Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25984) TechN7ne válasza Buci21 (#25974) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Pontosan,említettem is,HD6xxx szériához képest a HD7xxx széria már kevésbé lagol,ezt én is észrevettem.
Mit adott az isten,volt ma szerencsém át tenni a 7770 kártyámat bátyám i5-ös gépébe,ás azt kell mondjam,aránylag hibátlan volt pár tesztelt játék,és szinte csak a Batman Arkham City játéknál vettem észre kisebb akadásokat.

Tesztelt játékok:

JustCause2,eurotrucks2,RememberMe (játék elején mikor nézelődnék picit akadt),Darksiders2,Deadpool (játék elején mikor nézelődnék picit akadt),Cave,Tombraider,BurnoutParadise,Launch Test Drive Unlimited,NASCAR The Game 2013,Saints Row The Third,Dirt showdown,GRID 2,Batman Arkham City (akadozott gyakran nagyobb területen,pl. utcán)

Említett GRID 2,ami egy felhasználó szerint lagol,semmit nem vettem észre,gyönyörűen ment akadás mentesen.
Ma újrahúztam a rendszert (Windows-t),mivel a volt GTX 660-om óta nem volt,gondolom nálam ez is közre játszott,hogy instabilabbak voltak a játékok. Eddig csak a GRID 2,Dirt showdown és BF3-at raktam fel,gyönyörűen mennek akadás mentesen. Találtam MSI AB-ben egy opciót,amivel fel tudom venni a miközben játszom,teszek fel majd videókat,legfőképp az AMD kártyák nem szeretett játékáról,az említett Batman Arkham City-röl is.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.