Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61124) Nazara válasza Speed® (#61123) üzenetére


Nazara
őstag

De amíg nem döntöd el, hogy 60k új v. 40k használt az elsődleges elvárás, bajban leszel.

Igen, lehet itt van a kutya elásva. Természetesen a jelige a szokásos lenne, "olcsón jót", de mivel az eredeti elképzelést (csak proci csere i5-2xxx-re és 7770 leváltása ~ 7870-re a használtpiac viszonylagos stagnálása miatt elvetettem. Nem lennék velük előrébb, mert néhány hónapon belül újra cserélni kéne, cserébe a Witcher is várhatóan csak minimumon menne. Viszont egy 7950 /280 már szerintem elég kakaót tartalmazna, az pont pech, hogy nem nagyon vannak szintén az aprón, igy kénytelen vagyok egy fél kategóriával feljebb nézelődni, vagy ugyanezeket drágábban újonnan megvenni.

Igazad van egyébként abban, hogy az AMD kártyái jobban future proof-nak tűnnek, és pont ezért nem tudom én sem, hogy mi legyen igazából. Mindenesetre egyelőre várok, nézelődök, ha lesz megfelelő ajánlat minden szempontból (ugye a postát is számitásba kell venni, nem utalunk előre minden jöttmentnek), akkor igyekszem az apróról megoldani.

:R

Ja az ~500Ft-os havi pluszhoz meg: A környezetre is gondolni kell! Fő az energiatakarékosság. :DDD

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.