Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71039) prime77


prime77
aktív tag

Sziasztok srácok!
Segítségeteket kérném!
Játék közben elpixelesedett a kép,aztán kifagyott az egész számítógép.Kikaptam a gépből a vidikarit és baromi forró volt.Nem tudom miért pedig 2 hónapja takarítottam ki az egész gépet.
Mindegy is.
Ezután újra beraktam a karit és újraindítottam a gépet.
Pixelek voltak mindenhol ahogy elindult a gép.Ahogy bejött volna a windows 7 "kékhalál" lett és újraindult a gép.
Aztán kikapcsoltam.Aztán pár perc múlva megint be és bejött a windows.
Netezni tudok most ,de ahogy játszanék vagy filmet akarnék nézni az egész kép szétesik a hang kiakad és befagy a gép.
Alig tudom újraindítani.
A PC Gearhez szólt volna a gari ami anno ott maradt az üzletben.Úgy volt,hogy a srác elküldi postán de végül nem lett belőle semmi.
Ez egy EVGA GTX 580.
Az igazság az,hogy nekem egy EVGA GTX480-am volt.Tönkrement és a PC Gearhez felpostáztam a cumót.Azok kiküldték az EVGA-hoz és ők küldtek egy 580-at.Egyik jóbarátom aki meg pesten járt hazahozta nekem az üzletből a karimat.
A gari papír meg nem volt benne a dobozba.Elfelejtette az Engel Balázs beletenni.Az email is meg van még,amiben írta hogy postára adja.Végül nem lett semmi belőle.Én úgy voltam a bolt meglesz még tehát nagy baj nem lehet.Most nézem,a Pc Gear megszűnt.:(
Ezt gondolom gariztatni így már nem lehet.
Tudnátok valamit ajánlani mire cseréljem ki ezt a kártyát?
A gépem: p45-ud3r gigabytee,8400 wolfdale,4 giga 800mhz rammal,egy WD 1TB Black vinyó és egy Corsair HX-620W táppal.
Gyengécske,tehát nem tudom milyen kártya lenne jó ami hasonló,vagy picit jobb mint az 580 de a gép ki is képes hajtani.
Nézegettem,hogy GTX 680 vagy GTX 960?
Mit javasolnátok?
És elnézést,hogy ide írtam,tudom nem ez a megfelelő topik,de itt már sokszor jártam és látom ,hogy ti nagyon benne vagytok a videókártya témában.
Előre is köszönök minden információt és tanácsot!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.