Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66021) tomajer válasza tomajer (#65981) üzenetére


tomajer
tag

Üdvözlet!

Tudom, hogy illene végigolvasnom a fórumot, de ... nagyon hosszú, és 90%-ban sokkal mélyebben foglalkoztok a témával mint az engem érdekelne.
Rákerestem az alaplapomra, de ekkora procival nem találtam róla semmit. Tehát mégis marad a kérdés:

Szóval, adott, egy Asus P5B Deluxe alaplap, egy Core2 quad 8300 as procival kb. 3100 Mhz-re húzva. (stabil)
Van benne 8 giga ram, duálban, és remélehetőleg használható táp. Oprendszer egy 120 Gb-os ssd-ről megy, különben egy kb egy éves 3 terrás 5400-al pörgő Toshiba vinyó a tárhely.

A feladat elsősorban videókonvertálás, hd videónézés (3D külső tévén ... viszont a monitorom, csak egy ősi DVI-s 4:3-as 1280x960 felbontással) Tehát zanzásítva: szükségem van minimum egy HDMI, és egy DVI kimenetre.
Régen lehetett olyat csinálni, hogy a két kimenet képes volt kezelni külön a TV-t és a monitort különböző felbontásban. Ezt ma nem tudom az olcsó kb 10 000.- os kártyámmal megoldani. Márpedig most full Hd-s monitorra nem ruháznék be.

Játszani nem játszom.

Szeretném azt a kb 30-40 000.- közötti kártyát megtalálni ami ebben a gépben a legjobb ár-értékarányú, választás. (lehet használt)

Nagyon megköszönöm a segítségeteket.

hallotaxi.hu

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.