Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75958) Magnum PI


Magnum PI
tag

A 380-nál néztem én is, hogy többet fogyaszt remélhetőleg beleférne a keretbe amit a 450-es tápom szolgáltat :) Mondjuk nem bánnám ha nem zabálna sokat, főleg ha csak idle megy, ha játszik az ember az kicsit más helyzet.
Maradnék a HD felbontásnál egyelőre, mert nem látom értelmét még feljebb lépni szóval a felbontás is ehhez igazodna.

Az lenne a jó ha most olyan kártyát tudnék venni, amivel pár évig kihúzom ha mondjuk később fejlesztem a többi komponenst a gépben, akkor ez is megállja a helyét mellettük. Annak meg nincs szerintem értelme, hogy olcsóbb, kevésbé jó kártyát vegyek csak azért, hogy cseréljem a régit, mert akkor legközelebb úgy is jobbat kellene vennem.

Mondjuk ilyenkor 10 ezer Ft is sokat számít főleg az ünnepek előtt, de ahogy nézem a kínálatot ebben az árkategóriában túl nagy választék nincs ezen az árrésen belül, az olcsóbb kártyák meg jóval kevesebbet kínálnak tudásban.

Van jó pár 380-as kártya és persze 960-ból is akad választék, de melyik az a gyártó akinek mondjuk jobb a hűtési megoldása illetve minőségben ajánlott?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.