Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91573) SkiDev válasza =HG= (#91548) üzenetére


SkiDev
senior tag

Huhh... Tisztázom, most, hogy ki is sikerült próbálni a játékot, nem csak emlékezetből. :)
Igen, nekem VGA-ra volt kötve (i5-2500+HD 7770 1GB+2x2 GB 1333 KIT), így most Medium grafon ment 20-30 fps környékén, néha beakad, meg-megdöccen.
Ezzel szemben a haver gépe: (i5-4440+GTX 950 2GB+4+8GB 1333). Ezt először rápróbáltuk VGA-val, 60 fps tájékán volt High beállításon, viszont ki akartuk próbálni a HD 4600-at GTA V-ben látottak után, így hát csak hátul kihúztuk a HDMI-t és átdugtuk az alaplapi csatlakozóhelyre. Érzésre már nem volt meg a 60 fps, viszont semmit nem kellett lejjebb állítani. 0 laggot produkált, miközben nekem már közepes beállítások mellett bicsaklik bele a gép. RAM: 75%

A dugdosást meg azért csináltuk, mert érdekelt, hogy ha a kártyáról lekötjük a táp kábelt, és az integráltat kötjük a monitorra, akkor is ezt az értéket produkálja? Mert motoszkált bennem, hogy nem váltott le esetleg a VGA-ról? :F Vagy ilyen nincs? :F De beindítottuk a gépet, viszont nem adott addig képet integráltról sem, míg nem dugtuk vissza a VGA tápkábelét.

Ezért is gondolkodtam el azon, hogy akkor otthon is kiveszem a VGA-t és cserélek CPU-t erősebb integrált miatt. :U LoL-ban is 60 fps sima ultrán az integrálttal, nekem meg VGA-val sem mindig jön ki annyi. :W Vagy akkor mi fogja ennyire vissza a gépem?

A gépem meg tudom nem erős annyira, HD-n viszonylag elvagyok vele, nagyon gondom nincs. Terveim között van egy 8GB-os RAM modul + HD 7770 -> HD 7850 csere.

Lakástól meg távol építenék használt alkatrészekből egy új PC-t minél olcsóbban. Ekkor vetődött fel, hogy sokat tudnék rajta húzni, ha integrálttal játszanék. :))

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.