Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Minden az idegenekről.

Hozzászólások

(#1) Dj Polc


Dj Polc
tag

Ebben a topicban mindenki elmondhatja mit gondol az ufókról,51-es körzetről,roswellről,a nasca vonalakról és mindenről ami ezzel kapcsolatos.

(#2) Adonimus válasza Dj Polc (#1) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Üdw. Érdekes topik. Véleményem szerint van élet a földön kívül is. Még senki nem látta, mert ezek a homályos fotók csészealjakról nem túl meggyőzőek. És érdekes módon mindig szakértők látnak ilyen érdekes dolgokat és pont csak egy rossz minőségű fényképező van náluk.... ennyi :))

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#3) Dj Polc válasza Adonimus (#2) üzenetére


Dj Polc
tag

Szerintem is van valamilyen fajta lét a miénken kivül is,bár lehet hogy teljesen eltérő a média által alkotott képtől.Pusztán egoistaság ha az ember azt gondolja hogy csak az ő faja teremtett az életre az egész galaxisban.

(#4) qdak


qdak
addikt

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk. :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5) tomcsi23 válasza Dj Polc (#1) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem bírtam kihagyni:
:DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#6) Dj Polc


Dj Polc
tag

:DDD

(#7) Dj Polc


Dj Polc
tag


:D

(#8) nrgia


nrgia
őstag

Igenis van élet a földön kívűl....műholdakat szerelnek és űrhajóval keringenek a föld körűl... :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) Dj Polc válasza nrgia (#8) üzenetére


Dj Polc
tag

:DD :DD

(#10) Dj Polc


Dj Polc
tag

Igaz ezen most röhögünk de lehet komolyat is mondani.:)

(#11) Louro válasza Dj Polc (#1) üzenetére


Louro
őstag

Én hiszek benne, csak nem a mi generációnk fogja felvenni a kapcsolatot velük. Na meg aztán magunkkal se bírunk el. Előbb az emberiséget kellene gagyába rázni, de amíg a papírfecnik irányítják az életet és nem a fejlődés, addig ne is reménykedjünk. Amúgy ajánlom a Zeitgeist topikot is emellé. Igaz nem a földönkivüli életről szól, de szerintem megalapozhatja az a tervezet azt, hogy egyszer elkezdhessük érdemben kutatni más cilivizációk után.
(Na meg, lehet az ilyen csillagkapu és társai olyan porhintések, amik tényleg léteznek és azért csinálták a sorozatot, hogy ha ki is derülne valami, azzal leplezzék ,hogy biztos megálmodta egy rész után az egészet az illető :DDD Na jó ez a része túl izés már :) )

Mess with the best / Die like the rest

(#12) Dj Polc válasza Louro (#11) üzenetére


Dj Polc
tag

Na valami ilyesmire gondoltam :K :R

(#13) benvolio


benvolio
őstag

Hát akkor közlöm, hogy 2012. december 21-én jönnek vissza!!! És, hogy lesz-e bármilyen katasztrófa az csak tőlük fog függni! :)) Remélem, hogy ezt elárultam, nem törik rám az ajtót és .................... :O

[ Szerkesztve ]

(#14) Louro válasza benvolio (#13) üzenetére


Louro
őstag

Beépített ügynök vagy, aki lázad a faja ellen és ezért árulsz el ilyen titkokat?

Na jó, ne vicceljünk :) Picit, azért a komolyabb vonal maradjon inkább. Régen hihetetlen volt az, hogy gépek maguktól csináljanak dolgokat, döntéseket hozzanak (még ha algoritmusok útján is), de ma már ez alap, szinte minden háztartásban van. A természetgyógyászatban nagyon nem hittek még sok éve, ma már egyre elfogadottabb és elhiszik az emberek, hogy van aura, van belső energia, csakrák,.... Még haladni kell, fejlődni, kutatni, egyszer majd eljutunk oda, hogy úgy utazok a világűrben, mint most az autópályákon (én hiszek ebben) és talán egyszer túljutunk a Plutón is és lehet találunk fejlett élőlényeket. Lehet lemaradottabbak lesznek, lehet fejlettebbek, de akkor elkezdődhet egy másik korszak. (Nem szabad feladni.)

Mess with the best / Die like the rest

(#15) máyköl


máyköl
veterán

Ufo-knak topik? :DD :DDD :W

Nah, komolyan: Szerintem nincsenek Ufo-k, kitaláció. Persze tiszteletben tartom más véleményét, akik szerint vannak földönkívüliek, de ez szerintem nem igaz. :N De tényleg nem értem, minek ennek topik, elférne az OFF topikban is! Nem?

(#16) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Már régóta gyanakszom, hogy az idegenek a PH! fórumán is jelen vannak ...

