Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79554) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Én zöldfülű vagyok e témában,7-8 hónapja probálom a témát körűljárni,de amit idáig leszűrtem az az hogy hiába rakok bazinagy videókártyát egy gyenge processzor nem tudja adatokkal ellátni és így halottnak a csók.Szóval ha már mitudomén 1-2 fps t hozhat is a jobb kártya neked az nem hiszem hogy megérné.Az én egyik gépemben 8 gb ddr2 800 mhz van ehez akarok venni xeon négymagos procit(amik azért annak idején jó kis cuccok voltak,jó tudom 7 éve még kb.)és amit itt ajánlottak hozzá videókártyát amit kihajt az sem egy gyönge darab :) Szóval én még mindig azt mondom hogy akinek nincs új gépre,kényszerből simán érdemes még mindig 775-re fejleszteni.30 ezerből a géped is szárnyakat kapna.De ha nincs enyi akkor egy erőssebb 2 magos is szóba jöhet 3-3,5 ezerért már kapsz egy e8400 et ami a 775 dupla magosok harmadik legerőssebb prockója azért az jobban kihajtaná valamenyire a gts 450- et.Főleg ha felhúzod 3.6-4.0 ghz-re.Anyit leszűrtem a saját tapasztalataimból is meg amit utána olvastam neten,hogy ez a core 2 duo-core 2 quad széria jóra sikeredett ;)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.