Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99204) kolopele válasza gtamate2 (#99202) üzenetére


kolopele
nagyúr

Egy 1070 nem nonszensz már FHD - ra, főleg pár újabb játék tükrében, vannak játékok amelyek még kisebb felbontásnál is képesek megfogni maxon. Egyébként meg igazad van, az 1060 még most elég, de ne felejtsd el hogy lényegében egy modernebb 980, tehát ha azt is ideveszem már majd 3 éves ez a kártya :) Prioritást tekintve egyébként nekem sem ez az első dolog az életemben, mivel ez csak egy szórakozás, első a család, de még egyikük sem panaszkodott :D Amúgy meg senki fülébe nem akarok bogarat ültetni, éppen ezért is írtam fentebb hogy csak akkor ajánlom innentől ezeket a kártyákat ha konkrétan ezekre kérdeznek rá. Az is igaz viszont hogy az 1050 TI - től kezdve az 1080 SLI - n át az 1080 TI - ig mindenről van saját tapasztalatom, hidd el nem véletlen írom azt sokszor amit. Viszont mint mondtam, aki 40 ezerért keres kártyát FHD - ra annak inkább nem írok ezentúl semmit. Nem akarok rosszat egyébként soha, még ha néha van aki úgy is érzi.
-KP-: Ez kétségtelen, ez már nem FHD - ra való, és ez csak egy összetevő a sok közül.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.