Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78741) MC Pite válasza Czvik2.0 (#78731) üzenetére


MC Pite
veterán

Szomorúan hallom. Ez a 2 ventis hűtés nem a legjobb, az mit jelent? Mármint van rajta egy böszme borda ami majdnem elég passzívan is (igaz, máson nincs borda) meg két venti, ami az első két teszt alapján amit olvastam halk és elég jól hűt. Vagy a tartósággal van baj?
A black screen a zerocore-ból való feléledéses probléma lenne? (Az amennyire elsőre néztem megoldható). Ránézek a gigára, bár idáig a pocsék stock cooleres darabokat láttam csak belőle.
A windforceos kétventis giga kártyák halkabbak mint 10 centis 1 ventis változatok :F .

Elkerülhetem a 260X-et, de akkor mit tudtok javasolni huszonx-es (használt) árkategóriában ami kb néma hűtéssel rendelkező, legalább 7770 erejű kártya? És igen, egy fokkal jobban szimpatizálok a vörösökkel (várom a csodát a trueaudioval öreg A3D tulajként, meg utoljára 8600gt volt a zöld sarokból) ha hasonló ajánlat van a másik oldalon (GTX750?). Ha egyértelműen jobb, értelemszerűen a jobbat választom, bár bízom a használtpiaci árazásban... Halk/passzív 750(TI) modelleket keresgélek még, de ezek sem tobzódnak... Az Asus Strix-en kívül van ami még lekapcsolja a ventit?

:R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.