Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Mindenkinek. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Moloko


Moloko
csendes tag

Helló
Visszatértem tiszta lappal és ebben a hszben Mindenkitől Bocsánatot kérek akit megbántottam stőt aki nem attól is. Mostantól nemleszek hirtelenharagú a forumon vagy ha az is leszek nemirom le hanem elmegyek és szérúgom a focival ahátolalát.
Tehárt mindenkitől elnézést kérek és próbéljon meg mindenki úgy nézni rám mintha nem is énlennék.

Djsaabe The only one
Mégegy dolog ha már igy ''vissazfogadtok nem vennétek le a bant az Igaz nevemről ?? vagy legalább vissazakaphatnám a 426 hsz-em sokat ''tettem azért a 426 hszért abból legalább 350 segitőkész sz volt de ha nem akkor nem. de örülnék neki ha visszakapnám és újra ''tag'' lehetnék amit nagyoon kétlek hogy lesztek olyan kedvesek és viszaadtok.
nembaj megpróbáltam.

Djsaabe The Only One

(#2) Moloko


Moloko
csendes tag

reminkább utánairom hogy nemhogy félreértsétek mint már eggyesek irták is tehát a feletti szöveget bemásoltam és beigazitottma djsaabe irta msnen elvileg most regiszrál dj.saabe néven addig is aztkérte irlyam azt ide be.

Djsaabe The Only One

(#3) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

na heló visszatértem közétek megtisztult lélekkel és látom moloko már beirt amit üzentem vele. szal kérném hogy hagy kapjam vissza a hszeim. és a Tagságom

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#4) Gambit válasza dj.saabe (#3) üzenetére


Gambit
őstag

Az itt, az 2 t... (aláírás)

Szerk: És a-ból is sok van kicsit

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#5) Dave™ válasza Moloko (#2) üzenetére


Dave™
nagyúr

nem kell itt kertelni meg 20 topikot nyitni, mindenki tudja hogy Te is dj... vagy. Már annyiszor leírtam, hogy unom:)

(#6) lesaux válasza Gambit (#4) üzenetére


lesaux
veterán

Az itt a kérdés, nem pedig ez itt a kérdés.

(#7) I_Am válasza dj.saabe (#3) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintem legyen elég annyi, hogy újra itt vagy. Mostantól fórumozz tovább és ne törödj azzal mi van a neved alá irva. (vagy mindezek után érdemeld ki újra).

szerk: és ne nyiss megint új totyikot.;] (mehetett volna az előzőbe is)

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) Dave™ válasza I_Am (#7) üzenetére


Dave™
nagyúr

ott a pont. Felesleges hiperaktívkodni, annál jobban figyelnek rá...

(#9) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

jólvan na nemkell rögtön leb*szni
cask annyit mondta hogy örülnék és sokszor megköszönném ha visszakapnán a nehezn összehozott 426.hszemet és azal nemis érek sokat mert az időtől is függ hogy ki micsida nemcsak a hsztől engem az nemérdekel hogymi van alám rva scak az hogy lásk hogy sokszros segitettem már és nem egy tapasztalatlan újoncnak nézzenek
ha visszakapom adok mindenki orcájára egy PUSZIT aki nemkér azt megkimélem.
tehát csak azt kérem hogy a sok fáradtságal összeirt 426 hszem kapjam vissza erre a névre d eszerintem ez lehetetlen ilynre nincs tervzve a forum rendzere.
de akkor annak mégjjobban Örülnék ha a djsaabe NICKel újra felléphetnék és megmaradna a hszeim szám akkor akár 2 puszit is kapnátok.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#10) divot válasza dj.saabe (#9) üzenetére


divot
veterán

Én adok neked 500 hsz-t örökbe, ha megtanulsz fogalmazni, illetve helyesen írni. :P

(#11) NoLF válasza dj.saabe (#9) üzenetére


NoLF
addikt

Ecsém tanulj már meg helyesen írni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12) NoLF válasza divot (#10) üzenetére


NoLF
addikt

:D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

oké de amikor sietek (mert most sietek) gyorsan irok és sokat félreütök.
ja és UI.: legfőbbképen BAshtól kérek bocsánatot!!!!

