Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen winyót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rnyk


rnyk
tag

Hi!

Milyen winyót vegyek? Korábban a Maxtor volt a nyerő de engem eléggé meggyőzött a Seagate Barracuda is szóval egy 120 Gb-os kellene.

Köszi:
RnYk

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#2) kingston válasza rnyk (#1) üzenetére


kingston
tag

Maxtor rulezz:
Ha a hibás termék 10%akkor 20eladott seaget-ből 2db.
50eladott maxtorból 5db.stb.
sztem

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) L3zl13 válasza rnyk (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Fölösleges ilyen topicot mert valaki erre esküszik valaki meg arra.
Konkrét egyértelmű előnyök nincsenek egyik tipusnál sem.

Vegyél valamilyet rendszeresen backupolj és imádkozz hogy ne romoljon el. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#4) rnyk válasza L3zl13 (#3) üzenetére


rnyk
tag

Azért ez nem egésszen így van! Szeretném ha kibírna 1 évet döglődés nélkül. Arra vagyok kíváncsi, hogy aktuálisam melyik a jobb? Mert ilyen azért van.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#6) L3zl13 válasza rnyk (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

De ép ez a lényeg. Nem lehet mondani olyan típust, ami biztosan kibírja egy évig. És ugyanúgy nem lehet olyat ami valószinűleg bedöglik.

Ha biztosat akarsz akkor RAID-elj vagy backupolj.
Ha egy stabilan működő rendszert, akkor bármelyik márka aktuális típusát veheted. Mind ugyanazt tudja kb. És remélhetőleg nem lesz szükséged a garanciára.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Flashcash válasza L3zl13 (#6) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

''Mind ugyanazt tudja kb.''

Igen és ilyen alapon egy P4 vagy egy AMD proci, vagy egy ATI és egy Nvidia vga is ugyanazt tudja mindegy mit veszel.

(#8) demagóg válasza rnyk (#4) üzenetére


demagóg
aktív tag

Az a gond, hogy csak utólag derül ki egy új családról, szériáról, hogy milyenre sikerül. Addigra meg már nem is létezik a kereskedelemben, illetve mindenki a legújabb, aktuális csodák közül szeretne választani. Nyílván egyik gyártó sem fejleszt, majd gyárt szándékosan gyenge minőséget. Utólag derül csak ki, hogy valamit elterveztek-e vagy sem. De addigra már több fejlesztés is lefut, azokat az infókat (statisztikák, visszajelzések, szervízek tapasztalatai) csak részben tudják felhasználni. A SLIM változatokat leszámítva igényesen tervezett belsőrészt lát az, aki egy vinyót megnéz belülről. Mégis becsúszhat valami malőr bárkinél akár Maxtor, IBM stb rossz tervezés vagy pl. FUJITSU-nál teljesen önhibáján kívül.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#9) Tommmy válasza rnyk (#1) üzenetére


Tommmy
tag

Western Digital vagy Samsung
Egy a lényeg a kettő között!!! 7200rpm és 8Mb Cache

(#10) kingston


kingston
tag

Előző vinyóm wd volt ki akartam cseréltetni garba nagyobbra de csak mikróba tudtam tönkrevágni.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11) Tommmy válasza kingston (#10) üzenetére


Tommmy
tag

:DD :DD

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen winyót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.