Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76398) MrDerekas válasza 4264adam (#75191) üzenetére


MrDerekas
addikt

Végül csak meggyőzködtem magam és elfogadtam az érvelésed. GTX950 Giga WF2 OC beépítve immár, és köszönöm!
Igazából még azt sem tudom mi merre van, de majd csak belejövök az nvidia szoftverekbe. (Shadowplay nem jönne rosszul olykor) Jó sokáig használtam a Sapphire HD6850-et, amivel most a család gépe lesz frissítve a HD 5550 helyett. A 3Dmark pontok erősen háromszorozódtak ott. Az én gépemben a 6850-hez képest kb 90% a javulás. Persze immár a procim a leggyengébb láncszem, azt talán jövőre cserélem valami i5-re. A benchmark meg ekképpen alakult így:
HD6850
GTX950
Lényeg, hogy szűk 51 ezerért megkaptam itt a nagy drágulások közepette és karácsony előtt meg is jött :)
GPU stressz teszt közben beállt 71 fokra, de a vidkari ventijei az 1830-1860-as fordulatról nem kapcsoltak feljebb. Ha lesz végre időm, akkor átrendezem kicsit a házhűtést is. Tomb Raiderben Szuper beállítások és TressFx mellett az átlag fps 30,6. Karrierben ez bőven jó nekem :)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.