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#14) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

na pliz valaki moderátor irja meg legalább hogy milesz!!!
hagy kapjam vissaz a nevem és a hszim és a 83 nap regelt napom pliz valamelyik aranyos mod vegyel le ólem a bant pliz.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#15) NoLF válasza dj.saabe (#14) üzenetére


NoLF
addikt

ne írj olyan gyorsan, nem sietős... és akkor magyarul fog sikerülni leírni.

mellesleg ennyi hszt gyorsan össze lehet szedni, bár sztem nem attól ember az ember hogy mennyit pofázott eddig a ph-n...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16) Latissimus Dorsi válasza dj.saabe (#14) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Szerintem ha bizonyítasz pár napig, biztos megesik rajtad a szívük!
Vagy nem:DDD

További jó fórumozást:P

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#17) lesaux


lesaux
veterán

Csak Parci tudja a nicket visszaadni, de őt nagyon régóta nem láttam. Remélem, nem bannolta valaki véletlenül, mert akkor kormányos nélkül megy a hajó! :D

(#18) parandroid válasza dj.saabe (#14) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

1. természetesen nem fogod visszakapni sem a hozzászólásaid, sem a regelt napjaidat.
2. semmi okod sietni, amikor írsz. ez nem cset. a pontos fogalmazás és mind a nyelvtani, mind a stilisztikai helyesség nagyban hozzájárul ahhoz a bánásmódhoz, amit a többek tanusítanak irányodban. sokkal inkább, mint a hozzászólások száma, a regelés óta eltelt idő, vagy akár a rang. (miután elküldted a hozzászólásod is át tudod olvasni, sőt úgy még könnyebb megtalálni a hibákat, és szerkeszteni is tudod.)
3. és természetesen a legfontosabb a szakértelem. akárhogy is nézzük, alapvetően ez egy hardverfórum. csak akkor szólj hozzá, ha szakmai jellegű meglátásod, észrevételed, egyáltalán hozzászólni valód van. kivétel természetesen a fáradt gőz, ahol több mindent szabad, de messze nem mindent, és a hardver fórum, aminek szintén megvan a maga etikai kódexe. öncélúan ne kezdd el gyűjteni a hozzászólásokat.
4. welcome back. remélem megfogadod a kapott tanácsokat (nam csak és feltétlenül az enyémeket), és sikerül beilleszkedned ebbe az amúgy remek közösségbe.

jó fórumozást kíván barátod és fórumtársad:*

peterkeT

* by vladimir

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19) Totyi válasza parandroid (#18) üzenetére


Totyi
őstag

Mit tett ez az emberke,hogy bannolva lett?-és miért akarja ennyire visszakapni a rangját?

(#20) Viktor77 válasza Totyi (#19) üzenetére


Viktor77
titán

Veretéssel fenyegetőzés (vicces volt), és k. anyázás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) Totyi válasza Viktor77 (#20) üzenetére


Totyi
őstag

És miért fenyegetőzött?Amúgy elég gicces ilyen helyen veréssel fenyegetni bárkit is.Ha ilyet akar,lehet a chat-re menni;ott aztán lehet.Én ezt gyerekesnek tartom.

(#22) tiv83us válasza Viktor77 (#20) üzenetére


tiv83us
veterán

Wow, el lehet meg azt a totyikot vhol olvasni? :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23) Viktor77 válasza tiv83us (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Itt az egyik, persze moderálva. [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=79963&arc=f[/L]

De ne erről beszéljünk, inkább adjunk még egy esélyt a srácnak. Hátha...

Mellesleg sztem a topic zárható.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) parandroid válasza tiv83us (#22) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ne akarjátok. hadd induljon valóban tiszta lappal. még egy esélyt megérdemel.
szabi-szabi... :( megmondta mindenki, hogy felejtsd el a régi énedet, és kezdj teljesen új életet. és azt is megmondták, hogy az emeberek előítéletesek. most mindenki meg fogja keresni, hogy mit is csináltál, és hamarosan kiprovokálják belőled megint ugyanazt. ha rám hallgatsz, ezt a nick-et is elfelejted, és csinálsz egy teljesen új regisztrációt egy teljesen új névvel. ez nem menekülés lenne, hanem egyrészről önvédelem, másrészről neked is jót tenne egy tiszta lap.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#25) Viktor77 válasza parandroid (#24) üzenetére


Viktor77
titán

Én például nem foglalkozom már vele.

Hidd el, vannak itt nála rosszabbak is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26) Totyi válasza Viktor77 (#25) üzenetére


Totyi
őstag

Nemigazán értem mire jó ez az agresszív viselkedésmód.Lehet békésen is veszekedni,ott a ring stb-de kultúráltan.De lehet,hogy rossz napja volt,bár ahogy elnézem;elég sok.:)

(#27) tiv83us válasza parandroid (#24) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat...kutyabol nem lesz szalonna :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) Digital válasza lesaux (#17) üzenetére


Digital
addikt

Parcit bannolni:C:C:C:DD:DD:DD Wazze ez jóóóóóóó! ÉS mi volt a vétke? Flémelt?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#29) zsoltee10


zsoltee10
addikt

zárom

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Mindenkinek. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.