Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nova96


Nova96
őstag

Üdv!
Uj vagyok még mostani gépet elfogom adni februárba akarok venni mert lemenek elméletileg az árak. :DD
Az érdeke mit ajánlotok nagy Cod fan vaok :D
Sajnos a mostani cod 2megycsak szóv a COD MW2-vel is akarok :)
Előre is kőszi:)

Nem témához kapcsolodik
(A windowsom nem áll le tápot cserélt a szerelő mert behalt az lényegtelen 2hete lett ujra téve miért lehet h nem áll le?

(#2) Nova96 válasza Nova96 (#1) üzenetére


Nova96
őstag

*Számitógép

(#3) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Ez lesz a te topic-od.

Ezt hamarosan zárják...

(#4) localhost


localhost
Közösségépítő

...és még ide is érdemes pillantanod!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) Mifune


Mifune
csendes tag

Hali!
A múlt hónapban ajánlottatok itt nekem alaplapot, procit, meg memóriát(KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mh)
Meg is rendeltem mindet az iponról, működik frankón. Most úgy gondoltam rendelek még egy ugyanolyan 2GB ramot. Megjött, beraktam, megy.

Most ránéztem az EVEREST-el, és ezt írja:
DIMM1: Crucial RM25664BA1339.16SF
DIMM2: Kingmax FLFE85F-B8KG9

Külsőre nem 100% egyforma a két ram, de mind kettőn ugyanolyan KINGMAX feliratu chipek vannak. Az EVEREST-ben a nevük meg a gyártójukon kívűl minden egyforma, memória időzítések is. Ez normális?
És hol tudom lecsekkolni, hogy dualba megy-e a két ram? Az első 2 foglalatba tettem őket.
A memoria tulajdonságainál láttam olyat hogy Busz típusa : Unganged Dual DDR3 SDRAM
Ez most az lenne?
Előre is kösz a választ.

(#6) Nova96


Nova96
őstag

Kb:-100-120at szánékrá és Cod MW2 Crysis remélem majd elindul rajta monitor van tápot most cserélt a szervizes remélem azt most nem kell 8e fizetem ezmég elég olcsó de jobb mint az alap előre is kőszi
(Oda irnátok hol jók az árak?)

(#7) fekeandras válasza Nova96 (#6) üzenetére


fekeandras
őstag

Erőltesd meg magad és használd a keresőt légyszíves.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.