Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91543) SkiDev válasza solfilo (#91515) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszönöm a választ! :)

A történet legeleje akkor volt, mikor először a GTA V ment próbára, de HD felbontáson 25 fps-t hozott kb Normal beállításokon, 5-10p játék után vettük észre, hogy nem a videokártyába van dugva a HDMI. Átdugtuk és 60+ fps. Egy olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy, ha a HDMI-t játék közben kilépés nélkül váltogatjuk (VGA-ból alaplapba, majd vissza), akkor vált is az integrált és a GTX 950 között? Nem tudom, hogy nem-e csináltuk rosszul, de kihúztuk a tápkábelt a VGA-ból, a hdmit az alaplapira rákötöttük, de nem volt hajlandó képet adni, míg a tápkábelt visszadugtuk. :F

Kicsit azért felfoghatatlan, hogy az én gépem konkrétan szenvedett a The Division-től.
Nekem:
i5-2500
HD 7770 1GB
2x2 GB DDR3 KIT 1333
Win 8.1

Neki:
i5-4440 (HD 4600)
GTX 950 2 GB
4+8 GB DDR3 1333
Win 10

Mindkettő HD felbontáson, nekem ablakban futott HD alatti felbontáson full Lowon, neki meg High beállításon ment HD-n úgy rákötve az alaplapira, mint ahogy fent említettem. Innen merült fel a kérdés, hogy most ezek az integráltak ilyen erősek? Mert ahogy én láttam eddig az a gép integrálttal hozza ugyanazt vagy jobb teljesítményt, mint az én gépem. Pedig tudtommal nekem pont egy R7 250 van.

Bocsánat, hogy tele-offolom a topicot, de szerettem volna tiszta vizet önteni a pohárba mielőtt összerakok magamnak albérletbe egy low-end koca-gamer PC-t. :)

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.