Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90480) Imre921 válasza Pokskill (#90478) üzenetére


Imre921
tag

A skylake i3as valójában egy igen erős proci, de csak két fizikai core-al. Igaz a HT sokat dob rajta, de nekem pont ilyen procim volt egy gtx 960assal. A helyzet az hogy a 960ast sem eteti meg teljesen sajnos, viszont 1080p-ben bőven elvoltam a rise of tomb raiderrel is majdnem kimaxolva. De több volt a kártyában, ezt a 3DMarkok ékesen prezentálták. 3-4000 pont benne maradt a gpuban :) Sokan mondják hogy nem a 3DMarkok mérvadóak, pedig pont azok softwarek, amik kicsavarják a kártyádat ha van alatta kakaó bőven.

i3 6100as egy nagyon jó proci, de tudni kell mik az elvárásaid. Én max egy gtx950est pattintanék mellé :) Kompromisszumokkal azzal is bőven elvagy 1080p-ben :)

gtx 1060 nagyon overkill mellé :( Annak i5 kell már alapjáraton hogy megetesse értelmesen. Ha mégis mellépattintod az 1060at, természetesen fogsz tudni gamelni ezerrel, de a bottleneck miatt számíts majd meredek fps zuhanásokra meg némi kis laggparádéra helyenként amikor nagyon sok esetben elfogy a két(és a másik két virtuális)mag.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.