Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-08-03 12:45:37

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#91831) Don.Corleone

Don.Corleone
(aktív tag)

Sziasztok! Új gép építése előtt állok, és keresem a legjobb összeállítást amit majd szépen apránként szeretnék össze állítani. Ehhez szeretnék minél alaposabban információt és tapasztalatokat gyűjteni, hogy majd a legjobb alkatrészek kerüljenek megvásárlásra. Egyenlőre a monitor adott amivel 1920x1080-al szeretnék majd játszani. Processzorban használtan néztem ki egy i7-2600 ehhez 8 giga ram, megfelelő alaplap-táp, ezeket használtan tervezem.
Videokártyából újat szeretnék, nagyjából 80-90k-t szánnék rá, de ez kompromisszumképes, a cél hogy maxon fussanak a játékok, tehát FHD, és lehetőleg jó pár évre előre ne legyen gond azzal hogy cserélni kelljen. Rx 480 8 gb-os(Sapphire RX480 8GB GDDR5 NITRO+ 11260-07-20G) verziót illetve GTX-1060 6 gb-os(GTX1060 6GB GDDR5 GV-N1060WF2OC-6GD) verziót néztem ki.

Kérdésem az lenne hogy egy ilyen összeállítás helyt állna F1 2016, Mafia 3, Fallout 4 és társaikkal? Vagy a processzor - videókártya nem jó párosítás? Én inkább az rx 480 felé hajlok, bár régóta célom a zöld oldal, valamiért a 480 nagyon megtetszett, talán a pénztárcám végett. :)
Sapphire vagy XFX vagy maradjak a jól bevált Asus Gigabyte vonalon, van különbség egyáltalán a néven kívül?

Előre is köszönöm szépen az útbaigazításotokat!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.