Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72807) _adaml21_ válasza FollowTheORI (#72805) üzenetére


_adaml21_
őstag

Van egy kis képzavar, ez a nem tökéletes mindenre, eléggé személyfüggő szerintem :)
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy már most is vannak olyan játékok, amiket nem tudsz csutkára feltekerni ultra+-ra.

Az én igényeimet jól leírja, hogy még 2013-ben is elégedett voltam minden játéknál azzal a teljesítménnyel, amit egy 2009-ben bemutatott, már akkor is középkategóriás videokártya nyújtott.

Ennek fényében kérdezem, hogy érdemes-e 4Gb-osra áldoznom +10ezret, ha biztos, hogy nem fogok nagyobb felbontású monitort venni, nem halok bele, ha valamit nem ultrán, csak high-on játszhatok, és már a 2Gb-osra is többet kell elővenni zsebből, mint amennyit eredetileg szántam volna erre a "projektre"?

gtamate2: Tudom, hogy nem tudja 100%-ig kihasználni, de pillanatnyilag ennyi pénz áll rendelkezésemre, és el kell döntenem, hogy procit, vagy VGA-t fejlesztek.
Szerintem előbbre vagyok azzal, ha veszek egy VGA-t, amit ugyan csak 80-90%-ban tud kihajtani a proci, mint ha vennék procit, és ugyanúgy az 1GB VRAM-os, 6 éves videokártyával játszanék. Meg írtam azt is, hogy tervbe van véve a procivásárlás is, de később (lehet, hogy várok, míg lejjebb megy a Skylake ára).

Várom a véleményedet, hogy ennek fényében mit lépjek :)

4264adam:Használt alkatrész vásárlása nálam teljesen kizárt, nem szeretnék magyarázkodni, ez nálam elv. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.