Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79830) Gothmog válasza Oryctolagus (#79829) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Ahhoz a procihoz minek neked akkora nagy batár hűtő? :F
Ha már Be Quiet, akkor egy feleannyiba kerülő sima Pure Rock is néma csöndben fogja elvinni.

A táp szintén durván túlméretezett. Ha a Dark Rock Pro 3 helyett sima Pure Rockot veszel, és a különbözet egy részét rászánod a tápra, akkor a Be Quiet tápja helyett kaphatsz minőségibb beles, félpasszív működésű tápot is olyan 550W körüli méretben (Pl. EVGA G2 550W vagy Super Flower Leadex Gold vagy Platinum szintén 550W-os méretben). Az 550W is bőven több (jó duplája), mint a leendő géped wattéhsége, de pont emiatt vszg. szinte mindig elmegy majd passzívban (magyarán totál némán), be sem kell kapcsolnia a ventit. (Persze a Fractal R4-es háza nem a hűtési hatékonyságáról híres, így az is befolyásolhatja mindezt, de a cuccaid, ha nem próbálsz külön húzni rajtuk, nem fognak sok hőt okádni magukból.)

Szerintem CPU hűtő ügyben fuss egy kört a "Milyen CPU hűtőt vegyek?" topikban, táp ügyben pedig a "Milyen tápegységet vegyek?" topikba nézz el!
Ez részemről jó tanács, nem vagyok szakértő, nem is akarok okoskodni, de a fenti topikokban viszont vannak a témákban tényleg járatos emberek, akik szerintem kicsit racionalizálni fogják a "listádat". (És még talán anyagilag is kicsit jobban jössz ki a dologból.)

Szerk.: GTX960-asból pedig a 4 gigásat vedd!

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.