... de most már biztos vagyok benne!

Ime, a bizonyíték!

:)

Press any key to continue ...

(#17) localhost válasza Dj Polc (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) #43960832 válasza marsu (#16) üzenetére


#43960832
törölt tag

*>;<{&@Đ@łÄ]łß[]Ä°˝´^˘°˙ˇ^¸¨˝¨Đ[ŁßĐ}&>#;>*]߀×÷ :(((

(#19) Dj Polc válasza #43960832 (#18) üzenetére


Dj Polc
tag

Egyetértek de ezt kihagytad:@]ÄÄäĐ]__Ä|]]@Ł÷ßß÷÷÷¤¤×ßߤ

localhost:Phú az mekkora film :R

(#20) Dj Polc


Dj Polc
tag

ÖÖÖ, átnéztem és sehol nem láttam egyéb természet ellenességgel foglalkozó topicot=nem csak ufo-k.Ezért hogy nem kelljen új topic, bármily egyéb misztikus/nem földi eredetű dologról is lehet írni bátran!

(#21) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

húúú, makker. Nah ez érdekes totyik. :U

(#22) Gyufaaa válasza Gyufaaa (#21) üzenetére


Gyufaaa
veterán

csak kihalt mint mamut. :F

(#23) benvolio válasza Gyufaaa (#22) üzenetére


benvolio
őstag

ezt biztos off-olják:

[ Szerkesztve ]

(#24) xmaas válasza máyköl (#15) üzenetére


xmaas
őstag

Hat mielott azt kijelented hogy nincsenek UFO-k eloszor erteni kene hogy az annyit jelent angolul hogy Unidentified Flying Object vagyis azonositatlan repulo targy -olyan repulo targy amirol nem tudnak abszolut semmit kihez/mihez tartozik, hogyan mukodik

Azt semmikeppen cafolni nem lehet hogy leteznek mivel tobb ezer bizonyitek van ra kep es video formaban , tobb szaz vagy ezer kereskedelmi vagy katonasagi pilota hiteles beszamoloi alapjan arrol nem is beszelve a tobb ezer sima mezei szemtanukrol itt persze nem Monika show szintu dilis szemtanukra gondolok hanem normalis emberekre akiknek nincs semmi ok hogy hazudjanak

Van 1 teoria ami ala van tamasztva regi naci dokumentumokal amikben az szerepel hogy a nacik egy csodafegyveren dolgoztak a vilaghaboru idejen egy repulo targyon de allitolag nem volt idejuk befejezni mert menekulni kellett, erol van par dokumentumfilm a neten utana lehet jarni ha erdekel valakit

Nem mondom hogy ez a nagy igazsag ,de annyi biztos hogy tobb szaz naci tudost kimenekitett az amerikai hadsereg mindenestol tervekkel meg minden anyaggal es amerikaban kaptak uj szemelyazonossagot /hazat es ott ujra elkeztek dolgozni a titkos projekteken

Ami nagyon erdekes meg hogy amerikaban kezdodot el az UFO hiszteria nem sokkal miutan vege let a haborunak szoval elkepzelheto hogy a naci tudosoknak volt valami koze ehez az egeszhez de mindenki vonja le sajat kovetkezteteset

Akit kicsit is erdekli ez a tema ha alaposan utanajar van tobb ezer hivatalos dokumentum amerikai/angol/orosz hadseregtol amik mar nem titkosak amikben vilagosan le van irva hogy az 40-50es evektol kezdve nagyon is kutakodnak titokban ezen jelensegek utan

Szoval ha ok is ugy gondoljak hogy valodiak es komoly penzeket fektetnek kutatasokban stb. akkor tessek mar nem hulyenek/idiotanak/butanak vagy almodozonak nezni azokat az embereket akiket ez a tema erdekel , inkabb tessek olvasgatni utanajarni, kutakodni kicsit es okulni nem egesznap MSN-ezni, meg jatszani a gepen mert attol baromira nem lesz senki okosabb

Attol hogy nem beszelnek ezekrol a dolgokrol a mediaban vagy csusagbol szamolnak be ritkan ilyenekrol ,nem jelenti azt hogy nem is leteznek, fel kene ebredni es rajonni arra hogy a media arrol szamol be vilagszerte amirol megvan neki engedve ,rengeteg dolog el van titkolva tolunk

(#25) Gyufaaa válasza xmaas (#24) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én sem hinném , hogy egyedül vagyunk ekkora univerzumban. Arra viszont kíváncsi lennék, már miket ki nem kísérletezhettünk a nagyvilág tudta nélkül. Amerikában ezekre a híres körzetekre gondolok.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Minden az idegenekről.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.