesen csendben van.
En valami OEM Seasonic-ra voksolnek (pl. SS-300ET), de az errefele nagyon nem forgalmazzak :(

SFX-et altalaban mini hazakban szoktak hasznalni, ATX helyere nem tudod rogziteni, mivel mashol vannak a csavarlyukak.
(Azt hittem, egyedi hazba lesz, azert hoztam elo az SFX-et.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#344) zodo válasza CHIPman (#341) üzenetére


zodo
nagyúr

A jel nem, de ilyen típusú tápokat a Shuttle gyárt.

(#345) #90996736 válasza CHIPman (#341) üzenetére


#90996736
törölt tag

tegnap böngésztem és láttam hasonló tápot ... valami EAB / CAB -nek tűnik kicsit kinagyítva.

kicsit más: ezt láttátok már? csak árat nem tudtam még kicsiholni az oldalból, de rengeteg féle pofás mini-ITX házaik és még sokfélébb "pucér" és kis mütyür tápjaik vannak (vagy legalábbis rendelhetőek tőlük).

[ Szerkesztve ]

(#346) #90996736 válasza #90996736 (#345) üzenetére


#90996736
törölt tag

vajon azok a RISER kártyák amiket a fenti oldalon a házaikba lehet rendelni, jók PCI-Express alaplapokhoz is ... ? mert a bővíthetőséget főleg úgy oldják meg, hogy RISER-bővítményekkel "ráfektetik" az alaplapok főlé ... de eddig csak hálókártya meg hangkártya megoldásokat láttam a képeken.

(#347) nyunyu válasza #90996736 (#346) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezt eleg nehezen dugod bele egy PCI-E slotba.

Vajon ki gyartja ezt a risert? Ugyanennek az ellenkezo iranyba fordito JM139 valtozata van a Morex 26xx/Zooty KGA630i hazakhoz, viszont a Morex weblapjan sem talaltam PCI-E-set :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#348) #90996736 válasza nyunyu (#347) üzenetére


#90996736
törölt tag

hát, sajnálom. közben látom argep.hu -n van PCI-E RISER 12e Ft-ért ... alternatívának jó lenne az is. mondjuk azt meg lehet spórolni a megfelelő házzal. ötletnek nem volt rossz.

(#349) nyunyu válasza #90996736 (#348) üzenetére


nyunyu
félisten

Legegyszerubb az, ha kocka dizajnu hazat veszel, amiben allo helyzetben elfer a teljes magas kartya.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#350) ssolitude válasza Solicidium (#50) üzenetére


ssolitude
őstag

szerk

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.