Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fender21


Fender21
csendes tag

Sziasztok!

Nehez dontes elott allok! Nagyot olcson vagy jot dragan? Kb. 20ezer penzt tudnek vinyora szanni, ami annyit jelent, hogy vehetek ''jo'' minosegu vinyot kisebb meretben ennyiert, vagy vehetek ''kevesbe jo'' vinyot nagyobb meretben! De persze ott az aranykozeput! Tulajdonkeppen a kerdes az, mi szamit ''jonak'' es ''rossznak''? Az igazat megvallva most egy Maxtor 80Gb-osom van, amire tulajdonkeppen nem panaszkodhatok. A zajszintje elmegy, bar a Thermaltake hutom mellett az agyudorrenes is eltorpul, es tulajdonkeppen a mukodeseben sem tapasztaltam problemakat. Viszont nem tudom, hogy be merjek-e vallalni egy 200Gb-os Maxtort, vagy ugyanannyiert vegyek egy 120Gb-os WD High-performance-t, esetleg egy 160-as Hitachit? Es akkor meg fel sem merult a Seagate es a Samsung!
Igy szeretnem a velemenyeteket kerni, vagy tapasztalataitokat, hogy megis melyiket erdemes megvenni ezen az aron!

Koszi elore is mindenkinek az infokat!

(#2) bandiras2 válasza Fender21 (#1) üzenetére


bandiras2
senior tag

A WD arany áron van, de nagyon megéri. Seagate vagy Samsung javasolt.Hitachi is elég jó Maxtort csak akkor ha nem hosszú távra tervezel, egyéb gyártók felejtősek.
Én személy szerint a seagate-t favorizálom, csak azt veszem, és önhibájából még nem pusztult meg egy sem.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3) BobChemistry válasza bandiras2 (#2) üzenetére


BobChemistry
őstag

nekem meg pont a seagate-eim szartak be
maxtorral még nem volt bajom

jelenleg hitachi sata II 80GB van
eddig jó
halk, nem melegszik, gyors
bár drága, majdnem 16k darabja (legalábbis Szegeden) :F

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#4) lazydog válasza Fender21 (#1) üzenetére


lazydog
addikt

A Hitachi-t ajánlom, nekem 4 db 160 GB-os van. Halk, eléggé gyors, hűvös.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#5) Brada válasza Fender21 (#1) üzenetére


Brada
tag

Samsung 160 GB 8MB, na + hűtést neki oszt had szóljon.
;)

(#6) Brada válasza lazydog (#4) üzenetére


Brada
tag


A Hitachi-t nem a seagate gyártja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.