Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91965) Hunork válasza GODx (#91962) üzenetére


Hunork
veterán

Nem szeretném a vitát fokozni. (bár az érvelős viták híve vagyok!)
Na már most, ismét csak mellékesen jegyzem meg, hogy itt van pár cím, amiben jobb a 470, főleg 1440p alatt, és több cím esetében az 1440p felbontáson fej-fej mellett vannak. Az alábbi lista elsősorban FHD esetére vonatkozik:
Batman Arknam Knight
Deus Ex MD
Doom Vulkan API
Hitman (DX12)
Just Cause 3 és Ashes of the Singularity szinte fej-fej mellett
(küldöm a videót, ha nem hihető)
Ja, plusz: nálam 1-4 fps eltérés nem releváns, az nálam egyenlő. :B 5 felett lehet azt modnani, hogy erősebb, addig semmiképp.

Az igazság az, hogy mindenki azt vesz, amit szeretne. De az valóban nem szép, ha vagy egyik, vagy másik oldal felé van egy-egy teljesen megalapozatlan kijelentés. Azt állítani, hogy az RX470 erősebb mindenben, annyira butaság, mint az ellenkezője! Fogyasztásban rendben, 1060, de könyörgöm, ezt a szempontot meg nem kell túllihegni, mivel az elmúlt évek során szerintem mindenki beruházott egy normális 500-700W tápra, és ha egész nap megy a gép, akkor sem fog kifizethetetlen villanyszámlát generálni.
Ami a jövőt illeti: valóban, DX12 és Vulkan alatt elképzelhető, hogy majd a 470 előzni fog. Ennyi.

Mondom ezt úgy, hogy nekem egyik sincs, nálam R9 390 pütymörög. :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.