Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90798) PioDVD válasza =HG= (#90797) üzenetére


PioDVD
senior tag

Annyiban keveredtem, hogy rémlett 30 w is, de én a 29. oldalt találtam meg és ott 20 w van. Igaz, mikor rákérdeztetek, akkor jobban megnéztem és ott a beépített vga tdp-je van.

Persze, fejleszteni mindig jó :), de én pl. lassan 10 éve egy Athlon II xp 250 procps gépet nyúzok, a memóriát kellett 4-ről 8 gb-ra növelni és még mindig remekül tudok vele dolgozni, pedig özön weblap megnyitva, köztük állandóan frissülő flash-es oldalak is, így egyelőre várok. A fiamnak is csak annyi nyűgje van, hogy a játékok már el sem indulnak, nem hogy szaggatnának. A procit sajnálnám, meg akkor már tényleg húzós lenne cserélni mindent (nem tudom, egyben mennyiért lehetne eladni a gépét, garanciával szűk br. 60 e-ért hirdetik, én garancia nélkül nyilván csak olcsóbban tudnám eladni), szinte csak a processzor lenne meg belőle... Így, ha sikerül az eredeti táppal hajtani a vga-t, viszonylag olcsón megúsznám és az öreg i5 még mindig nem egy lassú darab, legalábbis pontszámok alapján. Azt megint nem tudom, egy hasonló pontszámú mai i5 valóban hasonlóan teljesít, vagy pontszámtól függetlenül azért jelentősen gyorsabb. Annyit láttam, hogy még mostanában megjelent lövöldözős játéknál az i5-2400 már az ajánlott minimum volt, nem a szükséges minimum, elvileg nem a legújabb, nem full beállítású játéknak még el kellene mennie rajta. De a lényeg, hogy csak vga-t vennék, semmi olyat, ami "ki kell dobni", ha bármelyik régi alkatrésznek baja lenne.

Ha rosszul látom, javítsatok ki nyugodtan. :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.